Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » IT

Pasaulyje lyderiaujanti skaitmeninė muzikos paslauga „Spotify” pradėjo veikti ir Lietuvoje

2013-04-17 (17) Rekomenduoja   (0) Perskaitymai (330)
    Share

„Spotify” suteikia naujų galimybių klausytis mėgstamos muzikos neperkant ar neatsisiunčiant atskirų albumų. Naudodamiesi „Spotify“, Lietuvos muzikos gerbėjai gauna nemokamą, kiekvieno poreikius atitinkančią ir teisėtą prieigą prie daugiau kaip 20 milijonų muzikos įrašų.

Pamėgtų įrašų vartotojai gali klausytis asmeniniame ar planšetiniame kompiuteryje, mobiliajame telefone ar naudodamiesi namų pramogų sistema. Tereikia „Spotify“ paieškoje įvesti norimo atlikėjo vardą, albumo ar kūrinio pavadinimą. Paslauga taip pat leidžia stebėti draugų, atlikėjų ar įžymybių grojaraščius ir klausytis „Spotify” radijo.

Pasaulyje didelio populiarumo sulaukusi muzikos paslauga „Spotify” yra nemokama ir vartotojams suteikia galimybę kiekvieną mėnesį džiaugtis patinkančiais muzikos įrašais. Juos visus taip pat galima turėti savo mobiliajame įrenginyje įdiegus muzikos grotuvą „Spotify Premium“.

Paslauga leidžia dalintis pamėgta muzika ne tik jos platformoje, bet ir „Facebook“, „Twitter“ paskyrose, bloguose ar elektroniniu paštu. Vartotojai taip pat gali sekti vieni kitų naujienas – atradus gerų muzikos įrašų, žinia galima pasidalinti su kitais žmonėmis.

„Spotify“ siūlo viską, ko vartotojai gali norėti iš muzikinių paslaugų. Paslauga nemokama, greita, paprasta ir užtikrina gerą garso kokybę. Siekiame, kad konkrečiai akimirkai tinkama muzika būtų bet kada pasiekiama, o žmonės galėtų klausytis, atrasti ir dalintis muzika. Išbandykit „Spotify“, jums patiks“, – sako Andres Sehr, „Spotify“ direktorius. 

„Spotify“ užtikrina, kad menininkai gauna atlygį už savo muziką. Nuo paslaugos starto 2008 m. Švedijoje „Spotify“ muzikos teisių turėtojams skyrė daugiau kaip pusę milijardo JAV dolerių ir planuoja dar tiek pat pervesti per 2013 metus. „Spotify“ taip pat yra antras pagal dydį pajamų, įrašų kompanijų gaunamų iš skaitmeninės muzikos Europoje, šaltinis (IFPI, 2011).

Verta skaityti! Verta skaityti!
(11)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(0)
Komentarai (17)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
28(0)
27(5)
23(0)
16(0)
16(0)
14(0)
11(0)
Savaitės
70(1)
70(0)
62(0)
61(0)
57(0)
Mėnesio
233(8)
111(3)
108(12)
105(0)
105(26)