Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Vaizdų redagavimo ir piešimo programos (Mobilusis ryšys | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2021-01-22 8
Paspaudus šalčiui, žymiai daugiau laiko leidžiame namuose – o tai puikus metas padaryti ilgai atidėliotus darbus, pavyzdžiui, skaitmenizuoti senas šeimos nuotraukas ar vaizdo įrašus. Jų kokybė laikui bėgant vis prastėja, todėl kyla grėsmė prarasti brangius atsiminimus visam laikui. Kaip skaitmenizuoti fotojuostoje, vaizdajuostėje ar skaidrėse užfiksuotus vaizdus, pranešime žiniasklaidai pasakoja „Bitės Profai“.
(0) 2019-10-20 -11
Ar esate pagalvoję, kokie būtų Van Gogo, Botičelio ir Leonardo da Vinčio paveikslai, jei šie kūrėjai būtų tapę šiame skaitmeniniame amžiuje? Žinomas Jungtinės Karalystės menininkas, mados dizaineris ir iliustratorius Hey Reilly sugretino šiuolaikines technologijas su klasikiniu menu ir „Samsung“ išmaniojo „Galaxy Note10+“ pagalba moderniai patobulino garsiausių menininkų kūrinius.
(0) 2019-06-05 -9
Po to kai išmanieji telefonai virto gerais fotoaparatais ir ne ką blogesnėmis vaizdo kameromis jų vartotojai neretai tiesiog skęsta savo pačių ir iš interneto paimtų nuotraukų, bei filmukų jūroje. Lenkų studentų programuotojų komanda sugalvojo, kaip pasitelkus dirbtinį intelektą paversti tokius vaizdo įrašus komiksais.
(0) 2018-02-01 -37
Po ilgos ir varginančios darbo dienos sunku mąstyti ir veikti kūrybiškai? Minčių blokas yra neišvengiama bet kokio kūrybinio proceso kliūtis. Tačiau neverta dėl to nerimauti – jūsų išmanusis gali būti puikus pagalbininkas ieškant originalių idėjų ir įkvėpimo.
(6) 2013-04-25 18
Lietuvių programuotojų Kosto Rutkausko bei Maksimo Sorokino sukurta mobilioji programa „Helmut“ leidžia lengvai ir greitai skaitmenizuoti senų nuotraukų negatyvus. Vos prieš kelias dienas išleista programa jau spėjo sulaukti didžiulio „Android“ išmaniųjų telefonų naudotojų susidomėjimo.
(6) 2012-02-21 1
Mobiliesiems įrenginiams skirta programa „Remove“ gali pašalinti iš nuotraukų nepageidaujamus asmenis ar objektus – idealiam kadrui sukurti nereikia jokios specialios nuotraukų redagavimo programos.
(6) 2011-03-29 0
„Microsoft“ mokslininkai pristatė įdomią programinę įrangą, kuria net ir su paprastomis išmaniųjų telefonų kameromis bus galima užfiksuoti 3D vaizdus.
(13) 2009-01-03 0
Jei norite tapti menininku, nebūtina turėti tikrų teptukų, pieštukų arba juos pakeičiančios sudėtingos programinės įrangos. Pavyzdžiui, "Disney" kompanijoje dirbantis menininkas Stef Kardos laisvalaikiu tapo naudodamas savo lietimui jautraus "iPhone" išmaniojo telefono ekraną. Ką galima "pagaminti" naudojant tokią techniką žiūrėkite tolesnes iliustracijas ir video.