Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Mobiliųjų programų parduotuvės (Mobilusis ryšys | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-06-28 5
Du metus trukęs tyrimas atskleidė vienaip ar kitaip pavojingas „Google Play“ parduotuvės programėles. Kai kurios iš jų reikalauja įtartino kiekio leidimų, o kitos yra tiesiog kenkėjiškos. Šį tyrimą atliko Sidnėjaus universitetas.
(0) 2019-02-12 -1
Išaiškėjo, kad į „Google Play“ prasmuko dar viena piktybinė programėlė. Šios paskirtis buvo vogti kriptovaliutą iš to nepastebinčių piliečių, rašo „Ars Technica“.
(1) 2018-11-02 -5
Daugybei žmonių atrodo nepatrauklu leisti pinigus išmaniųjų telefonų programėlėms, todėl jiems „Google“ ketina pasiūlyti galbūt priimtinesnių sprendimą: abonentinį mokestį, kuris leidžia naudotis visomis mokamomis programėlėmis, rašo engadget.com.
(6) 2018-10-23 14
Populiariausia pasaulyje mobiliųjų įrenginių operacinė sistema „Android“ jau greitai taps sunkiai atpažįstama po to, kai „Google“ pranešė, jog išmaniųjų telefonų gamintojai nebeturės laisvos prieigos prie populiarių išmaniųjų programėlių.
(6) 2018-10-22 13
Nuo spalio 28 d. „Google“ pradės reikalauti licencinio mokesčio už Europoje pardavinėjamuose telefonuose esančias „Google Play“, „Youtube“, „Gmail“ paslaugas – taip, esą, siekiama laikytis Europos Komisijos antimonopolinio tyrimo reikalavimų, rašo „The Verge“.
(1) 2017-11-25 16
Aštuonios kenksmingos programėlės, kurias ESET saugumo sistemos nustato kaip „Android/TrojanDropper.Agent.BKY“, rado būdų patekti į oficialią programėlių parduotuvę „Google Play“.
(0) 2017-11-05 39
Internetą užplūdo slaptų kriptovaliutų kasimo programų banga – paprasti vartotojai jų veikimo nepastebi, tačiau jos nieko neįtariančių žmonių kompiuteriuose ir netgi išmaniuosiuose telefonuose sprendžia matematines užduotis, kurias pateikia nelabai etiškos ar programišių užvaldytos interneto svetainės.
(2) 2017-08-18 17
Nuo šių metų vasario operacinės sistemos „Android“ naudotojus agresyviai bombarduoja viena piktybinė organizacija, sukūrusi daugiau nei 4000 šnipinėjimo programėlių – bent trim atvejais šioms programėlėms pavyko patekti ir į oficialią „Google Play“ programėlių parduotuvę, skelbia „Ars Technica“.
(0) 2014-02-15 0
Pasklidus žiniai, jog parduodama dalis įmonės „GetJar“, kurią 2004 metais įsteigė vienu garsiausiu šių laikų Lietuvos verslininku tituluojamas Ilja Laursas, prasidėjo spekuliacijos dėl to, kokia yra šio sandorio vertė – pirmoji naujieną pranešusi svetainė „Gigaom“ skelbė, jog kalbama apie 50 mln. JAV dolerių sumą, pačių pirkėjų „Sungy Mobile“ pranešime nurodomas skaičius – 5,3 mln. JAV dolerių grynais. Tuo tarpu I. Laursas tikina, jog sandorį vertina 83 mln. JAV dolerių.
(1) 2014-02-14 0
Trečiadienį naujienų svetainė „Gigaom“ paskelbė, kad žinomo verslininko Iljos Laurso 2004 metais įsteigta programėlių parduotuvė „GetJar“ parduodama kinų bendrovei „Sungy Mobile“ už 50 mln. JAV dolerių. Bet praėjus vos dienai ši suma buvo sumažinta dešimteriopai.
(5) 2014-02-13 0
Anksčiau buvusi viena didžiausių mobiliųjų programėlių parduotuvių „GetJar“ už 50 mln. dolerių parduodama Kinijos bendrovei „Sungy Mobile Limited“, praneša tinklalapis gigaom.com. Detalesnės sandorio detalės turėtų būti atskleistos kitą savaitę.
(4) 2013-07-11 -1
Antivirusinės programinės įrangos gamintojos „Bitdefender“ tyrimų centras, išanalizavęs „Apple“ programėlių parduotuvės „App Store“ ir „Google“ programinės įrangos svetainės „Google Play“ aplikacijas, priėjo išvadą, kad „iOS“ aplinkai skirtos programėlės kelia didesnį pavojų vartotojų privatumui nei minėtose svetainėse platinamos programėlės „Android“ platformai.
(0) 2013-07-02 0
Kalifornijos universiteto San Diege tyrėjai nustatė, kad beveik pusė „App Store“ esančių programų vis dar naudoja unikalų įrenginio numerį (UDID), nors „Apple“ anksčiau šiemet nurodė programų kūrėjams to atsisakyti, skelbia Techland.time.com.
(1) 2013-06-17 0
Bendrovė „Microsof“ išleido aplikaciją, suteikiančią galimybę „iPhone“ telefonuose atverti ir redaguoti „Microsoft Office“ programų failus. Ji suteikia galimybę naudotis šiais dokumentais „debesyje“ ir gali veikti neprisijungus prie interneto.
(18) 2013-04-13 0
Naujausia CNBC publikacija dar kartą visiems primena, kad kompanija Apple su savo varžovais mobilioje rinkoje kaunasi ne tik „geležies“, tačiau ir programinės įrangos rinkose, o šioje srityje kompanija iš Kupertino yra visa galva aukštesnė už savo konkurentus, nors išmaniųjų telefonų segmente pagal parduotų mobilių įrenginių skaičių jau senokai pirmauja ne ji.