Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Technologijos » IT
(1) 2017-06-23 6
Kiek anksčiau šiais metais, prasidėjus gerai žinomo viruso „WannaCry“ panikai, kai nemažos dalies vartotojų kompiuteriai buvo užkrėsti virusu, jų duomenys užšifruoti, o už atrakinimo raktą buvo prašoma išpirkos, „Microsoft“ į tai reagavo. Programinės įrangos gigantas tada nusprendė atnaujinti savo nebepalaikomą „Windows XP“ operacinę sistemą ir užtaisyti esamas spragas.
Rubrika: IT
(0) 2017-06-23 -5
Internetinės prekybos užuomazgos Lietuvoje prasidėjo nuo atsargių planų internetu pardavinėti mobiliuosius telefonus ir kitą įrangą. Tačiau per pastarąjį dešimtmetį technologijos ir rinka patobulėjo taip, kad e. prekyba linksta į pačių įvairiausių prekių, įskaitant ir telefonus, pardavimą pasitelkus mobiliąsias programėles, t. y. per išmaniuosius telefonus. Ir tokia tendencija, pasak rinkos atstovų, tik stiprės.
Rubrika: IT
(4) 2017-06-22 17
Dažnas žaidėjas žino, kas yra modai. Šie ypač populiarūs „Grand Theft Auto“ žaidimų serijoje ir net turi savotiškas tradicijas. Štai modų kūrėjai kompanijai „Take Two“ priklausiančią žaidimų seriją modifikuoja jau beveik penkiolika metų. Nemokamus papildinius žaidėjai gali parsisiųsti ir įsidiegti, o šie pasiūlo naujas mašinas ir drabužius bei naujus mašinų valdymo modelius, retais atvejais net visiškai naujas vietas žaidime, kurias galima aplankyti. Bet tai eina į pabaigą.
Rubrika: IT
(6) 2017-06-22 2
Pažengę žaidėjai ir kompiuterių entuziastai jau seniai nepasitenkina 60 Hz monitorių atnaujinimo dažniu, todėl kuriamos daug spartesnės panelės, kurios dabar pasiekia ir 240 Hz. Gaila, kol kas tokio greičio panelės išbandyti neturime galimybės. Bet nenusiminkite, nes pas mus atkeliavo „AOC AG271QG“ monitorius, priklausantis „Agon“ serijai, o tai reiškia, kad jis pritaikytas žaidėjams.
Rubrika: Apžvalgos
(16) 2017-06-21 49
Neseniai „Microsoft“ pristatyti nešiojamieji kompiuteriai „Surface Laptop“ iš pirmo žvilgsnio atrodė labai patraukliai: ir galios pakankamai, ir akumuliatoriaus veikimo trukmė džiuginanti, ir išvaizda patraukli. Bet vienam iš pirmųjų šių kompiuterių patekus į svetainės „iFixit“ meistriukų rankas paaiškėjo: jie yra iš esmės neremontuojami, rašo „The Verge“.
Rubrika: IT
(1) 2017-06-21 16
Jungtinės Karalystės nacionalinis interneto saugumo centras baigė savo tyrimą dėl pagarsėjusio „WannaCry“ viruso, kuris apskriejo daugybę kompiuterių pasaulyje praėjusį mėnesį. Išvadose atskleidžiamas tikrasis viruso šaltinis iš tiesų stebina.
Rubrika: IT
(1) 2017-06-20 27
Sidnėjuje veiklą pradėjęs startuolis Lingmo International Jungtinių Tautų organizuojamame renginyje Ženevoje pristatė savo kūrinį – kalbų vertimo įrenginį Translate One2One.
Rubrika: IT
(2) 2017-06-19 22
Prasidėjo viskas prieš porą metų, kai mūsų įmonė pradėjo naudoti IP-telefoninę stotį (IP-PBX). Visus tradicinius telefonus atjungėme ir juos pakeitėme į „VoIP“ telefonus – keli iš jų buvo nešiojami „Wi-Fi“ telefonai „Tecom“.
Rubrika: Apžvalgos
(0) 2017-06-19 -8
„Apple“ generalinis direktorius Timas Cookas interviu „Bloomberg“ patvirtino, kad kompanija kuria autonomines sistemas, naudojamas savaeigių automobilių gamyboje.
(12) 2017-06-19 24
Interneto paslaugų teikėjams gali būti pateiktas nurodymas blokuoti prieigą prie svetainės „The Pirate Bay“, net jeigu pačioje svetainėje ir nesaugoma jokia autorių teises pažeidžianti informacija. Tokia štai buvo Europos Sąjungos Teisingumo teismo (ESTT) išvada byloje, nulemsiančioje tolesnę kovą su vadinamosiomis „torentų“ svetainėmis, rašo torrentfreak.com.
