Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » IT

Žingsnis, kurio daugelis laukė: „Google Maps“ pasiūlys maksimaliai ekologiškus maršrutus ir ne tik

2021-04-09 (0) Rekomenduoja   (1) Perskaitymai (55)
    Share

„Google Maps“ atnaujinime atsiras dirbtinio intelekto elementų, kurie galės rekomenduoti išskirtinai ekologiškus maršrutus.

„Google“ produktų viceprezidentas Dane’as Glasgow’as sako, kad artimiausiu metu „Google Maps“ pagal numatytuosius nustatymus pasiūlys „mažiausio anglies dvideginio išmetimo“ maršrutus.

Interneto milžinė taip pat ketina perspėti žemėlapio vartotojus apie mažai užterštus maršrutus, kur draudžiama naudoti „taršias“ transporto priemones, ypač dyzelines.

Tokie įspėjimai turėtų pasirodyti jau birželio mėnesį Jungtinės Karalystės, Prancūzijos, Vokietijos, Ispanijos ir Nyderlandų žemėlapiuose.

Pakeitimai gerokai paveiks pačius žemėlapius. Vartotojai, dabar galės greičiau surasti ekologiškus maršrutus.

Be to, informaciją apie oro kokybę ir išsamią orų prognozę gaus visi, nusprendę aplankyti Australiją, Indiją ir Jungtines Valstijas.

Keleiviai oro uostuose ir traukinių stotyse, taip pat prekybos centrų lankytojai, taip pat neliks be svarbios ekologinės informacijos.

Naudojant funkciją „Live View“ bus galima keisti mastelio vaizdą, užfiksuotą vartotojų fotoaparatuose ir išmaniuosiuose telefonuose, kuris žemėlapiuose nurodytus maršrutus iliustruos atitinkamomis kryptinėmis rodyklėmis ir kitomis naudingomis nuorodomis.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(6)
Neverta skaityti!
(5)
Reitingas
(1)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
56(0)
33(0)
21(0)
20(1)
19(8)
16(0)
15(0)
15(0)
Savaitės
72(6)
56(8)
Mėnesio
109(22)
101(1)
92(0)
83(5)