Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Mobilios paieškos programos (Mobilusis ryšys | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2020-10-22 23
Turite galvoje įstrigusią dainą? Nesijaudinkite, „Google“ atspės ją. Technologijų gigantas pristatė atnaujintą savo paieškos variklio versiją, kuri padeda rasti dainos pavadinimą bet kuriai melodijai, sklandančiai jūsų galvoje.
(6) 2020-03-07 7
Nuo praėjusių metų vidurio įmonė „Huawei“ priversta dirbti apgulties sąlygomis. Dėl JAV Komercijos departamento sankcijų, draudžiančių JAV įmonėms su „Huawei“ palaikyti bet kokius verslo santykius be atskiro leidimo kinai prarado galimybę diegtis kai kuriuos techninius ir programinius elementus į savo telefonus. Ir nors techninę dalį jie pakeisti sugebėjo, „Google“ paslaugų keitimas yra rimtesnė užduotis.
(0) 2019-04-24 11
Siekdama parodyti, jog laikosi Europos Sąjungos (ES) konkurencijos taisyklių, interneto milžinė „Google“ pranešė, kad jos populiariųjų „Android“ įrenginių naudotojams bus pasiūlyta galimybė pasirinkti iš penkių naršyklių ir tokio paties skaičiaus paieškos sistemų.
(1) 2017-03-08 21
Vis dar tęsiasi sekmadienio vakarą iš Plungės į Vilnių važiavusios ir labai mįslingomis aplinkybėmis dingusios Ievos Strazdauskaitės paieška. 26-erių merginos nerandama jau antrą dieną, o jos paieškos išsiplėtė į keletą apskričių.
(5) 2013-08-22 0
Dar visai neseniai žmonės negalėjo pagalvoti, kokie svarbūs apsipirkimo metu gali būti mobilūs įrenginiai. Tyrimas, kurį atliko kompanija Google, leidžia kalbėti apie tai, kad 84% apklaustų žmonių parduotuvėse naudoja savo išmaniuosius telefonus. Paklausite, kam to reikia?
(9) 2013-08-06 23
Bendrovė „Google“ ruošiasi pateikti rinkai naują interneto paslaugą, kuri leis surasti pamestus ar nežinia kur paliktus išmaniuosius telefonus. „Android Device Manager“ pavadinta paslauga turėtų būti pristatyta šio mėnesio pabaigoje, pranešė „Ubergizmo.com“.
(6) 2013-05-01 0
„Google“ pranešė, jog „Now“ servisą, kuriuo „Android 4.1 Jelly Bean” ar naujesnę operacinės sistemos versiją turintys vartotojai gali naudotis jau maždaug metus, pristatė ir konkurentų „Apple“ operacinei sistemai „iOS“, kas, tiesa pasakius, šokiravo kai kuriuos „Android“ turėtojus.
(5) 2013-01-22 0
Penkiasdešimt devynerių metų pensininkas Wayne'as Dobsonas susidūrė su nemalonia problema. Į Las Vegase gyvenančio pensininko namus nuolat užklysta nepažįstami žmonės, kurie dažnai netgi grasina iškviesti policiją. Visgi Wayne'as Dobsonas nėra vagis – jam paprasčiausiai labai nepasisekė.
(0) 2012-08-19 0
Kompanijos „Google“ kūrėjai išleido atnaujintą kartografinės tarnybos „Google Maps“ versiją, kuri skirta mobiliajai operacinei sistemai „Android“. Programoje atsirado daug naudingų funkcijų, o taip pat patobulinimų, skirtų stabilesniam ir produktyvesniam darbui su žemėlapiais.
(0) 2012-08-14 0
Ar teko kada susimąstyti, kad mobilieji telefonai kada nors pradės numatyti jūsų ar kitų asmenų veiksmus? Pvz., kur rytoj pietausite? Arba kur gali įvykti konkretus nusikaltimas? Visa tai tampa realybe. Birmingemo universiteto tyrėjai sukūrė algoritmą, kuris moka 20 metrų tikslumu nuspėti, kur jūs judėsite per artimiausias 24 valandas.
(22) 2011-08-26 0
Praėjusią savaitę internete pasirodžiusioje patento paraiškoje detalizuojama informacija apie „Apple“ planus įdiegti papildytosios realybės funkciją į išmaniojo telefono vaizdo kamerą valdančią programą. Su šia naujove vartotojai ekrane galėtų matyti papildomą informaciją apie gatvių ir objektų pavadinimus, eismo maršrutus ar konkrečios vietos padėtį žemėlapyje.
(0) 2011-08-19 1
Pasirodžius išmaniesiems telefonams, neteko ilgai laukti ir įvairių programėlių, palengvinančių turistų vargus planuojant kelionę, beklaidžiojant nepažįstamame mieste ar dalinantis kelionės įspūdžiais su draugais. Kokie kelionėse praverčiantys programiniai įrankiai prieinami šiuolaikiniams keliautojams?
(0) 2011-07-01 0
Dun Siuanio vadovaujami Ohajo universiteto mokslininkai sukūrė programą „eShadow“, kuri leidžia aptikti netoliese esančius bičiulius arba bendraminčius.
(2) 2011-06-21 0
Prieš keletą dienų „Nokia“ pristatė naują paieškos sistemą skirta „Symbian^3“ operacinei sistemai – „Nokia Universal Search Beta“.