Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » IT

„Google“ plės savo veiklą Lietuvoje ir jau ieško naujų darbuotojų

2015-01-23 (1) Rekomenduoja   (13) Perskaitymai (110)
    Share

JAV informacinių technologijų gigantas „Google“ domisi Lietuva, tačiau konkrečių planų neatskleidžia. Pasak bendrovės atstovo Baltijos šalyse, įmonė būsimai plėtrai ieško darbuotojų ir Lietuvoje.

„Šiam momentui neturime ką komentuoti. Domimės, kalbamės, bet šiai dienai tiesiog neturime ką kol kas pranešti“, – BNS sakė „Google“ Baltijos šalių verslo plėtros vadovas Vytautas Kubilius.

Paklaustas, ar bendrovė Lietuvoje ketina steigti duomenų ar paslaugų centrą, jis atsakė: „Apie duomenų ar paslaugų centrus kalba neina“.

Tačiau V. Kubilius atskleidė, kad Lietuvoje būsimai plėtrai ieškoma naujų darbuotojų.

„Darbuotojų ieškome visą laiką, tiesiog esame kiek kitaip organizuoti, nei įprasta. Ieškome žmonių ir Lietuvai“, – kalbėjo „Google“ atstovas. Tačiau jis negalėjo pasakyti, kiek žmonių ketinama įdarbinti.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė trečiadienį teigė, kad „Google“ Lietuvoje nori atidaryti biurą. Anot jos, tai būtų pirmasis bendrovės padalinys Baltijos šalyse. 2008 metais kompanija domėjosi galimybėmis Lietuvoje steigti duomenų centrą.

Praėjusių metų pabaigoje „Google“ uždarė inžinierių biurą Rusijoje.

„Investuok Lietuvoje“ Investicijų plėtros departamento direktorius Justinas Pagirys BNS trečiadienį teigė, kad agentūra kol kas nekomentuoja „Google“ planų Lietuvoje, tačiau, anot jo, su JAV bendrove yra bendraujama.

Tarptautinio verslo administratoriaus išsilavinimą turintis V. Kubilius yra konservatorių lyderio Andriaus Kubiliaus sūnus. JAV Diuko universitete jis yra baigęs „Google“ verslo akademiją.

Bendrovėje „Google“ V. Kubilius pradėjo dirbti 2012-ųjų sausį, iki tol vadovavo reklamos agentūrai „Media Contacts“ ir telekomunikacijų bendrovėje „Bitė Lietuva“.

Kompanijoje „Google“ V. Kubilius yra atsakingas už bendrovės produktų ir paslaugų plėtrą bei reklamos pardavimus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Jis dirba įmonės biure Varšuvoje.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(18)
Neverta skaityti!
(5)
Reitingas
(13)
Komentarai (1)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
56(0)
37(0)
31(0)
26(0)
24(0)
21(0)
20(0)
19(0)
15(9)
13(4)
Savaitės
93(1)
80(0)
70(5)
Mėnesio
93(0)
83(5)
78(6)