Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » IT

Vilniuje duris atvėrė pirmas Lietuvoje virtualios realybės pabėgimo kambarys - čia kur kas įdomiau nei įprastuose pabėgimo kambariuose

2021-07-03 (1) Rekomenduoja   (4) Perskaitymai (275)
    Share

Prasidėjus vasarai, Vilniuje įsikūrė nauja virtualios realybės pramogų studija pavadinimu Zen Republic. Jos įkūrėjai, brolis ir sesė Thomas Tumosa bei Agnė Savickaitė teigia, kad karantino metu virtuali realybė įgavo pagreitį, jos naudą pradėjo suprasti ne tik žaidimus žaidžiantys žmonės ir šią žinutę jie siekia perteikti Lietuvos gyventojams: „Per karantiną pradėjo populiarėti virtualios socialinės platformos, renginių erdvės ir kitos vietos, kuriose žmonės per atstumą gali bendrauti artimesniu lygmeniu nei susirašinėjimais ar skambučiais. Mūsų tikslas yra supažindinti lietuvius su šios technologijos potencialu“.

Pirmoji studijos siūloma pramoga yra virtualios realybės pabėgimo kambarys „Rodent People: Origins“, kuriame žaidėjai užsidėję virtualios realybės akinius patampa bioniškai modifikuotais peliukais, uždarytais kalėjimo celėje. Jų tikslas yra iš ten pabėgti bei išsiaiškinti, kaip iš viso jame atsidūrė.

„Kiečiausias dalykas yra tas, kad visi žaidėjai dalinasi ta pačia fizine erdve ir vienas kitą mato kaip peliuką jų realių kūnų vietoje. Jie laisvai vaikšto po erdvę, dalinasi virtualiais daiktais, mėtosi sūriu ir taip visiškai užmiršta, kad yra žaidime.“ – priduria Thomas.

 

Paklaustas, kodėl nusprendė sukurti virtualų pabėgimo kambarį, Thomas paaiškina, kad tokiu būdu galima supažindinti žmones su virtualia realybe per jiems pažįstamą prizmę. „Pastebėjau, kad Lietuvoje gana populiaru su draugais nueiti į pabėgimo kambarį siekiant papramogauti, tačiau, išbandęs keletą jų supratau, kad jie visi yra daugmaž vienodi – atrakink spyną, įvesk kodą, išspręsk rebusą.

Virtualios realybės pabėgimo kambaryje galima sukurti žymiai įdomesnių užduočių ir galvosūkių. Tai pamąsčiau, kad kodėl gi man jo nesukūrus? Tokiu atveju, galima populiarinti virtualią realybę per žmonėms pažįstamą veiklą. Dauguma mūsų klientų yra pabėgimo kambarių fanai, kurie dažniausiai nėra bandę virtualios realybės, bet greitai pagauna kampą ir bando ištrūkti kaip iš bet kurio kito pabėgimo kambario.”

 

Zen Republic komanda kviečia užsukti į jų studiją ir patirti pabėgimo kambarių žanro revoliuciją!

Tai yra pranešimas spaudai - pateiktos informacijos redakcija neredaguoja, o už pranešimo turinį atsako jį paskelbę autoriai.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(4)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(4)
Komentarai (1)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
68(3)
42(0)
34(8)
24(0)
21(2)
20(0)
20(0)
16(0)
15(0)
Savaitės
66(0)
64(0)
60(0)
59(7)
Mėnesio
235(8)
105(22)
87(0)
82(3)