Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Socialinės programos (Mobilusis ryšys | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2013-06-20 0
Danijoje įkurtas lietuvių programuotojų startup'as CodeUnited išleido išplėstinės realybės (angl. augmented reality) aplikaciją, skirtą artėjančiam Roskildės festivaliui - Roskilde 2013, veikiančią Android telefonuose. Tai - pirmas tokio tipo sprendimas vieno didžiausių Europos festivalių, gyvuojančio nuo 1971-ųjų, istorijoje.
(0) 2013-04-22 0
Beveik lygiai prieš savaitę rašėme, jog „Facebok Home“ programėlių grupė, kuri jūsų „Google Android“ operacine sistema paremtame įrenginyje gali pasiūlyti „Facebook“ vartotojo sąsają, patyrė fiasko. Fiasko iš kritikų pusės, bet ne vartotojų, nes jie ypač susidomėję šia naujove.
(16) 2013-04-16 0
„Facebook“ praėjusią savaitę išleido naująją aplinką „Facebook Home“, skirtą „Android“ telefonams, tačiau pirmieji atsiliepimai nesuteikia optimizmo: vartotojai ją vertina žemiausiais balais ir peikia už nepatogią vartotojo sąsają.
(4) 2013-04-05 0
Kaip jau tampa įprasta didžiosioms, daugiausiai dėmesio traukiančioms technologijų kompanijoms, „Facebook“ iki paskutinių akimirkų stengėsi išsaugoti staigmenos veiksnį prieš vieną iš svarbesnių savo pranešimų, vykusių ketvirtadienio vakarą (JAV vakarinės pakrantės laiku – vidury dienos).
(16) 2013-01-03 2
Štai ir sulaukėme 2013 metų, kad ir kaip buvo grasinama apie pasaulio pabaigą, tad atėjo laikas surinkti visas geriausias praeitų metų programėles ir žaidimus į vieną vietą. Kokias programėles yra būtina turėti savo „Windows Phone“ įrenginyje? Pateiksime kai kurių būtinųjų programėlių sąrašą, padėsiantį greitai atrasti pačias kokybiškiausias ir reikalingiausias programėles.