Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » IT

„Google“ baus per daug optimizuotus tinklalapius (Video)

2012-03-26 (3) Rekomenduoja   (0) Perskaitymai (220)
    Share

Kompanija „Google“ pranešė, jog artimiausių dviejų savaičių laikotarpiu pradės veikti nauji algoritmai, kurie įvertins, ar interneto svetainėse yra ne per daug raktinių žodžių. Jų perteklius, kaip teigiama, lems prastesnius svetainės reitingus „Google“ paieškos sistemoje.

Tokiu būdu aukščiausias paieškos užklausos rezultatų eilutes užims būtent tie interneto portalai, kurie savo puslapiuose turės daug reikalingos informacijos, o SEO optimizacija atliks antraplanį vaidmenį.

„Google“ teigia, jog naujos sistemos diegimui ruošėsi keletą mėnesių. Kompanijos atstovų teigimu, paieškos sistema „prafiltruos“ tuos tinklalapius, kurie savo puslapiuose turi daug raktinių žodžių, o tai leis kokybiškiems ir mažo biudžeto resursams, turintiems įdomaus ir kokybiško turinio, prasimušti į aukštesnes „Google Search“ pozicijas. Dalinai tai susiję su tuo, jog kai kurie portalai yra prikimšti dažnai paieškų užklausose naudojamų raktažodžių (kai kada net neturinčių nieko bendra su puslapio tematika), tokiu būdu siekiant kuo didesnio svetainės puslapių peržiūrų skaičiaus.

 

Pranešama, jog naujieji algoritmai bus įvedami palaipsniui, kadangi jie gali daryti įtaką labai dideliam skaičiui interneto svetainių. Gali būti, jog naujovė dalinai susijusi ir su „Google“ noru patobulinti savo paieškos sistemą, į kurią planuojama įdiegti semantinės paieškos technologiją. Ji leis vartotojams gauti juos dominančią informaciją, nepaliekant „Google Search“ puslapio ir nenaršant po įvairius puslapius. Kiek tai pasirodys naudinga vartotojams, parodys ateitis.

 

Daugiau apie perteklinės SEO optimizacijos žalą internetinių puslapių reitingams „Google“ paieškoje žiūrėkite tolesniame video:

Daugiau apie SEO procesą skaitykite Digital Star straipsnyje.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(0)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(0)
Komentarai (3)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
25(1)
22(3)
19(7)
19(0)
14(0)
14(3)
10(7)
10(0)
Savaitės
84(7)
63(9)
58(0)
Mėnesio
151(2)
118(15)
115(22)
101(5)