Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Programėlės (Mobilusis ryšys | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2008-11-06 0
Švedijos Umeå universiteto mokslininkai dirba ties gana įdomiu projektu - jie bando sukonstruoti sistemą, kuri mobiliojo telefono ekrane stebint futbolo varžymas atkurtų veiksmo efektus naudodama telefono vibroskambutį.
(10) 2008-10-24 0
Bendrovė „Nokia“ pranešė iki 2010 m. vidurio atskleisianti mobiliųjų įrenginių operacinės sistemos „Symbian“ išeities kodus, kad ji taptų atvirojo kodo programine įranga. „Nokia“ atstovų teigimu taip tikimasi padidinti šios platformos konkurencingumą rinkoje, skelbia „NewsFactor Network“.
(0) 2008-10-20 0
Populiarėjant bendravimui internetu pritaikytiems telefonams, atsaką ruošia ir JAV telefonų gamintoja „Motorola". Tiesa, bendrovės telefonas, kuriame turėtų veikti operacinė sistema „Android", gali debiutuoti tik 2009-ųjų antrajame ketvirtyje, rašo „Businessweek".
(9) 2008-10-19 0
Viena Kanados firma Didžiojoje Britanijoje pradės prekiauti saugumo įrenginiais, kurie neleis vairuojant naudotis mobiliaisiais telefonais.
(8) 2008-10-16 0
„T–Mobile“ pristatomas G1 telefonas net nepradėtas pardavinėti – jo pardavimai prasideda spalio 22 dieną, tačiau visi pirmos serijos telefonai, kurių yra 1,5 milijono – jau užsakyti. Tokie pardavimai – gerokai didesni, negu tikėjosi „T–Mobile“: kompanija pradžioje užsakė tik 500 000 telefonų, ir tik vėliau, kai pradėjo plaukti užsakymai, patrigubino „HTC“ užsakymą.
(12) 2008-09-25 0
Niujorke užvakar vykusiame ryšių bendrovės „T-Mobile“ renginyje pristatytas jau nemažai šurmulio sukėlęs kol kas unikalus rinkoje telefonas, kuris bus pagrįstas atvirojo kodo operacine sistema, skirta sumaniesiems telefonams - Google Android arba tiesiog G1.
(0) 2008-09-05 0
Nuo šiol visi „Omnitel“ mobiliojo interneto telefone vartotojai galės susikurti savo asmeninę WAP svetainę. Dar vieną galimybę bendrauti ir dalytis įspūdžiais jiems suteikia naujas nemokamas ir paprastas naudoti WAP kūrimo įrankis „Zomzu“.
(12) 2008-05-12 5
Pasaulinė interneto komunikacijos kompanija „Skype“ ir toliau plėtoja technologijas, siekdama integruoti internetines „Skype“ funkcijas į mobiliuosius telefonus. Šiandien „Skype“ pristato negalutinę beta programinės įrangos versiją „Skype for your mobile“. Ši versija veiks maždaug 50 mobiliųjų telefonų „Motorola“, „Nokia“, „Samsung“, „Sony Ericsson“ modelių, kurie yra suderinti su „Java“ platforma.
(7) 2008-02-28 0
Trys „Bitės plius laboratorijos“ konkurso nugalėtojų komandos savo sukurtas mobiliąsias paslaugas pristatys investuotojams Londone - vienai iš didžiausių pasaulio investicinių kompanijų, besispecializuojančiai mobiliojo interneto srityje, „Accel Partners“. Tokią galimybę jiems suteiks konkursą organizavusi telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“ kartu su pagrindiniu konkurso partneriu - didžiausiu pasaulyje mobiliųjų taikomųjų programų ir žaidimų portalu ...
(35) 2007-09-24 -6
"Skype" vartotojai baigia įprasti prie atsargumo ir jau neatidarinėja net ir draugų atsiųstų nuorodų ar paveiksliukų. Ir labai teisingai daro. Po paskutinio viruso išplitimo pas mus portale lankytojai diskutavo, kodėl "Skype" taip pamėgo virusai. Ir visai netikėtai, beklaidžiodami po internetą suradome vieną iš galimų atsakymų - todėl kad jį sukurti gali kiekvienas, kuris tik sugalvos iškrėsti tokią šunybę. Kaip tai gali būti? Labai paprastai - sukurtos specialios tok...
(18) 2007-09-10 0
Visi "Skype" vartotojai šiomis dienomis turėtų būti labai budrūs - "Skype" administracija praneša apie naujo ir labai pavojingo viruso plitimą. Vartotojus jis pasiekia panašiai kaip "Sandra" virusas - žinutėmis per pokalbių kanalą. „Skype” klientas gauna žinutę iš kontaktų sąraše esančio asmens, kuris siūlo pasižiūrėti nuotrauką (.jpg). Paspaudus ant nuorodos į kompiuterį atsisiunčia rinkmena .jpg formatu. Bandant ją aktyvuoti pasileidžia virusas, kuris taip p...