Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Technologijos » IT

KTU Dirbtinio intelekto centras kviečia bendradarbiauti verslo atstovus – vystys aukšto lygio DI technologijas

2021-11-24 (0) Rekomenduoja   (1) Perskaitymai (165)
    Share

Dirbtinio intelekto (DI) sprendimai sudėtingiausiems verslo iššūkiams spręsti – jau ne ateitis, o dabartis. Todėl Kauno technologijos universiteto (KTU) Dirbtinio intelekto centras kviečia verslo atstovus bendradarbiauti ir kartu vystyti aukšto lygio DI technologijas Lietuvoje. KTU DI centro mokslininkai savo resursais sukurs įmonių veiklai aktualius, novatoriškus, DI grįstus sprendimus.


©geralt | pixabay.com

Skatindamas KTU dirbtinio intelekto srities mokslininkų ir verslo atstovų bendradarbiavimą ir siekdamas praktinio aukšto lygio DI technologijų taikymo Lietuvos versle, KTU Dirbtinio intelekto centras organizuoja konkursą „Dirbtinio intelekto sprendimai versle“.

„Kviečiame verslo atstovus bendradarbiauti ir teikti pasiūlymus mokslininkams apie aktualius DI srities uždavinius, kuriuos būtų galima išspręsti ir pasiūlyti verslui aktualius, novatoriškus sprendimus“, – teigia KTU Dirbtinio intelekto centro vadovė Agnė Paulauskaitė-Tarasevičienė.

Bendradarbiavimo nauda – abipusė. Įmonėms bus pasiūlyti jų veiklai aktualūs, DI technologijomis grįsti sprendimai, tuo tarpu KTU mokslininkai įsitrauks į realių, Lietuvos verslui aktualių uždavinių sprendimą, pritaikys turimas žinias, infrastruktūrą ir naujausias DI technologijas.

„Mūsų tikslas – prisidėti prie Lietuvos DI ekosistemos kūrimo. Apjungiant skirtingų sričių mokslininkų idėjas, siekiame gauti didesnę sinergiją iš verslo ir akademinio pasaulio atstovų bendradarbiavimo“, – tikina A. Paulauskaitė-Tarasevičienė.

KTU Dirbtinio intelekto centre skatinami DI tematikos fundamentiniai ir taikomieji moksliniai tyrimai, kurių rezultatų pagrindu būtų kuriami inovatyvūs produktai, turintys realų praktinį pritaikymą bei komercinį potencialą.

Dalyvavimas konkurse „Dirbtinio intelekto sprendimai versle“ – nemokamas. Paraiškos priimamos visose DI mokslo kryptyse, teikiant pirmenybę aktualumui, tvarumui ir naujumui nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu; plataus pritaikymo uždaviniams; jungtinėms (kelių įmonių) paraiškoms, orientuotoms į panašių uždavinių sprendimą.

 

Pasiūlymų paraiškos DI grįstiems verslo sprendimams teikiamos iki 2021 m. gruodžio 23 d. Paraiškos lietuvių ir anglų kalbomis priimamos el. paštu dicentras@ktu.lt. Paraiškos formą ir daugiau informacijos apie konkursą galima rasti čia.

Tai yra pranešimas spaudai - pateiktos informacijos redakcija neredaguoja, o už pranešimo turinį atsako jį paskelbę autoriai.
Verta skaityti! Verta skaityti!
(1)
Neverta skaityti!
(0)
Reitingas
(1)
Komentarai (0)
Komentuoti gali tik registruoti vartotojai
Komentarų kol kas nėra. Pasidalinkite savo nuomone!
Naujausi įrašai

Įdomiausi

Paros
74(0)
66(0)
26(8)
23(0)
19(0)
14(1)
12(0)
11(2)
Savaitės
72(6)
56(8)
Mėnesio
109(22)
101(1)
92(0)
83(5)