Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Programėlės (Mobilusis ryšys | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2020-03-08 13
Kinų sukurta trumpų video klipų platforma „TikTok“ daugelio žmonių telefone per pastaruosius metus įsitaisė greta „Facebook“ ar „Instagram“. „TikTok“ populiarumas atkreipė socialinio tinklo „Facebook“ vadovų dėmesį ir nemenkai juos išgąsdino.
(6) 2020-03-07 7
Nuo praėjusių metų vidurio įmonė „Huawei“ priversta dirbti apgulties sąlygomis. Dėl JAV Komercijos departamento sankcijų, draudžiančių JAV įmonėms su „Huawei“ palaikyti bet kokius verslo santykius be atskiro leidimo kinai prarado galimybę diegtis kai kuriuos techninius ir programinius elementus į savo telefonus. Ir nors techninę dalį jie pakeisti sugebėjo, „Google“ paslaugų keitimas yra rimtesnė užduotis.
(6) 2020-03-05 11
„Samsung“ neseniai pranešė apie planuojamus išmaniųjų įrenginių atnaujinimus. Ir čia geros žinios ne visiems. Paaiškėjo, kurie „Samsung“ išmanieji telefonai „Android 10“ negaus.
(0) 2020-03-05 1
Atėjus pavasariui, beveik dešimtadaliu daugiau žmonių sportuoja aktyviau nei metų pradžioje, rodo tyrimų duomenys. Žiemą žmonių aktyvumas pasiekia žemiausią tašką, o atėjus pavasariui, sparčiai kyla iki pat vasaros vidurio.
(0) 2020-03-04 7
„Plague Inc.“ yra vienas populiariausių mobiliųjų žaidimų visame pasaulyje. Tai simuliacijos, kurios metu žaidėjas bando mirtinu virusu apkrėsti visą pasaulį. Žaidėjas laimi, kai miršta paskutiniai Žemės gyventojai. Tačiau plintant koronavirusui, Kinijos valdžia nusprendė, kad šio žaidimo turinys – nelegalus.
(4) 2020-03-03 23
Dar 2019 metų viduryje paskelbtos JAV sankcijos „Huawei“ ir draudimas į išmaniuosius įrenginius diegti „Google“ paslaugų paketą, apimantį tokias programėles kaip „Gmail“, „Maps“, „YouTube“ ir programėlių parduotuvę „Play Store“ atrodė kaip mirties nuosprendis. Tačiau „Huawei“ metė didžiules lėšas „Google“ paslaugų alternatyvos kūrimui ir pastangos pasiteisino su kaupu.
(0) 2020-03-03 -3
Šiandien, kovo 3-ąją, minima Tarptautinė rašytojų diena. Šia proga technologijų ekspertai dalijasi išmaniais patarimais, praversiančiais autoriams, mokslininkams, studentams ir kiekvienam, kasdien rašančiam.
(0) 2020-02-25 -7
Bendrovės „Amazon“ įkūrėjas Jeff Bezos praėjusią savaitę paskelbė skirsiąs 10 milijardų JAV dolerių (9,24 mlrd. eurų), steigti naujam aplinkosaugos fondui „Bezos Earth Fund“. Jo tikslas – remti mokslininkus, aktyvistus ir organizacijas, siekiančias sušvelninti klimato kaitos poveikį. Kasdienės mūsų veiklos įtaką aplinkai sumažinti galime ir patys.
(3) 2020-02-21 31
„Ieškoti mano mobiliojo“ - tai svarbi „Samsung Galaxy“ telefonuose įdiegta programėlė. Ji padeda surasti pamestus ar pavogtus telefonus bei išjungti kai kurias jų funkcijas. Tačiau vakar šių populiarių įrenginių savininkai sulaukė keisto pranešimo, kuris skambėjo būtent taip - „1“.
(0) 2020-02-19 6
„Google“ antradienį pranešė, kad jų žaidimų transliavimo platforma „Stadia“ atkeliauja ir į kai kuriuos „Android“ operacinę sistemą turinčius telefonus.
(1) 2020-02-18 10
Kompanija „Google“ šį mėnesį iš savo programėlių parduotuvės „Google Play“ ištrynė 382 milijonus parsisiuntimų turėjusias 24 programėles, kurios pripažintos apgaulingomis. Vartotojams nieko neįtariant jų duomenys galėjo būti naudojami be jų žinios. Teigiama, kad tokio tipo programėlių padaryta žala iki 2021 m. pasieks 1,38 milijardo eurų sumą. Kaip jas atpažinti ir nuo jų apsisaugoti, rašoma pranešime spaudai.
(0) 2020-02-07 -10
Vasario mėnesį „Bitės Profai“ pradeda su pasiūlymais mums būti produktyvesniems. Tai nestebina, kai pasibaigus sausio mėnesiui interneto erdvė buvo pilna juokelių, kad pirmasis metų mėnuo buvo toks ilgas, jog atrodė lyg praėjo visi 12 mėnesių. Todėl įmonės ekspertai rekomenduoja išbandyti programėles, kurios mums leis paprasčiau rašyti telefonu, gudriau pasižymėti idėjas ir lengviau pasiekti savo draugus.
(0) 2020-02-05 5
„Google Photos“ – tai „Android“ ekosistemos vaizdo medžiagos archyvavimo sistema, kurią galima susikonfigūruoti taip, kad visos telefonu nufotografuotos nuotraukos ir nufilmuoti vaizdo siužetai būtų automatiškai įkeliami į saugyklą „Google“ debesyje, susietą su vartotojo paskyra.
(0) 2020-01-24 3
Šiandien skaičiuojama, kad trečdalis pagaminamo maisto tampa atliekomis. Vidutiniškai 1,3 milijardo tonų vaisių, daržovių, mėsos, pieno produktų, jūros gėrybių ar kruopų, kurios išmetamos restoranų, parduotuvių, gamybos padalinių, turi didelės įtakos klimato kaitai visame pasaulyje. Ekspertų teigimu, vienas lengvesnių ir gana efektyvių sprendimų, kurį galėtume jau šiandien daryti kiekvienas – iki nulio sumažinti maisto švaistymą tiek savo lėkštėje, tiek mieste.
(0) 2020-01-22 8
Kadangi „Google“ iš esmės prarado galimybę pasiūlyti „Google“ paslaugas naujuose savo telefonuose, Kinijos įmonei reikėjo surasti, kaip į įrenginius sugrąžinti bent jau navigacijos funkciją, rašo „Engadget“.