Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » IT

Išrink 2012 metų IT įvykį: geriausi technologijų produktai

2012-12-27 (34) Rekomenduoja   (10) Perskaitymai (330)
    Share

Kaip ir kasmet, 2012-aisiais technologijų rinkoje netrūko naujų įrenginių, o ypač arši kova vyko išmaniųjų įrenginių rinkoje. Pristatome geriausius šių metų technologijų gaminius, o nuomone apie pačius geriausius skaitytojams siūlome pasidalinti komentaruose.

„Windows 8“

Daugybės apžvalgininkų pagyrų, pastabų, kritikos ir skirtingų įvertinimų sulaukusi operacinė sistema „Windows 8“ buvo bene labiausiai aptarinėjamas metų produktas. Kol kas sunku spręsti, kaip vartotojai priims naująją „plytelių“ aplinką, bet pirmieji pardavimų skaičiai nėra tragiški.

„Microsoft“ už šį produktą stato visus savo žetonus. O jūs užskaitote?

„Microsoft Surface"

Kartu su naująja operacine sistema „Microsoft“ į prekybą išleido ir kompiuterio bei planšetės hibridą „Surface“. Jo privalumas prieš kitas rinkoje esančias planšetes – galimybė naudoti ne tik specialias, bet ir įprastas kompiuterines programas (pvz., „Office“ biuro programų rinkinys ar „Photoshop“ nuotraukų redaktorius). Be to, įrenginys turi prijungiamą klaviatūrą (sklando gandai, kad ji labai patogi).

Įdomu tai, kad pristatydama savo gaminį „Microsoft“ konkuruos ne tik su „Apple“ ar „Google“, bet ir su savo partnerėmis, kurios nekantriai laukė „Windows 8“ išleidimo bei ruošė savo planšetinius kompiuterius.

„Nokia Lumia 920“

Dar viena „Microsoft“ naujovė – telefonams skirta platforma „Windows Phone 8“, o ryškiausias ją priglaudęs įrenginys – „Nokia“ flagmanas „Lumia 920“. Inovacijų prigrūstą įrenginį galima įkrauti belaidžiu būdu, įsijungti papildytosios tikrovės žemėlapius, o patys „Nokia“ atstovai nepaliauja girtis puikiomis fotografavimo ir filmavimo galimybėmis (tokiomis puikiomis, kad jų galimybės demonstruotos naudojant ne telefonus, o profesionalias filmavimo kameras…).

„iPhone ."

Siekdama neužleisti pozicijų, savo arsenalą atnaujino ir „Apple“. Jos pristatytas „iPhone 5“ tapo lengvesnis, plonesnis ir spartesnis, susidraugavo su 4G LTE ryšiu… Tačiau internautai pastebėjo tik vieną naujovę – pailgėjusį ekraną (na, dar pavėpusius žemėlapius).

Naujojo „iPhone“ prekyba JAV prasidėjo eilėmis, o Lietuvoje – šokiais.

„iPad mini"

Kiek netikėtas „Apple“ sprendimas – žengti į „mažųjų planšečių“ rinką. Jos pristatytas „iPad mini“ sulaukė pakankamai gerų atsiliepimų, tiesa, jo kaina patiko ne visiems. Ar jam pavyks įsisprausti į konkurentų jau anksčiau užimtą rinką?

„Samsung Galaxy S."

„Android“ gerbėjai užbadytų pirštais, jei šiame sąraše nebūtų šios platformos pažibos, telefono „Samsung Galaxy S3“. Gegužę pristatytas įrenginys reaguoja į balsą, judesius, atpažįsta akių judėjimą ir naudoja modernias dalinimosi informacija technologijas. Tiesa, dar pakito jo dizainas, bet visai gali būti, kad šiam sprendimui lemiamą įtaką turėjo ne dizaineriai, o advokatai.

„Samsung Smart TV"

Televizorių rinkoje dėmesio vertą naujovę pristatė „Samsung“. Jos „Smart TV“ serijos žvaigždė – ne tik pulteliu ar išmaniuoju telefonu, bet ir balsu bei judesiais valdomi televizoriai.

„Nintendo Wii U"

Žaidimų konsolių rinką šįmet papildė naujas inovatyvus įrenginys – „Nintendo Wii U“. Ji ne tik gerokai galingesnė už pirmtakę, leidžia mėgautis aukštos raiškos vaizdo žaidimais, bet ir papildyta naujomis funkcijomis, tokiomis kaip žaidimų valdymas judesiu ir prisilietimais.

Kuris technologijų produktas jums atrodo geriausias arba gal ką nors esminio pamiršome įtraukti? Pasidalinkite savo nuomone komentaruose!

Verta skaityti! Verta skaityti!
(22)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(10)
Komentarai (34)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
45(0)
34(0)
31(0)
27(1)
26(0)
23(0)
21(0)
19(0)
18(9)
12(0)
Savaitės
75(3)
70(0)
67(5)
Mėnesio
231(8)
113(0)
110(3)
107(12)
104(26)