Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » IT

„Dell“ ir „Alienware“ pristatė naują, dar neregėtą žaidimams skirto kompiuterio koncepciją: įspūdingai atrodantis „Concept UFO“ (Video)

2020-01-17 (0) Rekomenduoja   (2) Perskaitymai (165)
    Share

„Dell Technologies“ (toliau – „Dell“) kartu su „Alienware“ kasmetinėje technologijų parodoje CES 2020 pristatė naujo žaidimams skirto kompiuterio koncepciją. Pagrindinis bendrovių tikslas – užtikrinti kuo geresnę kompiuterinių žaidimų patirtį.

Pristatyta „Concept UFO“ – kompiuteriniams žaidimams skirto nešiojamojo kompiuterio versija.

„Concept UFO“ turi 8 colių 1900 x 1200 raiškos ekraną. Kompiuterio valdikliai – nuimami, todėl galima žaisti įvairiais režimais: naudojant tik kompiuterį ar prie ekrano papildomai prijungiant valdiklius. Kad žaisti ar žiūrėti vaizdo įrašus būtų dar patogiau, prie įrenginio gali būti tvirtinami laikikliai.

„Concept UFO“ taip pat gali būti jungiamas prie išorinio ekrano. Kompiuteriniams žaidimams gali būti naudojami ne tik išoriniai valdikliai, bet ir klaviatūra bei pelė.

„Concept UFO“ įdiegtas 10-osios kartos „Intel® Core™“ procesorius kartu su „WiFi“, „Bluetooth“ ir „Thunderbolt“ užtikrina aukštą žaidimų lygį ir susijungimo į tinklą galimybes.

„Concept Duet“

Parodos metu taip pat pristatyta dar vieno naujo modelio koncepcija – „Concept Duet“. Tai dviejų 13,4 colio ekranų įrenginys, prisitaikantis prie to, kaip dirbate ar pramogaujate.

Nors „Duet“ savo išvaizda primena įprastą nešiojamąjį kompiuterį, jis turi jutiklinį ekraną ir pritaikytą ekrano rašiklį. Naujoviškos „Duet“ savybės įdiegtos siekiant sukurti intuityvią sąveiką su įrenginiu ir pagerinti vartotojo patirtį, pvz., padėti vartotojui efektyviau atlikti daugiafunkcius veiksmus.

Du ekranai leidžia produktyviai palyginti, redaguoti paveikslėlius ar dokumentus. Su papildoma vieta ekrane vartotojai galės lengvai naudotis konferencinių pokalbių funkcija, tikrinti el. laiškus ir žymėtis pastabas savo užrašuose.

„Concept Ori“

Trečioji naujiena – 13 colių ekrano sulankstomas kompiuteris „Concept Ori“. Nors šis įrenginys sulankstomas, sudarytas iš vienos, o ne dviejų dalių, kurios įprastos nešiojamajam kompiuteriui. Toks „besiūlis“ dizainas, kompiuterio neskaidantis į dvi dalis, puikiai tinka skaityti straipsnius vertikalioje padėtyje, slinkti puslapius, žiūrėti filmus ir atlikti daug kitų veiksmų.

Vartotojas gali keisti ekrano režimus – naudoti du ar vieną. Vieną ekraną galite naudoti, pavyzdžiui, nuotraukoms ar vaizdams peržiūrėti. Jis taip pat puikiai pritaikytas darbui su ekrano rašikliu. Dvigubas ekranas labiausiai tinka pastaboms žymėti daugiafunkciams ar kitiems veiksmams.

Tai yra pranešimas spaudai - pateiktos informacijos redakcija neredaguoja, o už pranešimo turinį atsako jį paskelbę autoriai.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(2)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(2)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
40(0)
33(0)
28(7)
28(6)
28(0)
19(0)
15(4)
14(2)
Savaitės
64(0)
52(0)
52(0)
Mėnesio
150(37)
117(14)
103(8)
97(7)