Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Programėlės (Mobilusis ryšys | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(47) 2013-12-25 0
Pirmieji Android prototipai nebuvo panašūs į tą sistemą, kuri šiuo metu diegiama į daugumą mobilių įrenginių visame pasaulyje. Android labiau priminė tuomet aktualią BlackBerry operacinę sistemą. Viskas pasikeitė po pirmojo iPhone anonso, ir nauji duomenys patvirtina, jog būtent 2007 m. debiutavęs Apple išmanusis telefonas įtakojo dabartinę Android sąsają.
(0) 2013-12-21 0
Kompanijos Distimo specialistų atliktas tyrimas rodo, jog operacinei sistemai Android skirtos aplikacijos savo pardavimų lygiu artėja prie iOS skirtų sprendimų.
(2) 2013-12-16 0
Bendrovė „Microsoft“ operacines sistemas „Windows RT“ ir „Windows Phone“ gali kompiuterinės ir ryšio įrangos gamintojams dalyti nemokamai, pranešė su bendrove susiję šaltiniai.
(7) 2013-12-16 0
Bendrovės „Mobile Research Group“ ekspertas Eldaras Murtazinas pranešė, kad, jo žiniomis, šiuo metu bendrovės „Microsoft“ ir „Samsung“ veda derybas dėl galimos „Samsung“ išmaniųjų telefonų su operacine sistema „Windows Phone“ gamybos.
(1) 2013-12-15 0
Žymus britų astrofizikas Stephenas Hawkingas parengė „Apple“ išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams skirtą programą „Snapshots of the Universe“, pranešė „Engadget“. Ji išleista bendradarbiaujant su leidykla „Random House“.
(3) 2013-12-14 0
Kuomet pradedama kalbėti apie paieškos sistemas, visų pirma pagalvojame apie „Google“. Paieškos sistemų gigantas atskleidė kitų metų planus – tobulinti garso paieškos sistemą.
(13) 2013-12-13 0
Suomijos telekomunikacijų bendrovė „Nokia“ pranešė, kad kuria nuosavą „Android“ operacinės sistemos modifikaciją. Kompaniją šiam žingsniui pastūmėjo vis labiau didėjanti žemesnių kainų telefonų rinka. Įvairių interneto šaltinių teigimu, kuriamas ir telefonas, kuriame bus naudojama naujoji programinė įranga. Kaip teigiama, „Nokia“ neturėdama telefono su „Android“, praranda pozicijas išmaniųjų telefonų rinkoje.
(9) 2013-12-13 0
Paprastai į operacinę sistemą Ubuntu žvelgiama kaip ir stacionariems ir nešiojamiems kompiuteriams skirtą programinę platformą, tačiau neseniai ji buvo optimizuota darbui ir su mobiliais įrenginiais. Problema ta, kad iki šiol niekas negamino telefonų su šia OS. Tačiau greitai viskas turėtų pasikeisti.
(1) 2013-12-11 0
Šiomis dienomis nesunku pastebėti, kad vis daugiau prietaisų yra prijungiama prie interneto. Kompiuteriai, išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, išmanieji televizoriai, spausdintuvai bei begalę kitų prietaisų galime prijungti prie tinklo. „AllSeen“ bendrovė, kurią remia „Linux“ kūrėjai, pradėjo kurti naują technologiją, kuri leis jūsų namų prietaisus bendrauti tarpusavyje ir šitaip pavers namus išmaniais.
(7) 2013-12-10 0
Kompanija Google pradėjo platinti atnaujinimą Android 4.4.1 KitKat, skirtą išmaniesiems telefonams Nexus 4 ir Nexus 5, taip pat planšetiniam kompiuteriui Nexus 7 (2013) LTE. Tikėtina, kad greitu metu atnaujinimą gaus ir kiti Nexus šeimos atstovai. Šiuo metu neaišku, ką naujo atneš Android 4.4.1, išskyrus patobulintą Nexus 5 kameros aplikaciją.
(5) 2013-12-02 0
Šių metų spalio mėnesį bus anonsuota nauja operacinė sistema Android 4.4 KitKat. Tuomet Google pareiškė, jog programinė platforma buvo optimizuota darbui su 512 MB operatyvios atminties turinčiais įrenginiais. Tai ne tik leidžia tikėtis, kad bus sumažinta Android ekosistemos fragmentacija, bet ir plėtojant tokias naujas kategorijas, kaip „išmanieji“ laikrodžiai ar „protingi“ akiniai.
(0) 2013-11-21 2
„Eyeprint“ biometrinė programinė įranga nustato tapatybę pagal žmogaus akis. Naudodamasi išmaniojo telefono kamera, programėlė užfiksuoja žmogaus akies vaizdą ir sukuria šabloną, kuriame yra informacija apie kraujagysles, venų modelius ir kitus fiziškai akyje aptinkamus dalykus.
(7) 2013-11-15 1
Kartu su išmaniuoju telefonu Google Nexus 5 debiutavo ir nauja Android operacinės sistemos versija 4.4 KitKat. Pastaroji pasiūlė ne tik naują funkcionalumą ir galimybes, tačiau ir sustiprina saugumo sistemą. Ką gi naujo rasime populiariausioje pasaulyje mobilioje platformoje?
(5) 2013-11-13 1
Kai Apple žemėlapiai debiutavo rinkoje, kilo gana nemažas skandalas. Jie buvo labai netikslūs, juose buvo mažai informacijos, nebuvo navigacijos, skirtos naudojimui su viešuoju transportu.
(0) 2013-11-06 0
Spalio mėnesio pabaigoje japonų kompanija Systena parodė pirmąjį serijinį planšetinį kompiuterį, kuris dirbo su operacine sistema Tizen. Prie pastarosios programinės platformos darbuojasi tokie technologijų industrijos gigantai, kaip Intel ir Samsung. įrenginys kol kas skirtas programinės įrangos kūrėjams.