Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Socialinės programos (Mobilusis ryšys | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2011-11-18 0
"Foursquare" – tai socialinis tinklas paremtas buvimo vieta (angl. geolocation). Šis tinklas siūlo programą universitetams – universiteto "Foursquare" puslapis, kurio pagalba studentams, alumnams, darbuotojams suteikiama galimybė komunikuoti tarpusavyje, atrasti kažką naujo universitete.
(12) 2011-10-11 1
Jei paprašytų išvardinti socialinių tinklų pavyzdžius, turbūt daugelis pirmiausia paminėtų Facebook, o kiek mažesnė dalis Twiter arba dar Linkedin. Nejaugi visame margame pasaulyje nieko daugiau ir nėra? Žinoma, neskaitant įvairiausio plauko mėgėjiškų tinklų. Tikrai yra, tik į Lietuvą šios naujovės neskuba ateiti. Ir vienas iš tokių tinklų - Foursquare mobilioji programėlė arba tiesiog socialinis tinklas, sulaukęs pripažinimo vakarų pasaulyje ir atnešęs daugyb...
(4) 2011-09-12 0
Nauja socialinių tinklų ir bendravimui skirtų programinių priemonių tendencija – mažinti atskirtį tarp realaus ir virtualaus bendravimo. To pavyzdys yra nauja „iPhone" išmaniesiems telefonams skirta programėlė „Blendr“, kuri padeda susitikti panašių interesų turintiems ir netoliese esantiems žmonėms.
(3) 2011-09-08 3
„Samsung“ pristatė naują nemokamą mobiliųjų ryšių paslaugą „ChatON“, kuri leidžia vartotojui susisiekti su bet kuriuo kitu mobiliuoju telefonu patogiau, nei tai vyksta naudojant SMS ar MMS žinutes. Tiesa, kompanijai nusimato rimta konkurencinė kova, kadangi į šį rinkos segmentą taikosi ir kiti mobiliųjų įrenginių gamintojai
(1) 2011-08-27 0
Ar kada nors įsivaizdavote save galingiausios pasaulio valstybės prezidento vietoje? Neseniai išleista išmaniesiems telefonams skirta programa šią „misiją“ daro kiek realesne – leidžia žmonėms kalbėti JAV prezidentų Baracko Obamos ir George'o W. Bush'o balsais.
(0) 2011-07-01 0
Dun Siuanio vadovaujami Ohajo universiteto mokslininkai sukūrė programą „eShadow“, kuri leidžia aptikti netoliese esančius bičiulius arba bendraminčius.
(3) 2011-06-14 0
Išmaniesiems telefonams skirta programa „Bribespot“ suteikia galimybę pranešti apie kieno nors reikalaujamą ar kam nors sumokėtą kyšį ir nurodyti įvykio vietą skaitmeniniame žemėlapyje. Ar tai padės kovoti su korupcija, kol kas belieka tik spėlioti.
(12) 2011-04-03 1
Kompanija „Apple“ neseniai atskleidė patento paraišką apibūdinančią metodą įgyvendinti vaizdines skambučių pranešimo melodijas. Technologija leidžia automatiškai sukurti bet kokiai dainai vaizdo klipą iš įvairiausio „iTunes“ ir „iMovie“ vaizdo turinio. Jis būtų rodomas „iOS“ prietaiso ekrane priimant skambutį.
(15) 2011-03-27 0
JAV bendrovė „Color" pristatė su „Facebook“ konkuruosiantį išmaniųjų telefonų naudotojams skirtą socialinį interneto tinklą, kuris esą pritaikytas „postkompiuterinei erai“.