Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » IT

Po nelaimingų atsitikimų „YouTube“ ima šalinti gyvybei pavojingus vaizdelius

2019-01-25 (0) Rekomenduoja   (8) Perskaitymai (275)
    Share

Videovaizdai, kuriuose rodomi rizikingi triukai, kaip, pavyzdžiui, „Bird Box challenge“ nebus toleruojami, teigia „YouTube“. Per paskutinius kelerius metus pranešta apie kelias mirtis, susijusias su „YouTube“ publikuotais triukais.

Praėjusią savaitę „YouTube“ pranešė, kad šalins vaizdus, kuriuose demonstruojami pavojingi pokštai ir iššūkiai – po to, kai bandydami įveikti „Bird Box challenge“, keli žmonės sunkiai susižalojo.

Nusižiūrėję iš populiaraus „Netflix“ filmo „Bird Box“, žmonės priima iššūkius vykdyti įvairias užduotis užsirišus akis – kas iki šiol lėmė bent jau vieną automobilių susidūrimą bei sunkius susižalojimus.

Vaizdo įrašų bendrinimo svetainėje teigiama, kad norima „aiškiai parodyti, kad iššūkiai, pavyzdžiui „Tide pod“, kurie gali sukelti mirtį ir (arba) tai jau lėmė „YouTube“ platformoje neturi vietos. Taip pat netoleruosime pokštų, kurie gali sukelti stiprias emocines kančias vaikams, dėl kurių traumos gali likti visam gyvenimui“.

Mirtimi pasibaigę iššūkiai

„Tide pod“ iššūkis, kuriame dalyvis turi praryti skalbimo kapsules, pražudė mažiausiai šešis žmones – ir tūkstančius paguldė į ligonines.

Dar viena pavojinga praktika – dažnai vykdoma transliacijos platformoje „Twitch“ ir vėliau publikuojama „YouTube“ – yra vadinamasis „swatting“. Čia kompiuterinių žaidimų žaidėjai skambina į policija ir teikia melagingus pranešimus, siekdami, kad į jų konkurentų namus policija suorganizuotų reidą. 2017 m. per šį „triuką“ buvo netyčia nušautas mažiausiai vienas nekaltas žmogus – tai nutiko Kanzase.

Tačiau kai kurie stebėtojai teigia, kad tokios medijų svetainės kaip „YouTube“ nepaisant visų savo deklaruojamų pozicijų ir veiksmų vis tiek vargiai tvarkosi su problematišku turiniu: čia vis tiek pilna seksualinio, smurtinio ir ekstremistinio turinio.

Parengta pagal „Deutsche Welle“.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(13)
Neverta skaityti!
(5)
Reitingas
(8)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
41(0)
41(0)
29(0)
25(1)
21(4)
19(4)
19(0)
15(0)
Savaitės
66(0)
66(0)
64(0)
58(7)
Mėnesio
234(8)
108(0)
105(22)
98(0)