Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » IT

Gal sudomintų darbo pasiūlymas? „Tesla“ samdo žmogų, kuris apgintų Eloną Muską internete - teks išsrėbti daug košės

2021-01-21 (5) Rekomenduoja   (0) Perskaitymai (110)
    Share

„Tesla“ ieško nuolatinio „klientų aptarnavimo specialisto“, galinčio „spręsti socialinės žiniasklaidos eskalacijos, nukreiptos į generalinį direktorių“ problemas, rašoma „Tesla“ karjeros puslapyje.

Tai reiškia, kad „Tesla“ siekia samdyti žmogų, kuris socialiniuose tinkluose bendrautų su nepatenkintais klientais ir apsaugotų savo vadovą Eloną Muską nuo kritikos.

Daugelis žino apie Elono Musko internetinę komunikaciją, kuri kartais būna atvira. Musko poveikis „Twitter“ tinkle kartais gali būti prieštaringas, o kartais „Tesla“ vadovas savo sekėjus palieka suglumusius.

Tačiau Muskas netrukus išlaisvins ryšių su visuomene galią.

Ši žinia atrodo prieštaringai, nes „Tesla“ 2020 m. spalio mėn. atleido visą savo viešųjų ryšių skyrių, pabrėždama įtemptus Musko santykius su žiniasklaida apskritai. Atrodė, kad Muskas iki šiol buvo patenkintas savo bendravimu su visuomene per savo asmeninę „Twitter“ paskyrą.

Nesvarbu, ar „Tesla“, ar jos generalinis direktorius apgailestauja dėl ankstesnio viešųjų ryšių skyriaus atleidimo, tačiau niekas negali paneigti, koks bus sunkus darbas naujajam darbuotojui, ypač turint omenyje visuomenės dėmesį kritusiai kokybės kontrolei, įskaitant netinkamą saugos diržų montavimą, su apdaila susijusias problemas ir net nuo automobilių krentančius stogus.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(3)
Neverta skaityti!
(3)
Reitingas
(0)
Komentarai (5)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
65(5)
29(1)
23(0)
21(4)
19(0)
15(2)
15(5)
14(1)
12(2)
Savaitės
91(1)
80(0)
Mėnesio
111(22)
93(0)
83(5)