Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Mobilusis internetas ir jo turinys (Mobilusis ryšys | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2020-07-07 58
Vokiečiai inžinieriai, anksčiau sukūrę populiarų audio failų kodavimo formatą MPEG-3, o taip pat AVC ir HEVC, suteikusiais galimybę suspausti video failus taip, kad jie tilptų į išmaniuosi
(0) 2019-12-22 6
„Huawei“ dar kartą įrašė savo vardą į interneto istoriją. Bendrovė kartu su Airijos telekomunikacijų kompanija „BT Ireland“ atliko pirmąjį technologijų sektoriuje 1,2 Tb/s spartos duomenų perdavimo realiuoju laiku bandymą tiesioginiame tinkle. Kaip teigia „Huawei Technologies“ vadovas Baltijos šalyse Ricky Chen, šis pasiekimas užbrėžia naują ribą kalbant apie duomenų perdavimo spartą šiuolaikiniame pasaulyje.
(3) 2019-01-22 6
Tarp didžiausią poveikį visuomenei atnešiančių pokyčių artimiausioje ateityje ekspertai išskiria sparčiai plėtojamas dirbtinio intelekto, papildytosios realybės ir 5G ryšio technologijas. Pernai Vilniuje pradėjus veikti pirmosioms 5G stotims, Lietuva jau važiuoja pirmąja pasaulio ryšio technologijų klase, sako „Telia“ technologijų vadovas Andrius Šemeškevičius. Tačiau tai nėra viskas – šie metai atneš naują „WiFi“ standartą, 10 gigabitų per sekundę (Gb/s) šviesolaidžio greitaveiką, o taip pat naujus kibernetinio saugumo iššūkius.
(14) 2017-03-10 29
Mobiliojo interneto greitis spėriai artinasi prie šviesolaidžio, o į konkurencinę pasiutpolkę įsisukę Lietuvos operatoriai ėmė nebeskaičiuoti persiųstų duomenų. Gal atėjo laikas kirpti laidus ir pradėti naudotis belaidžiu ryšiu? Ir, jei jau taip, kuo skiriasi mobiliojo interneto pasiūlymai?
(4) 2017-02-06 17
Praeitos savaitės viduryje Europos Parlamentas (EP) žengė vieną paskutinių žingsnių, siekdamas panaikinti tarptinklinį mobiliojo ryšio mokestį. Taigi jau už pusės metų lietuviai, išvykę į kitą Europos Sąjungos šalį, naudosis paslaugomis tokiais įkainiais, kokie galioja Lietuvoje.
(4) 2016-09-20 1
„Bitės“ klientai, gavę galimybę kelionėse po Europą naudoti mobiliojo interneto gigabaitus be priemokų, tą aktyviai daro – per keletą pirmųjų savaičių vidutinis vartotojo duomenų sunaudojimas užsienyje išaugo daugiau nei 800 kartų. Pasirinkę naujuosius planus klientai, svečiuodamiesi Europoje, dabar išnaršo beveik tiek pat mobiliojo interneto duomenų, kiek ir Lietuvoje.
(3) 2016-03-23 32
Vartotojų teisių gynimo centro ir „TelcoQ Ltd.“ tyrimas nustatė, kad greičiausią mobilųjį internetą Lietuvoje siūlo „OMNITEL“ ir „TELE2“, o „BITĖ Lietuva“ internetas yra trečias pagal spartą. Tyrimą sudarė dvi dalys – matuotas mobiliojo interneto greitis 55 Lietuvos miestuose ir visoje šalies teritorijoje apskritai.
(0) 2016-03-17 26
Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) atnaujino Belaidės interneto prieigos stebėsenos sistemą, kurioje skelbiami RRT 2016 metais atliktų judriojo ryšio paslaugų kontrolinių matavimų rezultatai.
(2) 2016-01-04 25
Analitikų bendrovės „Forrester Research“ atliktas tyrimas parodė, kad išmaniųjų telefonų ir planšečių savininkai 85 proc. laiko naudoja šiems įrenginiams skirtas programėles, rašo „The Guardian“.
(2) 2015-12-08 23
Vos prieš penkerius metus rinkas pasiekė pirmasis 4G išmanusis telefonas, o industrija jau ruošiasi 5G standartui. JAV į 5G ryšio kūrimą palaipsniui investuoja visi keturi pagrindiniai telekomunikacijų operatoriai, tačiau norint technologiją įdiegti praktikoje reikės įveikti tam tikrus iššūkius, rašo CNN.
(3) 2015-11-19 7
Sėkmingai komercinius 4G++ technologijos (LTE Advanced, 3 carrier aggregation) bandymus „Omnitel“ užbaigė dar praėjusiais metais, o gegužę vieni pirmųjų pasaulyje ją įjungėme komerciniam naudojimui Vilniuje. Tuo metu rinkoje dar nebuvo klientui skirtos įrangos, kuri palaiko 4G++, bet įjungus šią technologiją, naudą pajuto 4G vartotojai – dėl padidėjusios talpos tinkle jie naršo didesniu greičiu. Šiuo metu technologija veikia jau keturiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose.
(1) 2015-10-21 -17
Paprasčiau tariant: parodyk savo telefoną ir pasakysiu, kokie iškrypimai tave jaudina. Ir tai sugalvojome ne mes. „Pornhub“ turi sukaupusi įspūdingą duomenų apie intymiausius savo vartotojų polėkius bazę ir kartais mėgsta pasidalyti įdomia statistika apie tai, ką mes, silpni žmogeliai, norime matyti ekrane, kai niekas kitas nemato.
(11) 2015-03-04 12
4G LTE ryšys Lietuvoje veikia dar nuo 2011 metų, o pastaraisiais metais mobiliojo ryšio operatoriai suskubo investuoti į šią technologiją. Bet statistika rodo, kad 4G vartotojų Lietuvoje – vos keli procentai.
(1) 2015-02-20 4
Nors pasaulyje daugėja įvairiausių socialinių tinklų, vis daugiau žmonių supranta, koks didžiulis turtas gali būti jų asmeniniai duomenys ir stengiasi juos saugoti po devyniais užraktais. Priešingybė – skirtingų įstaigų kaupiami duomenys apie orą, transportą, viešas paslaugas ar nusikaltimus.
(16) 2015-01-09 2
Sparčiai augant mobiliojo interneto naudojimui išmaniuosiuose telefonuose, telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“ pirmoji Lietuvoje pristato planą „Numeris 1“, suteikiantį vartotojams visišką naudojimosi laisvę: neribotus pokalbius, trumpąsias žinutes ir mobilųjį internetą telefonuose, rašoma oficialiame kompanijos pranešime spaudai.