Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » IT

Kodėl Google reikalingas socialinis tinklas Google+?

2013-12-29 (15) Rekomenduoja   (0) Perskaitymai (440)
    Share

Socialinis tinklas Google+ egzistuoja jau keletą metų. Jis taip ir netapo tikru Facebook konkurentu, tačiau paieškos gigantas, panašu, neketina greitu metu jo atsisakyti.

Kas gi laukia Google+ ateityje? Į šį klausimą pabandė atsakyti vienas iš šio socialinio tinklo kūrėjų Steve'as Grove'as.

Steve'o Grove'o teigimu, Google+ šiuo metu yra integruota į visas kompanijos tarnybas, socialinį tinklą galima laikyti „nauja Google versija“ (jei sena versija laikyti paieškos sistemą). „Visa tai turi didžiulę vertę – juk paieška rodo rezultatus ir Google+. Visa tai lems dar didesnį socialinio tinklo vartotojų augimą“, – mano Steve'as Grove'as. Jo žodžiais tariant, tai privers vartotojus dažniau prisijungti prie Google+, o tai vienareikšmiškai naudinga paieškos gigantui.

Būtent todėl Google+ reikalaujama įvesti realius vardus. Tikri asmenys kompanijai Google yra daug vertingesni, nei anonimai su įvairiausiais slapyvardžiais. Iš esmės, platformos kūrėjų strategija labai panaši į Facebook: užkariauti vis didesnę dalį besivystančių šalių rinkų. Deja, analitikų manymu, čia Google šansai yra daug prastesni todėl, kad Facebook turi elementariai daugiau vartotojų ir turinio.

FACEIT.LT – IT Naujienos

Verta skaityti! Verta skaityti!
(5)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(0)
Komentarai (15)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
36(9)
30(1)
29(3)
29(9)
23(0)
21(0)
20(0)
18(6)
Savaitės
90(1)
80(0)
77(6)
Mėnesio
111(22)
102(1)
92(0)
82(5)