Rubrika: IT
(0) 2017-06-18 2
Palyginus dar visai neseniai naudojome CRT tipo monitorius, kurie buvo gremėzdiški ir turėjo 4:3 kraštinių santykį. Po to atsiradę skystųjų kristalų monitoriai platėjo, kol visiems 16:9 kraštinių santykis tapo norma. Be ir to kai kuriems buvo negana - tada atsirado ypač platūs monitoriai su 21:9 kraštinių santykiu. Toks platus ekranas labai pravartus žaidžiant žaidimus ar žiūrint filmus, nes leidžia geriau pasinerti į matomą vaizdą. Bet perkant „Ultra-Wide“ monitorių nereikia pasikliauti vien įstrižainės parametru, nes, esant platesniam ekranui prie tos pačios įstrižainės lyginant su 16:9 monitoriumi, gauname mažiau naudingo ploto.
Rubrika: Apžvalgos
(3) 2017-06-17 3
Programišiai, sietini su Rusijos vyriausybinėmis organizacijomis, sukūrė kibernetinį ginklą, kuris gali tapti pačia kenksmingiausia istorijoje elektroninių atakų priemone – jis gali sutrikdyti elektros tinklų veikimą ir tokiu būdu sukelti visišką chaosą kasdieniame ištisų valstybių gyvenime, rašo washingtonpost.com.
Rubrika: IT
(0) 2017-06-16 4
Ateis diena, kai pacientų medicininę diagnozę padės nustatyti debesų kompiuterija paremtos besimokančių mašinų sistemos. Remiantis „Bloomberg“ pranešimu, „Google“ jau ruošiasi teikti diagnostikos paslaugas per savo debesijos sprendimus.
Rubrika: IT
(1) 2017-06-16 -3
Kokia monitorių rinkos ateitis? Kokios galimybės ir tendencijos nurodo kryptį? MMD Europos rinkodaros ir verslo valdymo direktorius Stefan Sommer pasakoja apie ateities perspektyvas.
(0) 2017-06-15 -1
Jeigu sėdėdami mokyklos suole laužėte galvą, mėgindami suprasti, kaip gyvenime galėtų praversti matematikos teorijos, tai ši laida – jums. Galbūt nustebsite sužinoję, kad praktinių matematikos pritaikymo būdų toli ieškoti nereikia. Vienas akivaizdžiausių pavyzdžių – kasdien mūsų naudojamos kompiuterinės programos. Puikiai sudėtingas formules ir skaičiavimus išmanantys specialistai tokiomis programomis neapsiriboja ir siekia priversti kompiuterius įgyvendinti vis sudėtingesnes užduotis. Pavyzdžiui, atpažinti žmones.
Rubrika: IT
(0) 2017-06-13 -6
Seniau prie lovos visuomet būdavo keli daiktai - stiklinė su vandeniu, knyga vakaro skaitiniams ir senas geras apvalus žadintuvas. Pastarasis daiktas laiko išbandymų neatlaikė ir pasitraukė iš mūsų namų, užleisdamas vietą visas funkcijas atliekančiam išmaniajam telefonui. Visgi, „Xiaomi“ nusprendė sugrąžinti šią miegamojo puošmeną, pasiūlydama ypatingą, funkcionalų „Bluetooth“ žadintuvą.
(0) 2017-06-13 0
Šis socialinis tinklas dažniausiai naudojamas kitų žmonių stebėjimui ar kaip laisvalaikio praleidimo forma. Norite pasidomėti, ką veikia jūsų draugų draugai? Tai padaryti labai lengva. O jei kas nors patinka, pasidarykite momentinę ekrano kopiją (ang. Screenshot), kad į tai pažiūrėti galėtumėte dar ne kartą.
Rubrika: IT
(0) 2017-06-13 3
Kibernetinėms atakoms pasaulyje siejant vis didesnį chaosą, informacinių technologijų milžinė „Microsoft“ ir nepriklausomi ekspertai ragina sukurti naują pasaulinę nevyriausybinę organizaciją, kurios darbas būtų demaskuoti internetinius įsilaužėlius.
Rubrika: IT
(8) 2017-06-13 -1
Žaidimų paroda „E3 2017“ Kalifornijoje, JAV, techniškai prasidėjo programinės įrangos giganto „Microsoft“ prezentacija. Labiausiai laukiama parodos dalis buvo kodiniu vardu žinomo „Project Scorpio“ įrenginio pristatytas, kuris nuo šiol pristatomas nauju vardu – „Xbox One X“.
Rubrika: IT
(0) 2017-06-13 -12
