Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Technologijos » IT
(0) 2017-05-22 12
„Google Maps“ per pastaruosius metus gerokai ištobulėjo ir pasipildė tikrai įdomiomis funkcijomis. Išmokite kelis naujus, ar jau primirštus būdus pasinaudoti nemokamo „Google Maps“ galimybėmis.
Rubrika: IT
(2) 2017-05-21 20
Kibernetinio saugumo ekspertai, susirinkę Hagoje (Nyderlandai) vykusioje konferencijoje, taip ir liko išsižioję: vienuolikmetis „kibernetinis nindzė“, drąsiai ir sklandžiai reiškęs savo mintis, papasakojo, kaip žaislus galima paversti ginklais, rašo „The Guardian“.
Rubrika: IT
(0) 2017-05-19 3
Kinija trečiadienį paragino operacinių sistemų „Windows“ vartotojus apsisaugoti nuo naujo failus užšifruojančio ir išpirkos reikalaujančio kompiuterinio viruso, panašaus į žalingą programą „WannaCry“, sukėlusią sumaištį pasaulyje praeitą savaitę.
Rubrika: IT
(4) 2017-05-19 37
Visi žinome, kad greitu metu sulauksime „Intel“ aukščiausios spartos platformos atnaujinimo, panašiai žinojome ir kokie procesoriai mūsų laukia. Dabar visas spekuliacijas galime padėti į šoną, nes paaiškėjo (beveik) visų šios platformos procesorių duomenys, tarp jų rasime ir naują negirdėtą pavadinimą –„Core i9“.
Rubrika: IT
(0) 2017-05-19 2
Tarptautinė IT milžinė „Microsoft“ perspėjo pasaulio vyriausybes nesistengti išnaudoti kompiuterių saugumo spragų, panašių atskleistą nutekintuose JAV Nacionalinio saugumo agentūros (NSA) dokumentuose ir tapusią pagrindu didžiulio masto kibernetinei atakai, paveikusiai kompiuterius daugiau kaip 150 valstybių.
Rubrika: IT
(3) 2017-05-19 14
Rusė Ana Sandalova, kuriai šiuo metu yra 59 metai yra užkietėjusi „geimerė“, turinti savo vlogą ir 10 tūkst. sekėjų. Moteris užsidirba pinigų pasaulyje itin populiariomis žaidimų transliacijomis.
Rubrika: IT
(2) 2017-05-19 -17
„Windows“ operacinė sistema pasižymi didelėmis galimybėmis ir yra pritaikoma praktiškai bet kokiai techninei įrangai, tačiau jos dizainui dažnai kliūna kritikos. Jau netrukus visa tai gali kardinaliai pasikeisti: „Microsoft“ leido užmesti akį, kaip ateityje atrodys kai kurios programos ir funkcijos „Windows“ aplinkoje.
Rubrika: IT
(0) 2017-05-19 37
Šiaurės Korėja jau surengė ne vieną branduolinio ginklo bandymą. Bet kadangi šalis itin nuskurdusi, kyla logiškas klausimas, iš kur tiems bandymams lėšos – juk reikia milijonų. Ekspertai teigia, kad bent dalis pinigų „uždirbama“ plėšiant bankus internete, rašo „The Daily Beast“.
(0) 2017-05-19 0
Mūsų skaitmeniniame amžiuje senas posakis „Nevertiname to, ką turime, kol neprarandame“ yra labai aktualus. Kaip rodo „Kaspersky Lab“ tyrimas, nors žmonės teigia suprantantys savo duomenų vertę, iš tikrųjų jie jų neįvertina, kol nepraranda. Vien pagalvojus, kad gali netekti savo duomenų, žmogų išpila šaltas prakaitas, nors iki tol manė, kad tai nieko baisaus. Šios „Kaspersky Lab“ tyrimo „Mano brangieji duomenys“ išvados atskleidė, kaip skausminga prarasti duomenis, net jei kai kurie nebuvo laikomi svarbūs arba ypač vertingi.
(0) 2017-05-18 4
Visame pasaulyje nuo penktadienio išplitęs duomenis koduojantis kompiuterinis virusas „WannaCry“ galėjo paveikti per 40 adresatų Lietuvoje, tarp jų nėra valstybinės reikšmės objektų ar kitų itin svarbių sistemų, sako Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) atstovas Rytis Rainys.
