Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

Programėlės (Mobilusis ryšys | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2015-12-29 17
Populiariausių mobiliųjų žaidimų sesijos yra trumpos, kad žmogus neturėtų su įrenginiu praleisti valandos, LRT RADIJUI sako Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacijos vadovas Gediminas Tarasevičius. Tai įrodo ir sėkmingi Lietuvos žaidimų kūrėjų pavyzdžiai, kurių žaidimus pasaulyje jau yra parsisiuntę milijonai.
(1) 2015-12-23 -8
Žinučių pasaulyje vyksta perversmas. Bendrovės „Facebook“, „Google“, „Atlassian“ ir „Slack“ kuria savo susirašinėjimo aplikacijas, kurios turės daugiau funkcijų nei tik vaizdo, garso ar paprastų tekstinių žinučių siuntimas ir bus labiau panašios į operacines sistemas.
(5) 2015-12-23 -3
Ilgą laiką vienas svarbiausių telefono parametrų buvo ir greičiausiai dar bus jo baterijos tarnavimo laikas. Kai kurie taip nori jį prailginti, kad net ryžtasi įsigyti gremėzdišką „Apple“ telefono dėklą su papildoma baterija. Pateikiame keletą paprastų patarimų, kurie leis prailginti telefono baterijos veikimo laiką be papildomų įrenginių.
(0) 2015-12-22 -5
Jeigu jums reikia labai neįprastos, itin specifinius poreikius atitinkančios dovanos, daiktų internetas išties pagalbos ranką. Tačiau kartais jo produktai atrodo daugiau nei keisti, rašo vice.com.
(15) 2015-12-13 25
„Independent“ rašo, jog „Google“ kompanija ketina populiarią elektroninio pašto platformą „Gmail“ nustumti užmarštin ir išpopuliarinti naują paslaugą. Bendrovė jau pradėjo skatinti savo vartotojus naudotis „Inbox by Gmail“ paslauga, o toks žingsnis gali reikšti „Gmail“ pabaigos pradžią.
(0) 2015-12-10 2
„Mozilla“ paskelbė, kad nutraukia savo išmaniesiems skirtos operacinės sistemos kūrimą. Pasak „TechCrunch“, gamintojas nebekurs ir nebepardavinės prietaisų su „Firefox OS“. Pranešimas buvo paskelbtas Orlande vykusioje „Mozilla“ kūrėjų konferencijoje pavadinimu „Mozlando“. Apie eksperimento pabaigą asmeniškai pranešė bendrovės viceprezidentas Ari Jaaksi, kuris anksčiau dirbo „Nokia“ ir vadovavo „MeeGo Devices“ padaliniui.
(0) 2015-12-06 -11
Gruodis – geriausias laikas metinių rezultatų susumavimui. Penktadienį „Google“ pristatė populiariausio „Google Play“ turinio 2015 metais reitingą.
(4) 2015-12-02 9
Naujieji „Microsoft“ flagmanai „Lumia 950“ ir „950 XL“, turintys naujausią „Windows 10“ operacinę sistemą, jau pasiekė Lietuvą ir prekybos vietose pasirodys šią savaitę. Naujieji išmanieji telefonai pasižymi ne tik moderniausiomis specifikacijomis, bet ir galimybe iš telefono virsti į nedidelį asmeninį kompiuterį.
(2) 2015-11-26 9
Kai kurių „Android“ versijų vartotojams paskelbtos ne pačios maloniausios naujienos: „Google“ gali nuotoliniu būdu lengvai atrakinti išmaniuosius telefonus ir planšetes. Pagal nutekintus dokumentus, „Google“ tai turėtų daryti tik tada, jei teismui bus reikalinga įmonės pagalba.
(0) 2015-11-17 0
Mobiliosios atsiskaitymų programos „Monea“ kūrėjas, Latvijos startuolis „Monetizator“, planuoja įsitvirtinti visose Baltijos šalyse ir jau artimiausiu laiku pristatyti programą Lietuvos bei Estijos gyventojams. Įmonės plėtrai šiuo metu pritrauktas papildomas 800 000 EUR finansavimas.
(0) 2015-11-03 5
Operacinės sistemos „Android“ ir „Chrome OS“ demonstruoja skirtingą požiūrius į dirbą su programine įranga.
(1) 2015-10-21 -17
Paprasčiau tariant: parodyk savo telefoną ir pasakysiu, kokie iškrypimai tave jaudina. Ir tai sugalvojome ne mes. „Pornhub“ turi sukaupusi įspūdingą duomenų apie intymiausius savo vartotojų polėkius bazę ir kartais mėgsta pasidalyti įdomia statistika apie tai, ką mes, silpni žmogeliai, norime matyti ekrane, kai niekas kitas nemato.
(0) 2015-10-10 8
Klaviatūra „SwiftKey“ su nuspėjamuoju įvedimu yra viena iš populiariausių programų „Google Play“ parduotuvėje. Pernai ši programa tapo nemokama „Android“ prietaisams ir pasirodė jos versija iOS. Dabar programos kūrėjai žengia kitą žingsnį išmaniosios klaviatūros kūrime.
(0) 2015-10-07 26
Antradienį Niujorke vykusio renginio metu „Microsoft“ pristatė naujus „Surface“, „Lumia“ bei „Microsoft Band“ įrenginius, kurie išnaudoja visas naujas „Windows 10“ galimybes.
(0) 2015-10-01 8
„Apple“, kartu su prieš dvi savaites išleista operacine sistema „iOS 9“, pristatė ir dar vieną naują funkciją. Tai – „Wi-Fi Assist“. Tiesa, ji gali labiau pakenkti nei padėti vartotojui.