Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Programėlės (Mobilusis ryšys | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2012-12-25 6
Atėjus Šv. Kalėdoms, interneto giganto „Google“ padalinys, kuris yra atsakingas už „Android“ operacinės sistemos plėtojimą, nusprendė visus pasveikinti su didžiausiomis metų šventėmis ir paruošė porą atvirukų bei Šv. Kalėdoms skirtą video įrašą.
(2) 2012-12-19 2
Clay Bavor, kuris kuruoja "Google" kuriamus programinius produktus, duodamas interviu žurnalistams, išreiškė savo nuomonę apie aplikacijų "Gmail" ir "Drive" kūrimo tikslingumą "Windows 8" vartotojo sąsajai "Metro UI" (ši dabar žinoma pavadinimu "Modern UI"). Kaip žinia, šia sąsaja be "Windows 8" dar gali pasigirti ir "Windows Phone 8".
(6) 2012-12-19 3
Call of Duty, Medal of Honor, Battlefield, Company of Heroes, Commandos, Counter Strike – asmenys, net ir nesusidūrę su šiais žaidimais, galėtų nesunkiai atspėti jų temą: karas. Jei žaidimais galima karinius veiksmus paversti į pramogas, kodėl nepanaudojus jų ir gilesniam konfliktų supratimui bei sprendimui?
(6) 2012-12-18 4
Taivaniečiai HTC tapo vieni iš pirmųjų, kurie pristatė išmanųjį telefoną su 5 colių įstrižainės ekranu, o iš paskos kitais metais paseks ir kiti gamintojai. Visgi gamintojas tos pačios taktikos negali naudoti su „Windows Phone 8” OS paremtais telefonais dėl „Microsoft“ užmojų.
(0) 2012-12-17 3
Vartotojai internete parneša, jog jų „Microsoft Windows Phone 7.5“ operacine sistema paremti išmanieji telefonai atnaujinami į „Windows Phone 7.8” operacinę sistemą. Daugiausiai pranešimų yra apie suomių „Nokia“ išmanųjį telefoną „Lumia 800”.
(6) 2012-12-14 10
Po ilgo laiko tarpo, pagaliau interneto gigantas „Google“ ir vėl pristatė savo žemėlapių „Maps“ programą, pritaikytą „Apple iOS“ operacinei sistemai. Praėjus vos aštuonioms ar devynioms valandoms po pasirodymo, programa tapo pačia populiariausia su daugybe atsisiuntimų.
(23) 2012-12-14 9
Vienas iš interneto giganto „Google“ vadovų, tiksliau Ericas Schmidtas, pareiškė, jog naujajame operacinių sistemų kare jo kompanijos proteguojama „Android“ mobilioji operacinė sistema laimi prieš „Apple iOS“ panašiai, kaip kažkada „Microsoft“ laimėjo prieš „Mac OS X“.
(22) 2012-12-13 2
Nors „Apple“ žemėlapių problema yra žinoma keletą mėnesių, atgarsis sklinda iki dabar. Kai keletas keliautojų pasiklydo Australijoje dėl „Apple“ žemėlapių, o vietos policijai pareiškė, jog naudotis šiais žemėlapiais yra pavojinga, į tai sureagavo ir konkurentas „Samsung“.
(7) 2012-12-12 11
Kompanijos „Rovio“ žaidimas „Angry Birds“ tapo tikra sensacija, o jį yra žaidę šimtai milijonų išmaniųjų telefonų naudotojų. Mes turime „Angry Birds“ stalo žaidimų, gėrimų, saldainių, figūrėlių, tačiau to negana. Ruošiamas ir didelio biudžeto „Angry Birds“ filmas.
(0) 2012-12-12 7
Kalbant apie išmaniųjų telefonų pardavimus, kanadiečiai RIM kasasi vietoje, panašiai kaip ir suomiai „Nokia“, bet gamintojas bandys žengti žingsnį į priekį. Tai bus daroma ne tik su naujais įrenginiais, bet ir naująja „BlackBerry 10” operacine sistema.
(2) 2012-12-11 12
Jurbarko gyventojas penktadienį, gruodžio 7 dieną, keliaudamas darbo reikalais grožėjosi neseniai iškritusiu sniegu ir savo išmaniuoju telefonu fotografavo puikius gamtos peizažus. O grįžęs namo ir peržiūrėjęs nuotraukas apstulbo: vienoje nuotraukoje kuo aiškiausiai matėsi neaiškus disko formos skraidantis objektas.
(30) 2012-12-11 9
Australijos policija skelbia, kad pastarosiomis savaitėmis jiems teko gelbėti ne vieną dešimtį vairuotojų ir jų keleivių, kurie bandė nuvažiuoti į miestą, o atsidūrė nacionalinio parko glūdumoje. Ir visiems jiems tokį kelią parodė „Apple“ žemėlapių programa, rašo cnet.com.
(11) 2012-12-06 10
Rinkos tyrimų bendrovė „Net Applications“ tradiciškai nurodo interneto naršyklių rinkos dalis, tad praėjus šiek tiek laiko, mes nutarėme pažvelgti į šių metų lapkričio mėnesio duomenis. Ši rinka pasikeitė nedaug, nes lydere ir toliau išlieka „Microsoft Internet Explorer“ naršyklė.
(14) 2012-12-06 3
Niekas nesiginčija su faktu, jog „Apple iTunes App Store“ parduotuvė yra kol kas geriausia vieta pasaulyje siūlyti savo programas mobiliems įrenginiams, tačiau pastaruoju metu interneto giganto „Google“ parduotuvė „Play“ vejasi savo konkurentą visais įmanomais aspektais.
(23) 2012-12-06 18
Patiriate nepatogumų mieste? Erzina chamai, statantys automobilius visur, kur tik užsimano? Nuo šiol, norint sudrausminti pažeidėjus, nebereikės skambinti arba rašyti policijai. Neseniai vykusioje programėlių kūrimo stovykloje programuotojų komandos „OSM Games“ pirmą kartą pristatyta programėlė Pričiupk! jau leidžia tai padaryti gerokai paprasčiau.