Darbas informacinių technologijų srityje yra ne tik vienas geidžiamiausių, bet ir bene labiausiai apipintas įvairiais mitais.
Rubrika: IT
(0) 2017-06-12 23
Tikriausiai atkreipėte dėmesį, jog originalios Apple ir nemaža dalis kitų gamintojų ausinių apatinėje korpuso dalyje turi papildomas ertmes. Jose tikrai slepiasi ne mikrofonas, kaip daugelis kažkodėl galvoja ir juo labiau įtaisytos ne dėl grožio. Taigi, kam tos ertmės?
Rubrika: IT
(1) 2017-06-12 24
Pastaruoju metu apsauga telefono numeriu ypač populiarėja. Turbūt pastebėjote, kad didžiausios elektroninį paštą siūlančios kompanijos, pavyzdžiui, „Google“, su savo „Gmail“ ar „Microsoft“ su savo „Outlook“, jūsų prašo pridėti telefono numerį, kad apsaugotumėte savo paskyrą ar sužinotumėte, jei kas nors bando į ją „įsilaužti“.
Rubrika: IT
(0) 2017-06-09 -7
Pigūs elektronikos gaminiai kartais nustebina savo galimybėmis, stipriai pranokdami pirkėjų lūkesčius. Kai gamintojas (ar jo logotipas ant įrenginio korpuso) nėra toks svarbus, galima išsirinkti funkcionalų prietaisą už prieinamą kainą. Štai „ACME TB1018-3G“ yra pigus planšetinis kompiuteris, bet ką jis gali? Ar pirkėjas nenusivils jį įsigijęs? O gal liks maloniai nustebintas?
Rubrika: Apžvalgos
(1) 2017-06-08 5
Džiaukitės pergalėmis prieš robotus, kol dar galite. Yra 50 procentų tikimybė, kad per ateinančius 45 metus mašinos aplenks žmones visose srityse, rodo daugiau nei 350 dirbtino intelekto (DI) tyrėjų apklausa.
(0) 2017-06-08 4
„Apple WWDC 2017“ konferencijoje šiemet buvo pristatyta keletas įdomių naujovių. Vienomis iš jų tapo 10,5 colių planšetinis kompiuteris „iPad Pro“ kartu su dabartinio 12,9 colių modelio atnaujinimu. Abi planšetės gavo naujus ekranus su „ProMotion“ technologija ir galingą vieno lusto sistemą „A10X Fusion“.
Rubrika: IT
(0) 2017-06-06 1
Kompanija Apple pademonstravo mobiliąją operacinę sistemą iOS 11.
Rubrika: IT
(22) 2017-06-06 -9
Informacinių technologijų (IT) darbuotojų paklausa tokia didelė, kad Lietuvoje veikiančios įmonės ima dairytis į užsienį.
(6) 2017-06-05 28
Šis įspėjimas skirtas svetainių šeimininkams, kad jie įvertintų savo puslapiuose rodomas reklamas ir pašalintų itin erzinančias. Mat Chrome reklamos blokatorius blokuos ne visas reklamas internete. Jis blokuos tik reklamas puslapiuose, kuriuose bus pernelyg daug erzinančių ar trukdančių reklamų, tokių, kaip automatiškai pasileidžiantys vaizdo įrašai su garsu ar užimančios visą ekraną iššokančios reklamos.
Rubrika: IT
(2) 2017-06-05 41
JAV kompanija IBM drauge su GlobalFoundries ir P. Korėjo Samsung sukūrė kol kas ploniausių puslaidininkinių lustų gamybos procesą. Kaip praneša kompanija, naujojo technologinio proceso litografinės įrangos skiriamoji geba – 5 nanometrai.

Rubrika: IT
(13) 2017-06-04 -7
Apple su savo mitiniu „Apple Car“ elgiasi išties keistai. Pasamdžiusi 1 000 žmonių darbui slaptoje, daugelio manymu, automobilio kūrimui skirtoje programoje Project Titan, kompanija praeitos vasaros gale šimtus jų atleido. Stebėtojai šią žinią interpretavo kaip vieną iš periodinių Apple eksperimentų: kompanija pažiūrėjo, ko reikėtų, norint sukurti automobilį ir nusprendė to nesiimti.

Tačiau Samas Sheadas iš Business Insider neseniai atrado slaptą Apple biurą Berlyne, kuris, šaltinių teigimu, didžia dalimi skirtas transportui. Čia dirbantys inžinieriai buvo pasamdyti iš automobilių kompanijų, o kai kurie dirba su žemėlapių projektais.

Tai kuria Apple automobilį ar ne?

>> Senesni įrašai

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai
į