Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
 
 

WiMAX technologija (Mobilusis ryšys | Aktualijos, naujienos, įdomybės)

Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2012-08-06 1
Šiandien radijas įprastas dalykas, bet tiek dabar, tiek prieš 86 metus, kai buvo pradėtos transliuoti pirmosios lietuviško radijo laidos, komunikacijos ir ryšio priemonės, kurių neatsiejama dalis – ir radijas, patiria drastiškus pokyčius.
(5) 2012-05-09 1
Pažvelgę į mobiliojo ryšio tinklais perduodamų duomenų srautus ir jų prieinamumą naudotojams pastebime dvi skirtingas tendencijas: vieni operatoriai prisuka kranelius (vienaip ar kitaip riboja išteklių naudojimą), kiti dar laiko juos atsukę iki galo. Reikia tikėtis, kad beieškant geriausių sprendimų laimėsime mes – mobiliojo interneto naudotojai.
(2) 2011-12-10 1
Telecentras ir toliau išlieka absoliučiu lyderiu, lyginant mobiliojo interneto paslaugų Lietuvos tinkluose naudojimą. Iš viso per metų ketvirtį mobiliuoju "WiMAX" 4G tinklu Lietuvoje perduota beveik 1,7 petabaito (PB) duomenų.
(1) 2011-11-18 13
Greitaveikos klausimas domina daugelį vartotojų, ketinančių įsigyti mobiliojo interneto paslaugą, o konkretus atsakymas viešojoje erdvėje, pasakius tiekėjo vardą, iš karto būtų apšauktas reklama ir tokia žinia netektų pasitikėjimo. Na, bent jau dalies pasitikėjimo tai tikrai. Beje, reklaminiai šūkiai iš tiesų ne visada atspindi objektyvią tiesą, juolab, kad faktiniai rezultatai – dalykas kintantis, todėl mes tik pranešame, kad jau yra būdas patiems pasitikrinti ir...
(12) 2011-11-10 0
Brangus. Ribotas. Nepatikimas. Pernelyg išgirtas. Tokie stereotipai apie ketvirtosios kartos (4G) mobilųjį internetą vyravo mano galvoje dar prieš kelis mėnesius. Nuomonė smarkiai pasikeitė, kai praleidau mėnesį su dviem skirtingais 4G modemais. Tačiau tobulėti dar tikrai yra kur.
(2) 2011-06-02 10
Nors lietuviai mėgsta padejuoti, kaip mūsų valstybė atsilieka nuo Vakarų pasaulio, tačiau dažnai pamirštame, jog kai kur mes lyderiaujame. Visų pirma tai interneto ryšys ir jo greitaveika. Nuolatinis interneto spartos didinimas Lietuvoje turbūt jau nieko nestebina, tačiau situacija yra visiškai priešinga už Atlanto.
(2) 2011-05-06 6
Mobilusis 4G internetas MEZON pristatomas kaip itin spartus ketvirtosios kartos „WiMAX“ technologijos internetas. Koks gi yra tikrasis šio interneto greitis – jei ne visoje Lietuvoje, tai bent jau Vilniuje, kur yra plačiausiai išvystytas “WiMAX“ ryšio tinklas? Į šį klausimą atsakys portalo technologijos.lt kolektyvo atliktas greitaveikos testas.
(3) 2011-05-04 0
Prieš 15 metų pasaulyje buvo vos 36 milijonai žmonių, kurie naudojosi internetu. Šiuo metu šis skaičius yra 55 kartų didesnis – šiek tiek daugiau nei 2 milijardai.
(2) 2011-01-30 0
Praėję metai baigėsi karštomis diskusijomis ar galima mobiliojo ryšio technologijas „WiMAX“ bei LTE vadinti 4G karta. Aiškumo turėjo padaugėti po oficialaus Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos (ITU) komentaro, tačiau nors jame ir buvo paskelbta, kad terminas „4G“ gali būti taikomas ir technologijoms „WiMAX“ bei LTE apibūdinti, ne visus šis atsakymas nuramino. Plėtodami šią temą pristatome įdomų „WiMAX“ forumo Rinkodaros komunikacijos ir rinkos tyrimų v...
(1) 2011-01-27 0
Tęsiame straipsnių ciklą apie naujausių ryšių technologijų tendencijas ir plėtos kryptis ne tik margame pasaulyje, bet ir Lietuvoje, kur irgi gana sparčiai bandomos pasaulinės technologijos.
(0) 2010-12-17 0
Technologijomis besidomintys skaitytojai jau seniai diskutuoja, ar Lietuvos radijo ir televizijos centro (Telecentro) „WiMAX“ technologijos pagrindu diegiamas „Mezon“ internetas gali būti vadinamas „4G“. Į šias diskusijas Lietuvoje buvo įtraukta net ir Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT).
(10) 2010-12-02 4
Šiandien mobilusis ryšys yra toks dalykas, be kurio mes neįsivaizduojame savo kasdienybės. Tačiau technologijos greitai tobulėja – didėja jų galimybės ir standartų įvairovė, kurioje eiliniams vartotojams susigaudyti kartais būna nelengva. Taigi, kokia buvo mobiliojo ryšio evoliucija ir kas slepiasi po tais trumpais, tačiau visur girdimais pavadinimais – 2G, 3G ir 4G?