Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Palydovinės navigacijos programos (Mobilusis ryšys | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2019-10-14 5
Vienos didžiausių Jungtinių Valstijų kompanijos „Apple“ vadovas Timas Cookas teigia, kad Honkongo protestuotojų plačiai naudotą aplikaciją „HKmap.live“, kuria buvo sekama policija, iš „App Store“ pašalino dėl „kenkėjiško vartojimo“.
(3) 2019-08-31 16
Jau rugsėjį „Huawei“ ketina pristatyti naujuosius „Mate 30“ serijos telefonus. Visgi kinų milžinės flagmanai turės vieną didelį trūkumą – juose nebus populiariųjų „Google“ programėlių, tokių kaip „Maps“, Youtube“ ir „Play Store“.
(5) 2019-06-08 1
Kasmetinėje WWDC konferencijoje „Apple“ pristatė naujos kartos programinę įrangą „iPhone“ telefonams ir paskelbė, kad naujausia operacinės sistemos „iOS“ versija nebus pasiekiama „iPhone 5S“, „6“ ir „6 Plus“ vartotojams, rašo „TechRadar“.
(11) 2014-10-28 313
Užmirškite brangius „Tom Tom“ ir „Garmin“, netikslius „Open Street map“ ir mobilųjį internetą ryklio apetitu ryjančius „Google Maps“ žemėlapius. Nemokama, veikianti be mobiliojo interneto, su nemokamais beveik 100 šalių žemėlapiais, balsu skelbiamomis nuorodomis vairuotojams ir miesto transporto maršrutais pėstiesiems navigacijos programėlė jau gali būti jūsų telefone! „Nokia“ tesėjo pažadą ir padarė tai, kas neseniai buvo beveik neįsivaizduojama.
(9) 2014-09-02 7
Kompanija Nokia sudarė sutartį su korėjiečių korporacija Samsung. susitarimas numato, kad Samsung Galaxy mobiliuose įrenginiuose, taip pat modeliuose su operacine sistema Tizen bus diegiama kartografinė tarnyba Nokia HERE. Apie tai rašo puslapis TechCrunch.
(0) 2014-07-14 0
Kinijos valstybinis transliuotojas CCTV apkaltino JAV technologijų milžinę „Apple“, kad ji kelia grėsmę nacionaliniam saugumui dėl išmaniųjų telefonų „iPhone“ galimybės fiksuoti vartotojo buvimo vietą konkrečiu laiku.
(1) 2014-05-27 30
Mokslininkų grupė, anksčiau dirbusi Suomijos Oulu universitete ir savo tyrimų pagrindu įsteigusi pumpurinę įmonę, paskelbė sukūrusi pirmąją orientavimosi pastatų viduje programėlę, kuriai nereikia Wi-Fi, „Bluetooth“ ar kito išorinio ryšio.
(5) 2013-11-13 1
Kai Apple žemėlapiai debiutavo rinkoje, kilo gana nemažas skandalas. Jie buvo labai netikslūs, juose buvo mažai informacijos, nebuvo navigacijos, skirtos naudojimui su viešuoju transportu.
(0) 2013-05-27 0
Maždaug prieš šešis mėnesius kompanija Nokia pažadėjo, kad jos žemėlapiuose HERE atsiras nauja technologija LiveSight. Pagaliau ta diena, kai su ja galima susipažinti, atėjo.
(3) 2013-01-30 0
Vairuotojams skirtoje mobiliojo telefono aplikacijoje galima sužinoti detalią informaciją apie eismo situaciją mieste, suplanuoti savo kelionę, sužinoti preliminarią kelionės trukmę, susipažinti su eismo ribojimais.
(6) 2012-12-14 10
Po ilgo laiko tarpo, pagaliau interneto gigantas „Google“ ir vėl pristatė savo žemėlapių „Maps“ programą, pritaikytą „Apple iOS“ operacinei sistemai. Praėjus vos aštuonioms ar devynioms valandoms po pasirodymo, programa tapo pačia populiariausia su daugybe atsisiuntimų.
(22) 2012-12-13 2
Nors „Apple“ žemėlapių problema yra žinoma keletą mėnesių, atgarsis sklinda iki dabar. Kai keletas keliautojų pasiklydo Australijoje dėl „Apple“ žemėlapių, o vietos policijai pareiškė, jog naudotis šiais žemėlapiais yra pavojinga, į tai sureagavo ir konkurentas „Samsung“.
(30) 2012-12-11 9
Australijos policija skelbia, kad pastarosiomis savaitėmis jiems teko gelbėti ne vieną dešimtį vairuotojų ir jų keleivių, kurie bandė nuvažiuoti į miestą, o atsidūrė nacionalinio parko glūdumoje. Ir visiems jiems tokį kelią parodė „Apple“ žemėlapių programa, rašo cnet.com.
(1) 2012-11-21 21
„Apple“ ir „Google“ mobiliųjų programėlių naudotojus nustebino priimtu sprendimu. Neseniai paaiškėjo, kad „Google Maps“ žemėlapiai vėl veiks „iPhone“ telefonuose.
(3) 2012-10-03 0
Tarptautinės automobilių parodos "Paris Auto Show 2012", vykstančios Paryžiuje (Prancūzija), metu keletas puikiai žinomų automobilių pramonės kompanijų pasirašė susitarimus su korporacija "Nokia", numatančius galimybę naudoti suomių navigacinę sistemą tam tikruose automobilių modeliuose.