Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Mobiliųjų programų sunaudojami telefono resursai (Mobilusis ryšys | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2017-08-16 13
Šiais laikais jūsų telefonas gali daryti praktiškai bet ką, išskyrus, žinoma, turėti pakankamai ilgai neišsikraunančią bateriją.
(3) 2017-07-17 29
Išmaniojo telefono resursų naudojimas - bene aktualiausia tema „Android“ telefonų turėtojams. Gamintojai kasmet siūlo vis galingesnius, su talpesnėmis baterijomis ar daugiau vidinės bei operatyviosios atminties (RAM) pasižyminčius įrenginius. Dažnai kyla klausimas kam reikalingi tam tikri resursai ir ar jų mums pakaks mūsų kasdieniams poreikiams.
(1) 2016-12-28 12
„Avast Software“ ekspertai išanalizavo „Android“ programėlių darbą ir sudarė daugiausiai brangios akumuliatoriaus energijos suvartojančių programų sąrašą.
(0) 2016-11-22 -10
Apie „Facebook“ programėlės trūkumus kalbama jau senokai – ji lėta netgi ir galingiausiuose „iOS“ bei „Android“ įrenginiuose, o prieš tris su puse metų tai buvo oficiali prasto „iPhone“ baterijos tarnavimo laiko priežastis! „iOS“ programėlės versiją „Facebook“, atrodo, ištaisė, bet šiuo metu su baterijos tarnavimo laiko problemomis susiduria ir „Android“ telefonų naudotojai.
(2) 2016-02-02 54
Jums tereikia ištrinti „Facebook“ programėlę, mat joje greičiausiai prasideda didžiausios jūsų telefono problemos.
(0) 2014-12-23 3
Didesni ir raiškesni išmaniųjų telefonų ekranai, spartūs procesoriai, duomenis apie mus renkančios ir nuolat prie interneto prisijungiančios programėlės – visa tai prisideda prie to, kad išmanieji telefonai lyg tyčia numiršta tada, kai jų labiausiai reikia.
(3) 2014-05-13 16
Nereikia būti technologijų žinovu, kas suprastume, jog kai kurios mobilios programėlės reikalauja daugiau resursų, nei kitos. Tačiau nuolat reikia prisiminti, kad galima gerokai pailginti mobilaus įrenginio baterijos darbą, išjungus tam tikras programėles.