Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Socialinės programos (Mobilusis ryšys | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(23) 2012-12-06 18
Patiriate nepatogumų mieste? Erzina chamai, statantys automobilius visur, kur tik užsimano? Nuo šiol, norint sudrausminti pažeidėjus, nebereikės skambinti arba rašyti policijai. Neseniai vykusioje programėlių kūrimo stovykloje programuotojų komandos „OSM Games“ pirmą kartą pristatyta programėlė Pričiupk! jau leidžia tai padaryti gerokai paprasčiau.
(3) 2012-10-27 0
Didžiausias Japonijos mobiliojo ryšio operatorius „NTT Docomo“ savo klientams pasiūlė naudotis programėle, galinčia realiuoju laiku išversti skirtingomis kalbomis balsu kalbančių pašnekovų pokalbį.
(1) 2012-08-21 1
Populiaraus tarp mobiliųjų įrenginių savininkų socialinio tinklo su fotografine pakraipa „Instagram“ kūrėjai anonsavo naują programos versiją 3.0, kuri skirta mobiliosioms operacinėms sistemoms „iOS“ ir „Android“.
(0) 2012-07-11 0
Jei jums reikia mobiliosios programos, kuri padėtų pasidalinti savo gyvenimo įvykiais su šeima ir draugais, tai išmėginkite „Sidecar“. Kai jūs ir jūsų draugas bendraujate telefonu, jūs galite tučtuojau teikti gyvas nuotraukas ir vaizdo įrašus. Tereikia turėti interneto ryšį.
(3) 2012-04-07 0
Daug diskusijų sulaukusi programėlė išmaniesiems telefonams pagaliau uždrausta. „The Girls Around Me“ programėlė leido matyti, kokios moterys yra netoli tos vietos, kur yra paslaugos vartotojas.