Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Amazon išmanieji telefonai (Mobilusis ryšys | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2014-08-29 7
Išmaniųjų telefonų rinka yra beveik perpildyta, todėl naujokams ši rinka yra labai nepalanki – apie tai iš praktikos žino kompanija Microsoft, o juo labiau socialinis tinklas Facebook.
(1) 2014-06-21 16
Sietlo mieste (JAV) vykusioje konferencijoje Amazon generalinis direktorius Jeff Bezos pristatė pirmąjį kompanijos išmanųjį telefoną Fire Phone. Pastarasis gavo 4,7″ įstrižainės 1280×720 taškų raiškos ekraną su Gorilla Glass apsauginiu stiklu, 4 branduolių Qualcomm Snapdragon procesorių (2,2 GHz) su GPU Adreno 330 ir 2 GB operatyvios atminties.
(0) 2014-04-25 0
Apie Amazon ambicijas išmaniųjų telefonų rinkoje buvo kalbama gandų lygmenyje. Vis tik neseniai buvo publikuota nuotrauka su šios kompanijos telefono prototipu, kartu pranešta apie komercinės versijos pasirodymą artimiausiais mėnesiais.
(1) 2013-05-14 0
Kindle serijos elektroninių knygų skaityklės padarė labai daug, kad vartotojų pasąmonėje būtų įtvirtintas kompanijos Amazon prekinis ženklas. Amerikiečių elektroninė parduotuvė el. knygų rinkoje pasirodė vėliau nei japonų Sony, tačiau būtent Amazon tapo kelrode žvaigžde įrenginių su el. rašalo E Ink ekranais rinkoje.
(0) 2013-04-02 0
Nors kompanija Amazon ir nesiekia uždirbti iš savo mobilių įrenginių paravimų (el. knygų skaityklų, planšetinių kompiuterių), visa tai atiduodama praktiškai už savikainą, vykdyti ekspansiją į kitus atitinkamų rinkų segmentus tai nemaišo. Dar visai neseniai planšetiniai kompiuteriai Amazon Kindle Fire buvo vienu iš stipriausių iPad konkurentų Jungtinių Valstijų rinkoje, o ir dabar jie nenori atiduoti savo pozicijų nuolat didėjančiam konkurentų būriui.