Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » IT

Nuo šiol VU galite rasti "Foursquare" socialiniame tinkle

2011-11-18 (0) Rekomenduoja   (0) Perskaitymai (295)
    Share

"Foursquare" – tai socialinis tinklas paremtas buvimo vieta (angl. geolocation). Šis tinklas siūlo programą universitetams – universiteto "Foursquare" puslapis, kurio pagalba studentams, alumnams, darbuotojams suteikiama galimybė komunikuoti tarpusavyje, atrasti kažką naujo universitete.

Taip besižvalgant po universitetą siūloma ir galimybė gauti įvairias "Foursquare" dovanėles ir virtualius "apdovanojimų" už tam tikrus pasiekimus ženkliukus. Tinklas, sujungdamas komunikacijos platformą ir universiteto rūmų gidą, suteikia smagų būdą tyrinėti universitetą.

Naudojantis programėle, sukurta išmaniesiems telefonams, atėjus į universitetą galima pasižymėti, kad čia esate ir už tai gauti taškų. Dažniausiai tam tikroje vietoje besilankantys žmonės tampa tos vietos „merais“. Pavyzdžiui, tikriausiai daugelis norėtų pasigirti, kad yra VU meras!

"Foursquare" taip pat suteikia galimybę atrakinti virtualius ženklelius, kuriuos galima įvairiai panaudoti. Pavyzdžiui, populiari universiteto kavinė gali pasiūlyti nuolaidas studentams, kurie yra atrakinę "Campus Munchies" ženklelį, o universiteto knygynas "Bookworm Bender" ženklelio turėtojams gali taikyti specialius pasiūlymus. Tai abipusė nauda – lankytojų pritraukimas ir ištikimiausiųjų pamaloninimas smulkmenėle.

Plačiau apie visas "Foursquare" galimybes rašėme straipsnyje Foursquare: į Lietuvą ateina dar vienas pasaulį sužavėjęs socialinis tinklas (Video).

VU sekti minėtame socialiniame tinkle galima adresu foursquare.com/vu_lt. Na, o pačio universiteto atstovai tikisi, kad jų patarimai tyrinėjant universiteto teritorijas padės lankytojams atrasti jį iš naujo.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(0)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(0)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
37(0)
24(9)
21(2)
19(1)
18(0)
15(2)
12(0)
Savaitės
89(1)
Mėnesio
150(2)
148(15)
145(3)
143(12)
140(22)