Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » IT

Naudingi patarimai: slaptos Windows 7 ir Windows 8 funkcijos, padėsiančios greitai paleisti programas

2014-11-08 (7) Rekomenduoja   (-41) Perskaitymai (6425)
    Share

Kartais dirbant su programa prireikia ją paleisti kelis kartus, pvz., užkrauti kelis skirtingus interneto puslapius arba dirbti su keliais dokumentais vienu metu.

Tokiose situacijose gyvenimą labai palengvina greitosios komandos, aktyvuojančios slaptas operacinės sistemos valdymo funkcijas.

gudrybė

Laikydami nuspaustą „Shift“ klavišą, su pelyte paspauskite ant programos ikonos meniu juostoje, ekrano apačioje. Kad ir kiek programos langų bus atidaryta, laikydami „Shift“ klavišą, atidarysite dar vieną.

gudrybė

Jei nemėgstate klaviatūros mygtukų, tuomet pelytės kursorių užvedę ant programos meniu juostoje, spauskite vidurinį pelės mygtuką.

Paprastai „prisegame“ dažniausiai naudojamas programas greito paleidimo juostoje. Jau žinome kaip paleisti kelias programas iš meniu juostos, bet kaip gi paleisti programą iš Start meniu visiškai nenaudojant pelytės? Pasirodo, tai irgi įmanoma.

gudrybė

„Windows“ mygtukas klaviatūroje iškviečia Start menių. Laikykite nuspaustą „Windows“ klavišą ir klaviatūroje spauskite skaičius. Taip aktyvuojama paslėpta funkcija: laikant „Windows“ klavišą ir spaudžiant skaičius, atidaromos programos iš sparčiojo paleidimo juostos. Pirmoji programa juostoje prilygsta skaičiui 1, antroji – 2 ir t. t.

gudrybė

Sujungę abu aprašytus veiksmus, atrasite dar vieną slaptą funkciją. Laikant nuspaustus „Windows“ ir „Shift“ klavišus ir spaudžiant skaičius, jau atidaromos programos iš sparčiosios paleidimo juostos.

MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(44)
Neverta skaityti!
(85)
Reitingas
(-41)
Komentarai (7)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
36(0)
19(7)
17(0)
16(0)
14(1)
14(0)
13(0)
10(0)
Savaitės
89(1)
Mėnesio
150(2)
148(15)
146(3)
143(12)
139(22)