Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Programos vartotojų saugumui (Mobilusis ryšys | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2020-02-21 31
„Ieškoti mano mobiliojo“ - tai svarbi „Samsung Galaxy“ telefonuose įdiegta programėlė. Ji padeda surasti pamestus ar pavogtus telefonus bei išjungti kai kurias jų funkcijas. Tačiau vakar šių populiarių įrenginių savininkai sulaukė keisto pranešimo, kuris skambėjo būtent taip - „1“.
(0) 2019-08-21 -1
Šiais laikais, kai didžiąją dalį duomenų laikome skaitmeninėje erdvėje, išmaniojo saugumas turėtų būti aktualus kiekvienam vartotojui. Visiems geriausiai žinomas būdas, kaip apsaugoti bet kokį įrenginį nuo įsilaužėlių, – antivirusinės programos. Tačiau tai nėra vienintelė išeitis, galinti užtikrinti duomenų saugumą. Pateikiame kitų naudingų būdų ir programėlių, kurios dar stipriau užtikrins jūsų įrenginių saugumą.
(0) 2019-07-29 -2
Sugrįžę vasaros karščiai daugelį vilioja traukti link pajūrio. Tiems, kurie planuoja savaitgalį ar net visas atostogas praleisti prie jūros, technologijų ekspertai pataria pasiimti ir išmanųjį – jis gali itin praversti paplūdimyje.
(1) 2019-03-21 22
Bendrovė „AV-Comparatives“, kuri nuo 2017 m. ieško nesąžiningų „Android“ antivirusinės programinės įrangos kūrėjų, paskelbė plataus masto saugumo tyrimų rezultatus. Ekspertai išanalizavo 250 populiarias „Google Play“ programėles, kurių kūrėjai žada vartotojams patikimą apsaugą. Bandymų rezultatai labai nuvylė.
(2) 2018-06-19 8
Daugelis mūsų net neįsivaizduoja, kokios naudingos ir praktiškos funkcijos slepiasi išmaniajame telefone. Šiame straipsnyje surinkta informacija, kuri leis jums geriau išnaudoti savo įrenginį. Paaiškės, kad šimtus eurų mokame ne tik už žadintuvą ir galimybę sklaidyti naujienų portalų puslapius ar feisbuką.
(0) 2018-02-28 8
Turbūt teko girdėti apie situaciją, kai telefonas ar kitas išmanusis įrenginys įspėjo, kad apsikrėtėte virusu, pats pasiūlė naudingą programėlę jį išvalyti. Tačiau galiausia likote su lėčiau veikiančiu įrenginiu, o kartais net patys nežinodami užsisakėte mokamą paslaugą.
(1) 2016-12-05 5
Išmanieji telefonai ir internetas tapo nepakeičiami, o kad būtų patogiau, vieną ir tą patį įrenginį naudojame tiek darbui, tiek asmeniniam gyvenimui. Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, Lietuvoje net 83,4 proc. abonentų naudojosi interneto prieiga savo telefone. O kur dar prisijungimai prie nemokamų belaidžio interneto taškų.
(1) 2016-08-08 3
Naujame atviro kodo projekte „Google“ tikisi pašalinti visus interneto naudotojus slegiančią naštą: jiems nereikės atsiminti jokių slaptažodžių.
(3) 2016-04-26 10
Šeštadienį „Samsung“ pristatė programėlę „Samsung Safety Screen“ padedančią vaikams ir suaugusiems, pasirinkti tinkamiausią žiūrėjimo į mobiliojo įrenginio ekraną atstumą ir taip leidžiančią apsaugoti savo akis.
(1) 2015-07-31 18
„Vulnerability Lab“ specialistas Benjamin Kunz Mejri paskelbė ataskaitą apie aptiktą „iTunes“ ir „App Store“ pažeidžiamumą.
(0) 2014-06-22 6
Korporacija „BlackBerry“ (BB) pagaliau paleido metų pradžioje pristatytą programėlę „BBM Protected“.
(0) 2012-08-24 29
Kompanija „Avast Software“ mūsų dėmesiui siūlo galutinę programos „Avast! Mobile Security 2.0“ versiją. Pastaroji skirta, kaip jau nesunku atspėti, apsaugai nuo kenkėjiškų programų bei asmeninių duomenų vagysčių. Minėtoji programa skirta išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams su operacine sistema „Android“ ir yra nemokama.
(9) 2011-09-22 0
Mobiliojo ryšio operatorius „Sprint“ pranešė apie naują išmaniųjų telefonų programą, kuri neleidžia vartotojams siųsti tekstinių žinučių ir skambinti ar priimti skambučių, kol jie yra kelyje, siekiant apsaugoti nuo išblaškymo vairuojant.
(6) 2011-03-03 7
Išmanieji telefonai naudoja pažangias operacines sistemas. Šios sistemos primena kompiuteriuose naudojamas programines aplinkas, tad, lygiai taip pat kaip asmeninių kompiuterių operacinės sistemos, „Android“, „Symbian“ ar RIM sistemos saugumas yra pažeidžiamas.
(0) 2009-09-02 0
Išmaniųjų telefonų vartotojai visuose „Omnitel“ salonuose galės įsigyti „Kaspersky Mobile Security“ programinę įrangą. Ji padės mobiliųjų įrenginių vartotojams surasti pamestus ar pavogtus telefonus, taip pat apsaugos nuo konfidencialios informacijos vagysčių, SMS brukalų, nepageidaujamų skambučių ar mobiliųjų virusų.