Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » IT

Pasirodė nauja „Google Chrome“ versija - turės seniai lauktas apsaugas nuo įkyrių pranešimų

2020-06-03 (0) Rekomenduoja   (15) Perskaitymai (275)
    Share

Naršyti internete gali trukdyti ne tik erzinanti reklama, bet ir kitokie iššokantys langai. „Google Chrome“ vartotojai, lankydamiesi svetainėse, dažnai gali pamatyti pranešimus apie prieigą prie tam tikrų leidimų ir pranešimų siuntimą. Dažnai sukčiai naudojasi šia galimybe. Naujoje naršyklės versijoje paieškos milžinas išsprendė šią problemą.

84-oje „Chrome“ versijoje kūrėjai įdiegė apsaugą nuo įkyrių, nepageidaujamų ir klaidinančių svetainių pranešimų. Pvz., kartais svetainės prašo leidimo siųsti pranešimus, kad vartotojas galėtų lengviau pasiekti jų naują turinį. Kartais piktavaliai net suklastoja pranešimus, nukreipdami vartotojus į kitas svetaines. Be to, naudodamiesi tokiomis žinutėmis sukčiai bando pavogti asmens duomenis.

Dabar „Chrome“ automatiškai blokuos visus nepageidaujamus pranešimus. Kompiuteriams skirtoje naršyklės versijoje vartotojas matys tik atitinkamą piktogramą paieškos juostoje, o mobiliuosiuose įrenginiuose – mažą pranešimą ekrano apačioje. Jei norėsite, vis tiek galėsite suteikti svetainei leidimą siųsti pranešimus.

Naujoji funkcija jau veikia tiek kompiuterių, tiek mobiliojoje naršyklės versijose.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(15)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(15)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
26(2)
16(0)
15(0)
13(1)
12(0)
10(0)
Savaitės
78(9)
70(4)
68(4)
64(2)
Mėnesio
168(16)
135(2)
105(1)
84(3)