Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » IT

Kaip pagerinti tai, kas taip paprasta ir veikia be priekaištų? „Microsoft“ atnaujins „Windows Notepad“

2018-07-13 (6) Rekomenduoja   (8) Perskaitymai (385)
    Share

Dešimtis metų be jokių funkcinių pokyčių naudota „Windows Notepad“ programa galų gale susilaukė „Microsoft“ inžinierių dėmesio: joje atsiras nemažai naujų funkcijų, rašo „The Verge“.

Naujas funkcijas išbandyti galėsime tada, kai bus išleistas „Windows 10“ naujinys. Akivaizdu, kad „Microsoft“ išklausė pageidavimus tų vartotojų, kurie „Notepad“ naudoja kaip priemonę programuoti, skaityti veiksmų žurnalus ar paprasčiausią tekstų redaktorių.

Taigi, netrukus šioje programoje atsiras teksto paieškos ir pakeitimo funkcija, o taip pat – galimybė tekstą priartinti arba atitolinti. Be to, „Microsoft“ į „Notepad“ įtrauks platesnį eilutės pabaigos simbolių spektrą: iki šiol per „Notepad“ atidarius tekstus, parašytus „MacOS“ ar „Linux“ operacinėse sistemose rodydavo ne visai korektiškai.

Pagal nutylėjimą bus rodoma ir būklės eilutė (angl. status bar), kurioje bus matoma žymeklio padėtis eilutės ir stulpelio koordinačių sistemoje. Taip pat „Notepad“ išmoks reaguoti į ctrl+backspace kombinaciją, leisiančią ištrinti ankstesnį žodį, atsiras geresnis didelės apimties rinkmenų palaikymas.

Pažymėjus žodį „Notepad“ programoje galėsite iškart atlikti jo paiešką internete (tiesa, tik per „Bing“ paieškų variklį). Kiek anksčiau „Microsoft“ patobulino taip pat ilgą laiką nesikeitusį konsolės funkcionalumą ir pateikė staigmeną: į „Windows 10“ įtraukė „Linux“ komandinę eilutę.

Naujinys su dar nematytomis „Notepad“ viešai turėtų būti išplatintas šį rudenį.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(9)
Neverta skaityti!
(1)
Reitingas
(8)
Komentarai (6)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
42(0)
33(2)
26(5)
17(4)
16(0)
15(0)
15(0)
13(0)
13(1)
13(3)
Savaitės
157(16)
83(1)
77(4)
56(6)
Mėnesio
179(10)
111(1)
107(20)