Rubrika: IT
(3) 2017-05-18 6
Visi žinome, kad internetas veikia ištisą parą, tačiau ar tai reškia, kad ištisą parą galime ne tik skaityti straipsnius, klausytis muzikos ir žiūrėti filmus, bet ir bendrauti?
Rubrika: IT
(3) 2017-05-18 -2
Kūrėjams skirtos konferencijos BUILD 2017 antrąją dieną korporacija „Microsoft“ anonsavo stambų „Windows 10“ atnaujinimą, kurį pavadino „Fall Creators Update“, o išleistas jis bus rudenį.
Rubrika: IT
(0) 2017-05-18 4
Dirbame su dideliais duomenų kiekiais, žiūrime itin aukštos raiškos turinį ir žaidžiame sudėtingus žaidimus. Varle.lt kompiuterinės technikos specialistai dalinasi patarimais, kaip SSD diskas gali pagerinti naudojimosi kompiuteriu patirtį bei į kokius parametrus atsižvelgti, jei šiais metais nuspręsite įsigyti naują laikmeną.
Rubrika: Kompiuteriai
(4) 2017-05-17 15
Apie pornografijos industriją kalbėti yra tabu, tačiau yra daugybė dalykų, kurių apie šią pramonę iki šiol nežinojome. Pavyzdžiui, ar galėjote pamanyti, kad net 20 proc. vyrų prisipažįsta darbo metu žiūrintys filmus suaugusiems? Šį ir dar daugiau faktų pateikia portalas tinybites.me.
Rubrika: Meninė kūryba
(2) 2017-05-17 15
JAV žvalgybos aukščiausieji vadovai ketvirtadienį viešai išsakė abejonių dėl tarptautinės kibernetinio saugumo bendrovės „Kaspersky Labs“ produktų, nes ši kompanija yra glaudžiai susijusi su Rusija.
Rubrika: IT
(1) 2017-05-17 3
Pasaulį sudrebinus didelio masto kibernetinei atakai, kompiuterių naudotojai susirūpino savo saugumu. Nuo viruso „WannaCry“ preliminariai nukentėjo daugiau nei 200 tūkst. kompiuterių, esančių 150 šalių, teigiama pranešime spaudai.
Rubrika: IT
(0) 2017-05-16 14
Virusą reketininką galėjo sukurti hakeriai iš Š. Korėjos. Jų atakų mastai šokiruoja
Rubrika: IT
(0) 2017-05-16 -4
Vietinis Kinijos gamintojas „Xiaomi“ garsėja išmaniaisiais telefonais, kurie šiuo metu jau gali drąsiai konkuruoti net ir su garsiausių prekinių ženklų produkcija. Vis dėlto tai tikrai ne vienintelis „Xiaomi“ pasiekimas.
(10) 2017-05-16 29
Gearbest.com – internetinė parduotuvė, leidžianti Vakarų pasauliui įsigyti pigių kiniškų prekių ir sparčiai populiarėjanti Europoje. Dėl gerų kainų ir plačios pasiūlos ji puikiai žinoma ir Lietuvoje, o ir technologijos.lt reguliariai aprašo jos įdomybes. Pastaruoju metu portalo redakcija sulaukia labai daug laiškų su paklausimais, kaip pirkti šioje parduotuvėje, į ką atkreipti dėmesį, ar tai saugu, kaip pristatomos prekės, ar yra muitai bei papildomi mokesčiai ir t.t. Deja, kiekvienu atveju atrašyti laiškus neturime tiek laiko, tad kad būtų paprasčiau, nusprendėme aprašyti visą pirkimo procedūrą nuo A iki Z su skirtingais prekių siuntimo būdais. Tikimės, jog šiame straipsnyje atsakymus suras daugelis mums laiškus rašiusių skaitytojų. Jeigu kažkas liks neaiškaus, tuomet siųskite naujus paklausimus - surasime atsakymus ir parengsime naujus straipsnius.
