Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » IT

„Valve“ prakalbo apie žaidimų kompiuterius, kuriuose veiktų „Steam“ platforma

2013-01-13 (5) Rekomenduoja   (0) Perskaitymai (1380)
    Share

Šios savaitės viduryje kompanijai „Xi3“ priminus apie savo greipfruto dydžio kompiuterį ir užsiminus, kad jame galėtų veikti „Valve Steam“ su savo funkcija „Big Picture“, Gabe Newellui, „Valve“ vadovui, nelieko nieko kito, kaip tik pranešti, jog sulauksime „Steam Box“.

Visgi „Valve“, pasak G. Newello, nežada tapti šios naujos rinkos nišos vienvaldžiais lyderiais, siūlydami kažkokias funkcijas, kurių negalės turėti partneriai. Atvirkščiai, „Valve“ ypač artimai bendraus su visais, kurie nuspręs savo mažuose žaidimų kompiuteriuose naudoti „Steam“ platformą.

„Mes šioje rinkoje pasirodysime su savo produktu ir jį pardavinėsime. Tai bus „Linux“ operacine sistema pagrįsta dėžutė, bet jei jūs panorėsite joje turėti „Microsoft Windows“, jūs tai nesunkiai galėsite padaryti. Mes net nežadame tokio veiksmo drausti ar jį padaryti sunkiai įmanomu. Mūsų produktas tikrai nebus „užrakintas“ žvelgiant tik į vieną galimą perspektyvą.“, - kalbėjo G. Newellas, apsidrausdamas ir sutikdamas, kad suvaržymai populiarėti „Steam“ platformai tikrai nepadės.

„Valve“ vadovas prakalbo ir apie ateitį, susijusią su „Steam Box“ funkcijomis. Pasak jo, artimoje ateityje pasirodysiantys, naujos kartos valdymo pultai naudosis mūsų biometriniais duomenimis, o vienas „Steam Box“ kompiuteris leis žaisti keletą žaidimų vienu metu keliuose ekranuose.

„Aš manau, kad jūs pamatysite valdymo pultus, kurie naudos labai daug biometrinių duomenų. Jūsų rankos, jūsų riešas ir jūsų pirštai iš tiesų yra jūsų didžiausias ginklas.“, - užbaigdamas kalbą sakė G. Newellas, tiksliai neatskleisdamas, kokių valdymų pultų mes galime tikėtis ateityje.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(12)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(0)
Komentarai (5)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
62(7)
43(7)
40(1)
36(1)
24(0)
24(3)
23(0)
22(0)
18(1)
17(7)
Savaitės
105(1)
88(4)
88(0)
Mėnesio
150(27)
147(12)
142(22)
106(0)
101(19)