Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » IT

Pirmoji rizikos kapitalo fondo investicija į dirbtinį intelektą: ką tokio sugalvojo lietuviai ir kodėl tai padės greičiau ir pigiau sukurti dar geresnius žaidimus

2018-07-20 (0) Rekomenduoja   (0) Perskaitymai (440)
    Share

Rizikos kapitalo fondas „Open Circle Capital“ pirmąkart investavo į dirbtinio intelekto startuolį „Perfection.AI“.

Žaidimų industrijos atstovams visame pasaulyje lietuviškas startuolis „Perfection.AI“ siekia sukurti inovatyvų technologinį sprendimą, kuris, pasitelkus dirbtinį intelektą, daugiau kaip trečdaliu sutrumpins žaidimo sukūrimo laikotarpį, ženkliai pagerins žaidimų kūrimo proceso produktyvumą bei turinio kokybę. Į prieš mėnesį veiklą pradėjusį startuolį, kartu su verslo angelais, investavo rizikos kapitalo fondas „Open Circle Capital“.

Bendra investicijos į startuolį suma yra 80.000 Eur, iš kurių 50.000 Eur yra rizikos kapitalo fondo „Open Circle Capital“ lėšos ir 30.000 Eur – verslo angelų investicijos. Pirmąją investiciją startuolis skirs verslo augimo greičiui padidinti ir skirtingiems dirbtinio intelekto panaudojimams žaidimuose patikrinti.

„Perfection.AI“ yra vienintelis startuolis Lietuvoje, kuris susieja dirbtinio intelekto sprendimus su žaidimų kūrimo poreikiais. „Panaudodami dirbtinį intelektą mes norime automatizuoti rankiniu būdu atliekamas žaidimo kūrimo užduotis: žaidimo balansavimą, testavimą, lygių generavimą, personalizavimą, vidinę žaidimo (angl. in-game) rinkodarą ir žaidimų reklamavimą kituose savo žaidimuose (angl. cross-promotion)“, – tikslus vardino „Perfection.AI“ bendraįkūrėja ir direktorė S. Vasytė.

„Dirbtinis intelektas yra viena iš prioritetinių sričių galingiausių valstybių ir Europos Sąjungos radaruose. Nenuostabu, kad tai svarbu ir „Open Circle Capital“. Fondo partneriai patikėjo tuo, ką mes norime padaryti bei investavo į mus savo patarimais beveik prieš metus iki pačios finansinės investicijos. Per šį laikotarpį mes supratome, kad fondo požiūris į startuolius sutampa su mūsų pačių vertybėmis. Nors „Open Circle Capital“ investavimo strategija orientuota į vėlesnio vystymosi etapo startuolius, mes tikime, kad mūsų parodyta aistra „Perfection.AI“ bei gilus problemos supratimas paskatino fondo partnerius padaryti išimtį ir investuoti dabartinėje stadijoje (angl. Pre-Seed). Be galo džiaugiamės tokiu stipriu partneriu“,– sakė S. Vasytė.

Kaip teigė į startuolį investavusio rizikos kapitalo fondo „Open Circle Capital“ direktorius ir partneris A. Milukas, sprendimą bendradarbiauti su „Perfection.AI“ lėmė tai, kad įtikino ne tik verslo idėja, bet ir motyvuota, profesionali, tvirtą darbo kartu patirtį turinti komanda, aiškūs tikslai ir konkretus veiksmų planas, kaip tie tikslai bus pasiekti per numatytą laikotarpį. Be to, dirbtinis intelektas yra viena iš „Open Circle Capital“ prioritetinių investavimo sričių, tad „šaunu, kad „Perfection.AI“ puikiai pasiruošė ir žinojo ne tik kokio partnerio dairosi patys, bet ir kokių startuolių ieško fondas. Visa tai lėmė, kad sėkmės nuo šiol sieksime išvien. Verslo angelų injekcija taip pat ženkliai sustiprins starto pozicijas“,– sakė A. Milukas.

Mažiau kaip prieš vienerius metus startavęs ir per pastaruosius 10 mėnesių įvertinęs daugiau kaip 530 Lietuvos ankstyvojo vystymosi etapo įmonių, rizikos kapitalo fondas įsibegėja skirdamas pirmąsias investicijas į perspektyviausius startuolius. Tai pirmoji „Open Circle Capital“ investicija į dirbtinio intelekto startuolį, skirtą žaidimų industrijai.

Tai yra pranešimas spaudai - pateiktos informacijos redakcija neredaguoja, o už pranešimo turinį atsako jį paskelbę autoriai.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(0)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(0)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
43(0)
27(1)
26(4)
24(4)
21(0)
21(0)
20(0)
19(1)
14(0)
Savaitės
66(0)
66(0)
64(0)
58(7)
57(0)
Mėnesio
235(8)
110(0)
105(22)
84(0)