Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Organizacinės programos (Mobilusis ryšys | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2013-01-04 1
"Android" operacinei sistemai skirta mobilioji aplikacija „Springpad“ – tai virtuali užrašinė jūsų išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Ji leidžia užfiksuoti, išsaugoti ir pasidalinti informacija, kuri jums svarbi.
(5) 2012-02-18 0
Miego sutrikimai yra viena dažniausių problemų, kamuojančių intensyviai dirbančius žmones. Stresas, nesveika mityba, viršvalandžiai – visa tai trukdo normaliam miegui. Laimei, yra naudinga programėlė, kuria galėsite ne tik sekti savo miegą, bet ir gauti naudingų patarimų, kada ir kaip geriau eiti miegoti.
(2) 2011-12-23 0
Operacinei sistemai „iOS“ skirtas el. pašto klientinė programa „GMail“ gavo gana rimtą patobulinimą. Naujoji programos versija, kurią „Google“ išleido vos prieš keletą dienų, turi galimybę laiškus tiesiog nupiešti.
(0) 2011-12-22 0
JAV Tarptautinės prekybos komisija pirminiu sprendimu pripažino, kad bendrovė „Motorola Mobility“ pažeidė vieno iš „Microsoft“ patentų teises. Patente aprašoma susitikimų laiko skyrimo elektroniniuose darbo kalendoriuose technologija bei grupės kalendorių sinchronizavimas iš išmaniojo telefono, rašo bbc.co.uk.
(15) 2010-11-04 0
Dėl klaidos „Apple“ išmaniojo telefono „iPhone 4“ operacinėje sistemoje daugybė europiečių pirmadienį vėlavo į darbą, mat jų žadintuvai pradėjo skambėti valanda vėliau, nei turėjo.
(2) 2009-02-10 0
„Google“ pranešė pateikusi vartotojams bandomąją paslaugos „Google Sync“, suteikiančios galimybę mobiliajame telefone naudoti ir sinchromizuoti „Gmail Contacts“ bei „Google Calendar“ duomenis, versiją.