Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Mobiliųjų programų kūrimo iniciatyvos ir tendencijos (Mobilusis ryšys | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2016-12-22 26
„Būk pokyčiu, kurį nori matyti“, – tokiu posakiu vadovaujasi Kopenhagoje gyvenantis 23-ejų Arnas Mazuronis, kuriantis mobiliąją programėlę, galbūt pakeisiančią sunkiai besiverčiančių lietuvių buitį.
(1) 2016-11-22 7
Išmaniųjų telefonų naudotojai per dieną praleidžia vidutiniškai 3 val. ir 15 min. naudodami programėles. Šiuo metu jų yra sukurta apie 4,4 mln., todėl nenuostabu, kad replika „tam yra programėlė“ (angl. there‘s an app for that) tampa vis labiau populiaria bet kurioje gyvenimo situacijoje.
(2) 2016-07-09 -34
Kai 2007-aisiais Apple pristatė savąjį „iPhone“, vargu ar įtarėme, kad prasidėjo tikrų tikriausia revoliucija. Labai greitai išmanieji telefonai užkariavo pasaulį ir tapo pagrindiniu žmogaus įrankiu. Šiandien su išmaniuoju telefonu galime atlikti viską pradedant naujienų skaitymu ir baigiant kitų išmaniųjų daiktų valdymu. Tačiau kas mūsų laukia artimiausioje ateityje? Kokios išmaniųjų telefonų evoliucijos galime tikėtis?
(8) 2015-06-03 30
Kauno technologijos universiteto studentai sukūrė mobilią aplikaciją „Kur policija“, kuri vartotojams leidžia pranešti apie kelyje sutiktus policijos pareigūnus, transporto grūstis, greičio matuoklius ir kelyje pasitaikančias kliūtis.
(7) 2015-05-28 11
Jei kalnas neina prie Mahometo… Taigi, jei kompanijai „Apple“ visiškai vienodai rodo, kad kažkokiems lietuviams norisi patogiai rašyti žinutes ir redaguoti tekstus savo gimtąja kalba, darbo turi imtis kažkuris lietuvis. Taigi, tautiečiai, sveikiname – atsirado tarp mūsų žmogus, kuris sukūrė vaistą nuo visus „iPhone“ gerbėjus Lietuvoje kankinančio šveplumo – „AppStore“ jau yra klaviatūra „Alt+Shift“, kuri įgaliną „Š“ surinkti taip pat greitai kaip ir „S“.
(11) 2015-04-23 90
Vos prieš tris mėnesius veiklą pradėjęs lietuviškas startuolis „AirThemes” gavo investiciją iš privačių investuotojų Silicio slėnyje. „Android” telefono aplinką pagal mėgstamą žaidimą ar prekės ženklą pakeičiantis sprendimas jau pritraukė 500 tūkst. vartotojų.
(17) 2014-10-23 95
Sukurta programėlė, kuri leidžia kiekvienam sužinoti teisingą matematikos uždavinio atsakymą, vos į jį nukreipus telefono kamerą.
(7) 2014-05-30 11
Rizikos kapitalo fondas „Nextury Ventures“ pranešė organizuojantis programavimo konkursą „Nextury Challenge“. Taip fondas siekia populiarinti „Android“ aplikacijų kūrimą Lietuvoje. Fondo įkūrėjo Ilja Laurs nuomone, šioje srityje mūsų šalyje trūksta proveržio.
(4) 2014-05-18 19
Nors Google neretai pasigiria, kad programėlių el. parduotuvėje Play Store yra daugiau, nei App Store, tačiau labai dažnai naujos, kokybiškos programėlės pasirodo būtent Apple parduotuvėje, o kartais netgi yra sukurtos tik iOS platformai.
(2) 2014-04-28 2
Samsung mobilių įrenginių vartotojai nerodo jokio susidomėjimo programėlėmis, kurias gamintojas sukuria specialiai savo išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams. Vartotojų nenustebino nei Google Now analogas, nei balso paieška, nei korėjiečių firminė mobilių programėlių parduotuvė.
(0) 2013-07-12 0
Prieš pusę metų Kauno technologijos universiteto (KTU) kartu su partneriais UAB „Omnitel“, UAB „App Camp“ ir „Samsung Electronics Baltics SIA“ įkurta viena didžiausių mobiliųjų aplikacijų laboratorijų Lietuvoje jau gali pasigirti net 34 KTU studentų darbais.
(0) 2013-07-09 1
Varšuvos policija sugalvojo novatorišką būdą, kaip įtraukti visuomenę į ieškomų nusikaltėlių paieškas – įtariamųjų atvaizdus ji pristato vienoje smagioje išmaniųjų telefonų programėlėje, kuri tikrina žaidėjo atmintį veidams.
(0) 2013-07-02 0
Kalifornijos universiteto San Diege tyrėjai nustatė, kad beveik pusė „App Store“ esančių programų vis dar naudoja unikalų įrenginio numerį (UDID), nors „Apple“ anksčiau šiemet nurodė programų kūrėjams to atsisakyti, skelbia Techland.time.com.
(7) 2013-03-27 2
Vienas iš didžiausių pasaulyje interneto portalų „Yahoo!“ ketina stiprinti savo pozicijas mobiliųjų įrenginių rinkoje ir maždaug už 30 mln. JAV dolerių įsigijo septyniolikmečio valdomą bendrovę.
(6) 2013-02-08 0
Prieš kelerius metus sumanūs verslininkai įžvelgė vyninių perspektyvą. Dabar jas keičia alaus ir kokteilių barai. Natūralios kosmetikos bei kepyklėlių bumas taip pat slopsta. Ar po kelerių metų sprogs ir programų mobiliesiems telefonams bei kompiuteriams kūrimo burbulas?