Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » IT

CES 2018 parodoje „Sony“ parodė dar nematytus televizorius, naujausios kartos vaizdo projektorius bei pirmąsias pasaulyje į ausis įstatomas ausines su triukšmo slopinimo funkcija ir IPX4 standartu

2018-01-13 (0) Rekomenduoja   (15) Perskaitymai (385)
    Share

„Sony“ kasmetinėje Vartotojiškos elektronikos parodoje (CES) pristato naujausius savo produktus įskaitant naujos kartos 4K OLED televizorius ir triukšmą slopinančias belaides ausines, taip pat inovacijas savavaldžių transporto priemonių, dirbtinio intelekto ir robotikos srityse. Las Vegaso parodoje pirmą kartą už Japonijos ribų demonstruojamas „Sony“ autonominis robotas „aibo“.

Vaizdo ir garso technika namams

Parodoje „Sony“ pristato naują „BRAVIA“ televizorių serijos flagmaną – 4K HDR OLED modelį „AF8“.

Šis televizorius aprūpintas sparčiausiu „Sony“ vaizdo apdorojimo procesoriumi „X1 Extreme“ ir unikalia akustinio ekrano technologija „Acoustic Surface“.

Naujojo „AF8“ korpusas ir stovas yra kompaktiškesni negu anksčiau, tai suteikia dar daugiau galimybių įrengti šį televizorių norimoje namų vietoje.

Parodoje pristatoma „Sony“ LCD televizorių serija „XF90“ taip pat aprūpinta pajėgiausiu bendrovės vaizdo apdorojimo procesoriumi „X1 Extreme“ ir nauja „X-Motion Clarity“ vaizdo tobulinimo technologija, kuri paryškina greitai besikeičiančių kadrų vaizdą. Šios serijos televizorių įstrižainė gali siekti net iki 75 colių, tačiau nepaisant to, ekrane visą laiką išlaikomas ryškus ir tiksliai perteikiamas vaizdo turinys.

Be naujų televizorių modelių „Sony“ pristato ir kitos kartos vaizdo apdorojimo procesoriaus prototipą „X1 Ultimate“. Palyginti su dabartiniu „X1 Extreme“ procesoriumi, šis prototipas išsiskiria 2 kartus didesne duomenų apdorojimo galia. Parodoje šis procesorius panaudotas kartu su 8K raiškos ekranu, kuris demonstruoja 8K HDR galimybes su įspūdingu 10 000 skaisčio vienetų parametru.

Parodoje pristatomi „Sony“ garso projektorių modeliai „HT-ZF9“ ir „HT-XF9000“ atitinka naujų „BRAVIA“ televizorių dizainą. Jie palaiko „Dolby Atmos“ ir „DTS:X“ formatus bei yra aprūpinti „Vertical Surround Engine“ technologija, padedančia atkurti erdvinį garsą. Be to, „HT-ZF9“ yra pirmasis garso projektorius pasaulyje su 3.1 garso kanalų konfigūracija, palaikantis „Dolby Atmos“. Naudojamas kartu su „AF8“ ar „XF90“ serijos televizoriais ir „Blu-ray“ diskų grotuvu „UBP-X700 4K Ultra HD“, šis projektorius užtikrina vaizdo kokybei prilygstančią garso patirtį.

Tuo metu individualiam naudojimui skirtos „Sony“ į ausis įstatomos belaidės ausinės „WF-SP700N“ yra pirmosios pasaulyje, kurios aprūpintos triukšmo slopinimo funkcija ir atsparumu drėgmei (IPX4 standartas). Šios sportui skirtos ausinės taip pat turi „Ambient Sound“ režimą, kuris sportuojant leidžia išgirsti aktualius išorės garsus. Naujos „Sony“ ausinės „WI-SP600N“ taip pat turi triukšmo slopinimo ir atsparumo funkcijos, jų ausinių kištukai yra sujungti kaklo juostele.

„Xperia“ išmanieji telefonai

CES parodoje „Sony“ pristato du naujus vidutinės klasės išmaniuosius telefonus „Xperia XA2“ ir „Xperia XA2 Ultra“. Abiejuose modeliuose naudojama „Qualcomm Snapdragon 630“ mobilioji platforma, jie išsiskiria atnaujintos formos griežtų linijų korpusu su aliuminio kraštais ir ekranu be rėmelio.

„Xperia XA2“ modelis turi 5,2 colio įstrižainės „Full HD“ ekraną, 3 300 mAh talpos bateriją ir 23 mln. taškų raiškos kamerą. Pagrindinė telefono kamera gali filmuoti 4K raiškos video, jos maksimalus jautrumas siekia 12 800 ISO reikšmę. Priekinės šios telefono kameros raiška siekia 8 mln. taškų, jos lęšių kampas sudaro 120 laipsnių, todėl su šia kamera itin patogu daryti asmenukes.

„Xperia XA2 Ultra“ aprūpintas 6 colių įstrižainės „Full HD“ ekranu ir 3 580 mAh talpos baterija. Pagrindinės telefono kameros raiška siekia 23 mln. taškų. Telefono priekyje yra dvigubos kameros sistema, kurią sudaro 16 mln. taškų raiškos kamera su optiniu vaizdo stabilizavimu ir 8 mln. taškų raiškos kamera su 120 laipsnių lęšiu.

Abu „Xperia“ telefonų modeliai prekyboje pasirodys 2018 m. sausio pabaigoje.

„Life Space UX“

„Sony“ tęsia tradiciją pristatyti konceptualius garso ir vaizdo produktus, kurie gali būti nepriekaištingai integruojami namų aplinkoje ir iš pirmo žvilgsnio priminti stilingus baldus. Pavyzdžiui, „Sony“ naujasis trumpo atstumo namų projektorius „LSPX-A1“ atrodo tarytum nedidelė komoda su atviro tipo medine lentynėle. Tačiau įjungtas, jis ant artimiausios sienos projektuoja 120 colių skersmens 4K HDR vaizdą, o jame integruoti erdviniai ir žemų dažnių garsiakalbiai atkuria visą patalpą užpildanti garsą.

Autonominių transporto priemonių jutikliai

„Sony“ pristatomi plačių galimybių vaizdo jutikliai gali suteikti automobiliams naujo lygio gebėjimą atpažinti aplinką ir išplėsti jų savavaldes galimybes. Bendrovės kuriami jutikliai leidžia stebėti aplinką 360 laipsnių kampu, atpažinti įvairius objektus greičiau ir tiksliau negu geba žmogaus akis. Su šiomis galimybėmis galima gyvai susipažinti „Sony“ stende CES parodoje.

Dirbtinis intelektas ir robotika

Dar 2016 m. „Sony“ nusprendė, kad bandys išnaudoti savo dabartinius pranašumus vaizdo, garso, jutiklių ir mechatronikos srityje derindama tai su dirbtinio intelekto, robotikos, komunikacijų ir kitomis inovacijomis. Nuo tada bendrovė vysto įvairius projektus šioje srityje, o vienas iš jų – autonominis robotas „aibo“, – demonstruojamas šios parodos metu.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(17)
Neverta skaityti!
(2)
Reitingas
(15)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
28(0)
24(0)
24(2)
23(5)
20(2)
16(0)
12(1)
12(6)
11(0)
11(2)
Savaitės
81(7)
76(1)
71(0)
59(0)
Mėnesio
157(13)
152(16)
109(2)
100(35)