Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » IT

Santykiai tarp Rusijos ir „Google“ aštrėja: grasina sulėtinti „Google“ veiklą

2021-05-28 (0) Rekomenduoja   (7) Perskaitymai (440)
    Share

Rusijos žiniasklaidos priežiūros institucija pagrasino sulėtinti „Google“ greitį, jei ši neištrins, jos teigimu, „neteisėto turinio“.

Į technologijų įmonę buvo kreiptasi dėl komentarų

Rusijos federalinė ryšių, informacijos technologijų ir visuomenės informavimo priemonių tarnyba „Roskomnadzor“ išsiuntė „Google“ daugiau kaip 26 000 pranešimų ištrinti „neteisėtą informaciją", sakoma priežiūros institucijos pranešime, kurį pranešė valstybinė naujienų agentūra TASS.

Pareiškime „Google" taip pat kaltinama, kad riboja „YouTube" prieigą prie Rusijos žiniasklaidos priemonių, įskaitant RT ir „Sputnik", ir remia „neteisėtą protesto veiklą“.

Interneto srautas

 

Jei „Google“ nesiims veiksmų, priežiūros tarnyba teigė, kad taip pat gali sulėtėti Rusijos vartotojų, bandančių pasiekti „Google“, interneto greitis.

Kovo mėn. valstybė jau pasinaudojo šiais įgaliojimais ir apribojo prieigą prie „Twitter“, kai „Roskomnadzor“ pareiškė, kad nepavyko pašalinti apie 3 000 pranešimų.

Interneto paslaugų teikėjai Rusijoje gali apriboti arba blokuoti duomenų srautą į interneto svetaines, todėl prisijungimas prie tam tikrų puslapių tampa lėtesnis.

YouTube

Remiantis teismo dokumentais, kuriuos matė „Reuters“, „Google“ šiuo metu teisiasi su „Roskomnadzor“ dėl reikalavimų pašalinti turinį.

 

Byla susijusi su dvylika „YouTube“ vaizdo įrašų, kuriuose nepilnamečiai raginami prisijungti prie nesankcionuotų protestų, skirtų palaikyti įkalintą Kremliaus kritiką Aleksejų Navalną.

A.Navalnas turi daugiau kaip 6,5 mln. „YouTube“ prenumeratorių ir reguliariai skelbia vaizdo įrašus, kuriuose išreiškia savo nepritarimą Prezidentui Vladimirui Putinui ir Rusijos vyriausybei.

Teismo posėdis numatytas liepos 14 d.

Verta skaityti! Verta skaityti!
(7)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(7)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
45(0)
34(0)
31(0)
27(1)
26(0)
23(0)
21(0)
19(0)
18(9)
12(0)
Savaitės
75(3)
70(0)
67(5)
Mėnesio
231(8)
113(0)
110(3)
107(12)
104(26)