Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » IT

Kam „Google“ reikalingas pliušinio meškučio patentas?

2015-05-26 (0) Rekomenduoja   (8) Perskaitymai (165)
    Share

Panašu, jog netrukus tapsime visuomene, kuri apsupta ne tik išmaniaisiais telefonais ar planšetiniais kompiuteriais, tačiau ir išmaniaisiais pliušiniais meškučiais, pasižyminčiais dirbtiniu intelektu.

Būtent tokias išvadas galima daryti po to, kai Amerikos informacinių technologijų milžinė „Google“ pateikė patentą, kuriame pateiktas žaislo brėžinys. Remiantis pateikta informacija pateiktame patente, robotinis žaislas gebės aptikti ir žiūrėti į vartotojus, kai su jais yra kalbama, taip pat suvokti vartotojų balso komandas ir į jas reaguoti (pavyzdžiui, reaguoti į nurodymus judėti tam tikra kryptimi).

Šie „antropomorfiniai įrenginiai“, priimdami žmogaus komandas, daiktų interneto pagalba galės jas perduoti kitiems įrenginiams, esantiems namuose (pavyzdžiui, įjungti / išjungti šviesą).

„Įsivaizduokite meškiuką, kuris savyje turi jutiklius ir kameras bei yra sujungtais su kitais jūsų namų įrenginiais. Šis meškiukas gali judinti galvą ir žiūrėti tiesiai į jus, jei tik pajus jūsų žvilgsnį. Kai tik tai įvyks, jis galės priimti jūsų balso komandas ir kontroliuoti įrenginius jūsų namuose, pavyzdžiui, įjungti muzikos grotuvą“, – kalbėjo Mikhailas Avady, „SmartUp“ atstovas.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(9)
Neverta skaityti!
(1)
Reitingas
(8)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
36(9)
30(1)
29(3)
29(9)
23(0)
21(0)
20(0)
18(6)
Savaitės
90(1)
80(0)
77(6)
Mėnesio
111(22)
102(1)
92(0)
82(5)