Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Mobiliųjų įrenginių tiuningas (Mobilusis ryšys | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2019-11-06 -5
Itin prabangių išmaniųjų gamintojas „Caviar“ pristatė šiųmetę modifikuotų „iPhone 11 Pro“ liniją, pakrikštytą „Discovery“ (liet. „Atradimas“). Šįkart „Caviar“ kūrėjai pasirinko Saulės sistemos temą.
(0) 2018-09-12 -6
Nokia rengiasi išleisti išmanųjį telefoną su 5 objektyvais, o Samsung paskelbė, kada išleis lankstų telefoną
(0) 2018-06-01 -10
Rusijos prabangių technologijų prekės ženklas „Caviar“ sukūrė saulės energija maitinamą „iPhone“. Šį telefoną jie pavadino „iPhone X Tesla“. Kodėl toks pavadinimas? Na, šis telefonas atrodo kaip „iPhone“, bet ant korpuso turi įtaisytų saulės elementų, kurie leidžia papildomai įkrauti telefono bateriją. Kokia tokio telefono kaina geriau net neklauskite.
(0) 2017-09-12 10
Galima beveik neabejoti, kad šiandien pristatomuose naujausiuose „iPhone“ nebus ausinių lizdo. Ši įmonė sukėlė ganėtinai rimtą diskusijų bangą po to, kai šio lizdo atsisakė savo „iPhone 7“ modeliuose, teigdama, kad laikas atsisakyti seno analoginio lizdo, nes jis užima „brangią vietą įrenginiuose“, rašo popsci.com.
(0) 2017-05-01 1
„Samsung Galaxy S8“ šiuo metu yra ant bangos. Jam netrūksta pirkėjų, žurnalistai jam rašo tik gerus pažymius, o ir konkurentai turės ko pasimokyti prieš rinkai pateikdami savo pasiūlymus. Nors stiklinis korpusas visiem labai patinka, jį galima patobulinti. Ar labai sunku „Galaxy S8“ paversti permatomu? Pasirodo, tai namų sąlygomis gali padaryti bet kuris savininkas.
(0) 2016-09-29 -8
Kai tik debiutuoja naujos kartos „iPhone“, neilgai trukus savo versijas pasiūlo elitinių išmaniųjų telefonų kūrėjai. Šveicarijos kompanija „Gresso“ nesismulkino ir turtingiems klientams už pusę milijono JAV dolerių pasiūlė bekompromisę „iPhone 7“ versiją „Black Diamond“.
(1) 2015-06-04 -7
Šveicarijos „Gresso“ kompanija pristatė prabangų „Regal Gold“ išmanųjį telefoną. Įrenginį gaubia titano korpusas, padengtas 18 karatų geltonu auksu, o ekraną nuo įbrėžimų saugo „Gorilla Glass“ stiklas.
(3) 2014-11-13 -3
Rusijos kompanija „Smart Luxury Group Ltd.“ sugalvojo pagerbti dabartinį šalies prezidentą Vladimirą Putiną ir išleisti prestižinį išmanųjį telefoną, kuris gana greitai buvo pramintas „Putifonu“.
(5) 2013-07-15 7
Nepakankamai talpūs akumuliatoriai yra viena silpniausių šiuolaikinių išmaniųjų telefonų vietų, ypač tai aktualu flagmanams, kurie turi ypač galingą aparatinę įrangą. Tai jaučia ne tik eiliniai vartotojai, tačiau ir esminiai rinkos žaidėjai, tokie kaip Qualcomm – kompanija netgi ragina kuo greičiau diegti naujas baterijų technologijas.