Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Telefonų ir ryšio spinduliuotės poveikis sveikatai (Mobilusis ryšys | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(10) 2011-12-01 0
Prasidėjus šventinei pirkimų karštinei, „Apple iPhone“ telefonai būna vieni „karščiausių“ įrenginių. Tiesa, vienam lėktuvo keleiviui šis įrenginys tiesiogine prasme buvo per karštas, rašo news.yahoo.com.
(12) 2011-10-21 0
Paskelbti naujų tyrimų rezultatai, paneigiantys ryšį tarp mobiliųjų telefonų ir smegenų vėžio, skelbia BBC. Pastaruosius 20 metų buvo daug diskutuojama apie grėsmę, kurią kelia mobiliųjų telefonų naudojimas. Naujausiame tyrime, kuriam vadovavo Danijos Vėžio epidemiologijos institutas, 18 metų buvo stebimi ir tiriami daugiau nei 350 tūkst. asmenų, besinaudojančių mobiliaisiais telefonais.
(40) 2011-05-13 0
Mobiliųjų telefonų skleidžiami signalai gali būti iš dalies atsakingi už tai, kad daugelyje pasaulio vietų dramatiškai sumažėjo bičių, rodo naujas tyrimas.
(41) 2011-04-29 0
Nacionalinė Los Alamos laboratorija (JAV) dažnam gali asocijuotis su bombomis. Paskutinioji tokia, viešojon erdvėn „numesta“ šios savaitės pabaigoje, gali sukelti nemenkus diskusijų gaisrus. Mobiliųjų telefonų skleidžiamų bangų poveikis organizmo audiniams ir sveikatai visada kėlė ir tebekelia klausimų. Vakar Los Alamos laboratorijos mokslininkas Bilas Bruno (Bill Bruno) pareiškė, kad mobiliųjų telefonų spinduliuojamos mikrobangos žmogaus organizmo audinius gali veik...
(8) 2011-04-05 0
Mobilieji telefonai sukelia miego sutrikimus, keičia normalaus socialinio gyvenimo įpročius, galbūt net padidina vėžio riziką – apie šias mokslininkų diskusijas kalbėta jau ne kartą ir atrodo, jog tai ne pabaiga. Šįkart prabilta apie galimą telefonų žalą žmogaus kaulams bei padidėjusią osteoporozės riziką.
(8) 2011-02-25 0
Mobilieji telefonai ilgo pokalbio metu gali padidinti smegenų aktyvumą, ypač tose srityse, kurios yra arčiausiai telefono antenos, teigia JAV Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) mokslininkai. Kol kas šio fakto reikšmė ir potencialus poveikis sveikatai nežinomas, tačiau rezultatai vienareikšmiškai įrodo, jog mobiliojo telefono spinduliuotė gali keisti smegenų veiklą.