Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Socialinės programos (Mobilusis ryšys | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(23) 2012-12-06 18
Patiriate nepatogumų mieste? Erzina chamai, statantys automobilius visur, kur tik užsimano? Nuo šiol, norint sudrausminti pažeidėjus, nebereikės skambinti arba rašyti policijai. Neseniai vykusioje programėlių kūrimo stovykloje programuotojų komandos „OSM Games“ pirmą kartą pristatyta programėlė Pričiupk! jau leidžia tai padaryti gerokai paprasčiau.
(23) 2015-06-05 18
Prasidėjus vasarai Lietuvos išmaniųjų telefonų naudotojams pasiūlyta nauja programėlė „Kur policija“ sulaukė įvairių reakcijų, kurių viena – ji trukdo vykdyti teisingumą. Teisininkai vertina, ar tokia programėlė yra teisėta.
(16) 2013-04-16 0
„Facebook“ praėjusią savaitę išleido naująją aplinką „Facebook Home“, skirtą „Android“ telefonams, tačiau pirmieji atsiliepimai nesuteikia optimizmo: vartotojai ją vertina žemiausiais balais ir peikia už nepatogią vartotojo sąsają.
(16) 2013-01-03 2
Štai ir sulaukėme 2013 metų, kad ir kaip buvo grasinama apie pasaulio pabaigą, tad atėjo laikas surinkti visas geriausias praeitų metų programėles ir žaidimus į vieną vietą. Kokias programėles yra būtina turėti savo „Windows Phone“ įrenginyje? Pateiksime kai kurių būtinųjų programėlių sąrašą, padėsiantį greitai atrasti pačias kokybiškiausias ir reikalingiausias programėles.
(15) 2011-03-27 0
JAV bendrovė „Color" pristatė su „Facebook“ konkuruosiantį išmaniųjų telefonų naudotojams skirtą socialinį interneto tinklą, kuris esą pritaikytas „postkompiuterinei erai“.
(12) 2011-04-03 1
Kompanija „Apple“ neseniai atskleidė patento paraišką apibūdinančią metodą įgyvendinti vaizdines skambučių pranešimo melodijas. Technologija leidžia automatiškai sukurti bet kokiai dainai vaizdo klipą iš įvairiausio „iTunes“ ir „iMovie“ vaizdo turinio. Jis būtų rodomas „iOS“ prietaiso ekrane priimant skambutį.
(12) 2011-10-11 1
Jei paprašytų išvardinti socialinių tinklų pavyzdžius, turbūt daugelis pirmiausia paminėtų Facebook, o kiek mažesnė dalis Twiter arba dar Linkedin. Nejaugi visame margame pasaulyje nieko daugiau ir nėra? Žinoma, neskaitant įvairiausio plauko mėgėjiškų tinklų. Tikrai yra, tik į Lietuvą šios naujovės neskuba ateiti. Ir vienas iš tokių tinklų - Foursquare mobilioji programėlė arba tiesiog socialinis tinklas, sulaukęs pripažinimo vakarų pasaulyje ir atnešęs daugyb...
(8) 2015-06-03 30
Kauno technologijos universiteto studentai sukūrė mobilią aplikaciją „Kur policija“, kuri vartotojams leidžia pranešti apie kelyje sutiktus policijos pareigūnus, transporto grūstis, greičio matuoklius ir kelyje pasitaikančias kliūtis.
(4) 2016-03-30 15
„Islamo valstybės“ teroristai tampa vis sumanesni naudodamiesi „Telegram“ programėle informacijai perduoti. Pareigūnai pastebi, kad vis sunkiau susekti teroristus.
(4) 2013-04-05 0
Kaip jau tampa įprasta didžiosioms, daugiausiai dėmesio traukiančioms technologijų kompanijoms, „Facebook“ iki paskutinių akimirkų stengėsi išsaugoti staigmenos veiksnį prieš vieną iš svarbesnių savo pranešimų, vykusių ketvirtadienio vakarą (JAV vakarinės pakrantės laiku – vidury dienos).
(4) 2011-09-12 0
Nauja socialinių tinklų ir bendravimui skirtų programinių priemonių tendencija – mažinti atskirtį tarp realaus ir virtualaus bendravimo. To pavyzdys yra nauja „iPhone" išmaniesiems telefonams skirta programėlė „Blendr“, kuri padeda susitikti panašių interesų turintiems ir netoliese esantiems žmonėms.
(3) 2011-09-08 3
„Samsung“ pristatė naują nemokamą mobiliųjų ryšių paslaugą „ChatON“, kuri leidžia vartotojui susisiekti su bet kuriuo kitu mobiliuoju telefonu patogiau, nei tai vyksta naudojant SMS ar MMS žinutes. Tiesa, kompanijai nusimato rimta konkurencinė kova, kadangi į šį rinkos segmentą taikosi ir kiti mobiliųjų įrenginių gamintojai
(3) 2012-10-27 0
Didžiausias Japonijos mobiliojo ryšio operatorius „NTT Docomo“ savo klientams pasiūlė naudotis programėle, galinčia realiuoju laiku išversti skirtingomis kalbomis balsu kalbančių pašnekovų pokalbį.
(3) 2011-06-14 0
Išmaniesiems telefonams skirta programa „Bribespot“ suteikia galimybę pranešti apie kieno nors reikalaujamą ar kam nors sumokėtą kyšį ir nurodyti įvykio vietą skaitmeniniame žemėlapyje. Ar tai padės kovoti su korupcija, kol kas belieka tik spėlioti.
(3) 2012-04-07 0
Daug diskusijų sulaukusi programėlė išmaniesiems telefonams pagaliau uždrausta. „The Girls Around Me“ programėlė leido matyti, kokios moterys yra netoli tos vietos, kur yra paslaugos vartotojas.