Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Socialinės programos (Mobilusis ryšys | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2014-11-14 1
Geriantiems žmonėms sukurtas pirmasis pasaulyje mobilus socialinis tinklas. Jo pagrindu tapo programėlė SWIG, kurią gali atsisiųsti Android ir iOS mobilių įrenginių savininkai, rašo portalas CNet.
(0) 2014-08-24 4
Brazilų teisėjas nusprendė uždrausti šalyje platinti mobilią programėlę Secret, visa tai motyvuodamas tuo, jog ji leidžia anonimiškai tyčiotis iš kitų žmonių. Apie tai praneša puslapis Mashable.
(2) 2014-01-27 0
Kinijos paaugliai, kaip ir dauguma europiečių, nemažą dienos dalį praleidžia socialiniuose tinkluose. Tačiau Kinijoje, skirtingai nei Europoje ar Vakaruose, populiarus visai ne „Facebook“, o Kinijos socialinis tinklas „Weixin“.
(1) 2013-06-20 0
Danijoje įkurtas lietuvių programuotojų startup'as CodeUnited išleido išplėstinės realybės (angl. augmented reality) aplikaciją, skirtą artėjančiam Roskildės festivaliui - Roskilde 2013, veikiančią Android telefonuose. Tai - pirmas tokio tipo sprendimas vieno didžiausių Europos festivalių, gyvuojančio nuo 1971-ųjų, istorijoje.
(0) 2013-04-22 0
Beveik lygiai prieš savaitę rašėme, jog „Facebok Home“ programėlių grupė, kuri jūsų „Google Android“ operacine sistema paremtame įrenginyje gali pasiūlyti „Facebook“ vartotojo sąsają, patyrė fiasko. Fiasko iš kritikų pusės, bet ne vartotojų, nes jie ypač susidomėję šia naujove.
(16) 2013-04-16 0
„Facebook“ praėjusią savaitę išleido naująją aplinką „Facebook Home“, skirtą „Android“ telefonams, tačiau pirmieji atsiliepimai nesuteikia optimizmo: vartotojai ją vertina žemiausiais balais ir peikia už nepatogią vartotojo sąsają.
(4) 2013-04-05 0
Kaip jau tampa įprasta didžiosioms, daugiausiai dėmesio traukiančioms technologijų kompanijoms, „Facebook“ iki paskutinių akimirkų stengėsi išsaugoti staigmenos veiksnį prieš vieną iš svarbesnių savo pranešimų, vykusių ketvirtadienio vakarą (JAV vakarinės pakrantės laiku – vidury dienos).
(16) 2013-01-03 2
Štai ir sulaukėme 2013 metų, kad ir kaip buvo grasinama apie pasaulio pabaigą, tad atėjo laikas surinkti visas geriausias praeitų metų programėles ir žaidimus į vieną vietą. Kokias programėles yra būtina turėti savo „Windows Phone“ įrenginyje? Pateiksime kai kurių būtinųjų programėlių sąrašą, padėsiantį greitai atrasti pačias kokybiškiausias ir reikalingiausias programėles.
(23) 2012-12-06 18
Patiriate nepatogumų mieste? Erzina chamai, statantys automobilius visur, kur tik užsimano? Nuo šiol, norint sudrausminti pažeidėjus, nebereikės skambinti arba rašyti policijai. Neseniai vykusioje programėlių kūrimo stovykloje programuotojų komandos „OSM Games“ pirmą kartą pristatyta programėlė Pričiupk! jau leidžia tai padaryti gerokai paprasčiau.
(3) 2012-10-27 0
Didžiausias Japonijos mobiliojo ryšio operatorius „NTT Docomo“ savo klientams pasiūlė naudotis programėle, galinčia realiuoju laiku išversti skirtingomis kalbomis balsu kalbančių pašnekovų pokalbį.
(1) 2012-08-21 1
Populiaraus tarp mobiliųjų įrenginių savininkų socialinio tinklo su fotografine pakraipa „Instagram“ kūrėjai anonsavo naują programos versiją 3.0, kuri skirta mobiliosioms operacinėms sistemoms „iOS“ ir „Android“.
(0) 2012-07-11 0
Jei jums reikia mobiliosios programos, kuri padėtų pasidalinti savo gyvenimo įvykiais su šeima ir draugais, tai išmėginkite „Sidecar“. Kai jūs ir jūsų draugas bendraujate telefonu, jūs galite tučtuojau teikti gyvas nuotraukas ir vaizdo įrašus. Tereikia turėti interneto ryšį.
(3) 2012-04-07 0
Daug diskusijų sulaukusi programėlė išmaniesiems telefonams pagaliau uždrausta. „The Girls Around Me“ programėlė leido matyti, kokios moterys yra netoli tos vietos, kur yra paslaugos vartotojas.
(0) 2011-11-18 0
"Foursquare" – tai socialinis tinklas paremtas buvimo vieta (angl. geolocation). Šis tinklas siūlo programą universitetams – universiteto "Foursquare" puslapis, kurio pagalba studentams, alumnams, darbuotojams suteikiama galimybė komunikuoti tarpusavyje, atrasti kažką naujo universitete.
(12) 2011-10-11 1
Jei paprašytų išvardinti socialinių tinklų pavyzdžius, turbūt daugelis pirmiausia paminėtų Facebook, o kiek mažesnė dalis Twiter arba dar Linkedin. Nejaugi visame margame pasaulyje nieko daugiau ir nėra? Žinoma, neskaitant įvairiausio plauko mėgėjiškų tinklų. Tikrai yra, tik į Lietuvą šios naujovės neskuba ateiti. Ir vienas iš tokių tinklų - Foursquare mobilioji programėlė arba tiesiog socialinis tinklas, sulaukęs pripažinimo vakarų pasaulyje ir atnešęs daugyb...