Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » IT

Išskirtinės NVIDIA naujienos: išleis tik kripto valiutų kasimui skirtas plokštes, bet turintiems RTX 30 serijos plokščių – kasimo spartą sumažins net apie 50 %

2021-02-20 (16) Rekomenduoja   (6) Perskaitymai (110)
    Share

NVIDIA paskelbė visiškai netikėtas dvi žinias. Kompanija ruošiasi išleisti vaizdo plokštes, kurios bus skirtos tik kripto valiutų kasimui. Tokios vaizdo plokštės neturi vaizdo išvesčių ir jų žaidimams panaudoti neišeis. Tai yra NVIDIA atsakas į nesibaigiantį vaizdo plokščių trūkumą, kurį sukėlė kripto valiutų kasimo bumas. Dar viena svarbi naujiena yra ta, kad NVIDIA ruošiasi RTX 30 serijos vaizdo plokštėms kripto valiutų kasimo spartą apriboti per tvarkykles.

Pradžiai apie kasimui skirtas vaizdo plokštes. NVIDIA planuoja išleisti keturias kripto kasimui skirtas vaizdo plokštes, kurių „Ethereum“ sparta bus: 25 MH/s @125 W, 36 MH/s @ 185 W, 45 MH/s 250 W ir 86 MH/s 320 W. Galime pasakyti, kad tai nėra labai įspūdingi rezultatai ir esamos RTX 30 serijos vaizdo plokštės demonstruoja geresnę spartą. Reikia paminėti, kad tai rezultatai vaizdo plokštėms dirbant gamykliniais dažniais, tad spartą bus galima pagerinti.

NVIDIA nedetalizuoja, kokie grafikos procesoriai naudojami šioms vaizdo plokštėms ir pateikia tik atminties kiekį ir apytikslę išleidimo datą. Pirmi du silpnesni modeliai pasirodys pirmame ketvirtyje, o du galingesni modeliai bus išleidžiami antrame ketvirtyje. Šias kasimui skirtas vaizdo plokštes siūlys NVIDIA parneriai, taip pat kaip ir esamus žaidėjams skirtus produktus.

 

Praėjusi vaizdo plokščių karta kripto valiutų kasimui turėjo tik 3 mėn. garantiją, bet jei šios vaizdo plokštės bus pardavinėjamos Europoje jų garantija turės būti 24 mėn., nes tai numato ES įstatymai.

Dabar antroji labai įdomi žinia. NVIDIA pranešė, kad su RTX 3060 išleidimo tvarkyklėmis apribos RTX 30 serijos vaizdo plokščių kasimo spartą. Teigiama, kad „Ethereum“ sparta sumažės apie 50 %. Šioje istorijoje yra keli „bet“. RTX 30 serijos vaizdo plokštės, kurios dabar kasa „Ethereum“, tą galės daryti ir toliau, tiesiog reikės neatnaujinti tvarkyklių.

 

Taip pat paaiškėjo, kad tvarkyklėse apribota tik „Ethereum“ spartą, kiti algoritmai ir toliau veiks normaliai. Tai tikrai sumažins RTX 3060 patrauklumą kasėjams, nes bus galima naudoti tik tvarkyklės su kasimo apribojimais, o „Ethereum“ dabar kasti yra pelningiausia, bet kitos RTX 30 serijos vaizdo plokštės ir toliau bus perkamos į kasyklas, nes su jomis galima naudoti ir senesnes tvarkykles.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(10)
Neverta skaityti!
(4)
Reitingas
(6)
Komentarai (16)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Kiti tekstai, kuriuos parašė Mindaugas Klumbis
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
87(1)
60(5)
37(0)
24(6)
23(8)
19(1)
14(0)
13(0)
13(2)
Savaitės
79(0)
74(6)
Mėnesio
109(22)
101(1)
92(0)
83(5)