(2) 2017-05-16 42
Praėjusią savaitę pradėta plataus masto kibernetinė ataka prieš „Windows“ naudojančius kompiuterius pakenkė daugiau nei 75 tūkst. adresatų visame pasaulyje. Tačiau jos aukų galėjo būti žymiai daugiau – jei ne vienas kibernetinio saugumo tyrėjas, netyčia tapęs didvyriu. Visgi jis įspėja, kad kova su šiais programišiais nebaigta.
Rubrika: IT
(0) 2017-05-16 12
„Soliteris“ yra vienas populiariausių visų laikų „Windows“ žaidimų, kuris buvo įtrauktas dar 1990 metais į „Windows 3.0“ operacinę sistemą. Tačiau šį populiarų žaidimą sukūrė ne Billas Gatesas ar kuris kitas „Microsoft“ darbuotojas – jį sukūrė ir suprogramavo kompanijos praktikantas.
Rubrika: IT
(5) 2017-05-16 9
Bent 200 tūkstančių adresatų, mažiausiai 150 šalių – tiek jau nukentėjo nuo penktadienį kompiuterius ir jų savininkų nervus pradėjusio ėsti kompiuterinio kirmino. Patekęs į kompiuterį su „Windows“ programine įranga, jis visus duomenis užblokuoja ir reikalauja išpirkos už jų grąžinimą. Lietuvoje taip pat yra šios kenkėjiškos programos aukų. Tad kaip nuo jos apsisaugoti?
Rubrika: IT
(6) 2017-05-15 4
Visų antivirusinių programų funkcija labai paprasta ir aiški – apsaugoti kompiuterį nuo virusų ir kenkėjiškų programų. Deja, jų įvairovė tokia didelė, kad lengvai apsisuka galva, ką čia pabandžius ir ties kuo apsistojus.
Rubrika: IT
(1) 2017-05-15 16
Jeigu sulaukėte laiško su kvietimu kartu naudotis „Google Doc“ failą – neatidarykite failo. Internete plinta naujas virusas. Laišką su kvietimu naudotis „Google Doc“ failu jūs galite gauti netgi iš pažįstamo asmens adreso. Bet taip tik atrodys.
Rubrika: IT
(0) 2017-05-15 9
„NtechLab“ įkūrėjas Artiomas Kucharenka aprašo situaciją, kuri, jeigu juo tikėtume, jau dabar tapo realybe kai kuriose Rusijos parduotuvėse.
Rubrika: IT
(0) 2017-05-15 7
Apple“ elgiasi ganėtinai keistai, kai kalbama apie mistinį „Apple“ automobilį. Po to, kai buvo pasamdyta 1 tūkst. žmonių dirbti su slapta programa pavadinimu projektas „Titan“, o daugelis manė, kad jo esmė – automobilio kūrimas, bendrovė kelis šimtus šių žmonių atleido.
Rubrika: IT
(4) 2017-05-14 6
Vadinamojo viruso reketininko WanaCrypt0r 2.0 arba WCry kūrėjai išleido naują jo versiją, galinčią apeiti jo plitimą stabdantį domeną. Apie tai praneša Motherboard.
Rubrika: IT
(0) 2017-05-14 -8
Tokie biurai, kokiuose mes dirbame šiandien, skaičiuoja savo paskutines dienas – daiktų internetas (IoT), didžiųjų duomenų analizė ir sensorių technologijos jau keičia mūsų buitį ir kasdienybę darbe.
(0) 2017-05-14 -7
Šis įrankis gali būti puikiai panaudojamas norint prisiminti keliones, ar vietas, kurios buvo lankomasi – tačiau taip pat jis primins, kiek daug informacijos mes visur paliekame ir, dažniausiai, net patys to nežinome.
Rubrika: IT
(0) 2017-05-12 8
Jungtinių Valstijų technologijų milžinė „Microsoft“ trečiadienį pristatė naujus įrankius, kuriais siekiama „demokratizuoti“ dirbtinį intelektą, kas leistų šią technologiją naudoti itin plačiai – nuo išmaniųjų telefonų iki išmaniųjų grindų gamykloje.
Rubrika: IT
>> Senesni įrašai

Portalo rubrikos

Akiratis
Laisvalaikis
Pasidaryk pats
Patarimai
į