Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » IT

„Google“ įkūrėjai traukiasi iš įmonės vadovų postų: kas vyksta ir kas vadovaus dabar?

2019-12-05 (0) Rekomenduoja   (1) Perskaitymai (330)
    Share

Įmonės „Google“ įkūrėjai – Larry Page'as ir Sergejus Brinas – nuo įmonės restruktūrizacijos prieš ketverius metus ir motininės bendrovės „Alphabet“ įsteigimo iš esmės laikėsi atokiau nuo viešos veiklos ir vadovavo motininei bendrovei, kai tuo tarpu pačiai „Google“ vadovavo Sundaras Pichai. Šią savaitę padėtis visiškai keičiasi: įmonės steigėjai viešu laišku paskelbė, kad traukias ir iš „Aphabet“ vadovų pozicijos bei vadžias perleidžia kolegai S.Pichai.

Tiesa, L.Page'o ir S.Brino pasitraukimas nėra absoliutus – jie liks ir „Aphabet“ darbuotojais, ir vadovų tarybos nariais, tačiau ant beveik trilijono dolerių vertės imperijos sosto, kurį jie patys ir pastatė, sėdės jau kitas žmogus, rašo „The Verge“.

„Bendrovei „Alphabet“ įsitvirtinus, o „Google“ ir kitos dukterinės įmonės efektyviai veikia kaip nepriklausomos bendrovės, atėjo natūralus metas supaprastinti mūsų valdymo struktūrą. Niekada nebuvome tie, kurie laikytųsi įsikibę valdančiųjų pozicijų, kuomet manėme, kad yra geresnių būdų įmonei valdyti. Ir „Alphabet“ bei „Google“ daugiau nebereikia dviejų generalinių direktorių ir prezidento. Tad ateityje Sundaras bus ir „Google“, ir „Alphabet“ generalinis direktorius“, – viešame laiške rašė L.Page'as ir S.Brinas.

„Jis bus vadovas, atsakingas ir už „Google“ veiklą, ir už „Alphabet“ investicijas į mūsų kitų dukterinių bendrovių veiklą. Ilgalaikiu periodu mes aktyviai dalyvausime ir „Google“, ir „Alphabet“ veikloje, būsime aktyvūs vadovų tarybos nariai, akcininkai ir bendraįkūrėjai“, – tęsiama vadovų laiške.

Elektroniniame laiške, išsiųstame visiems įmonėms darbuotojams ir vėliau publikuotame kartu su viešu L.Page'o ir S.Brino laišku, S.Pichai pabrėžė, kad pokyčiai neturės jokios įtakos kasdienei „Google“ veiklai. „Noriu aiškiai pasakyti, kad šie pokyčiai niekaip nepakeis „Alphabet“ struktūros ar darbo, kuri ši įmonė vykdo kiekvieną dieną. Aš ir toliau būsiu sutelkęs dėmesį į „Gooogle“ veiklą bei gilius darbus, kuriuos vykdome norėdami išplėsti kompiuterių galimybių ribas ir sukurti visiems naudingesnį „Google“. Tuo pačiu aš džiaugiuosi „Aphabet“ ir šios įmonės ilgalaikiu tikslu įveikinėti didžiausius iššūkius pasitelkiant technologijas“.

Ir nors iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti kaip sukrečianti naujiena, paveiksianti visą „Google“ ateitį, žmonėms, kurie ilgesnį laiką stebėjo S.Brino ir L.Page'o karjeras, tai neturėtų sukelti jokios nuostabos. Šie du vyrai labai retai pasirodydavo viešuose renginiuose, susitikimuose su investuotojais ar įmonės naujų produktų pristatymuose kasmetinėje „Google I/O“ konferencijoje. S.Brinas, kažkada nusifilmavęs dabar nutraukto „Google Glass“ projekto pristatyme šokantis su parašiutu, buvo matomas kaip futuristiškasis, eksperimentinis įmonės veidas, o L.Page'as, vadovavęs „Google“, kol šios pareigos nebuvo perleistos S.Pichai, atitiko įmonės vadovo įvaizdį. Tačiau po įmonės restruktūrizacijos ir visų „Google“ projektų pakišimo po „Alphabet“ skėčiu jie iš esmės dingo iš viešumos.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(5)
Neverta skaityti!
(4)
Reitingas
(1)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
38(0)
32(0)
27(3)
27(0)
26(0)
25(0)
22(5)
20(1)
20(0)
19(0)
Savaitės
100(22)
66(0)
60(0)
58(0)
55(0)
Mėnesio
233(8)
108(0)
105(26)
97(0)