Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Technologijos » IT
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: IT

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Neribotas

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
IT
IT
(0) 2007-07-11 0
Kompanija FIC sukūrė naują "protingo" telefono (angl. smartphone) modelį, veikiantį su Linux operacine sistema. Tokiu būdu kompanija tikisi kapitalizuoti tai, ką nemokamai atvirojo kodo teisėmis sukuria kiti programuotojai. Telefono OS papildyta programinės įrangos kūrimo priemonėmis - SDK (angl. software development kit). Tai leis vartotojams kurti savo programas, išnaudojančias telefono technines galimybes - įsivaizduoti programuotojų armiją, kurie savo malonumui galės ban...
IT
IT
(4) 2007-07-11 -1
Dokumente pateikiama asmeninių kompiuterių (AK) sistemų klasifikacija pagal procesoriaus magistralės plotį. Nurodomi principiniai skirtumai tarp naujų ir senesnių tipų asmeninių kompiuterių sistemų.
IT
IT
(0) 2007-07-11 0
Asmeninis kompiuteris (AK) susideda iš įvairių komponentų, atliekančių tam tikras funkcijas - vaizdo apdorojimo, garso atkūrimo, duomenų įvedimo, duomenų saugojimo bei daugelis kitų. Šiame dokumente trumpai apžvelgiami pagrindiniai modernios AK sistemos komponentų ir periferinių įrenginių tipai. Kiekvienas komponentas bus atskirai aptariamas vėlesniuose skyriuose.
IT
IT
(0) 2007-07-11 0
Adobe kompanija, bendradarbiaudama su Dartmouth College, Reuters ir Canon, ruošiasi kurti programinį įrankį, skirtą nustatyti nuotraukos autentiškumą. Programinė įranga bus rengiama Photoshop programinio paketo plugin'o formoje. Pagal nuotraukoje esančio vaizdo parametrus programa turėtų nustatyti ne tik tai, ar nuotrauka tikra, ar tik montažas, bet netgi ir tai, kokiu fotoaparatu nuotrauka daryta. Plugin'as taip pat turės galimybę atsekti visus nuotraukoje padarytus pakeitimus...
IT
IT
(0) 2007-07-11 2
Dokumente aprašomi keli svarbiausi procesoriaus parametrai - duomenų ir adresų magistralės pločiai, vidinių registrų dydis. 2 dokumento dalyje bus pateikta informacija apie kitus svarbius parametrus procesoriaus taktinį dažnį, darbo rėžimus bei spartinančiosios atminties kiekį ir jos tipus.
IT
IT
(0) 2007-07-11 6
Be jokios abejonės, pats svarbiausias AK komponentas yra pagrindinė plokštė (dar dažnai vadinama motinine plokšte). Beveik kiekvienas vidinis AK komponentas jungiamas su pagrindine plokšte ir jos funkcionalumas didžiąja dalimi nulemia tiek jo atliekamų funkcijų įvairovę, tiek kompiuterio našumą. Nors šiame dokumente mes naudosime terminus pagrindinė plokštė ir motininė plokštė, praktikoje taip pat galima sutikti pavadinimus sisteminė plokštė ir kompiuterio plokštė. Šiame skyriuje mes aptarsime įvairius egzistuojančius pagrindinių plokščių tipus ir tipinius pagrindinių plokščių komponentus bei sąsajų jungtis.
IT
IT
(0) 2007-07-11 0
Perdarytas naujosios Skype versijos (3.0 beta) "makiažas" - didžiausia naujovė yra IE ir Firefox naršyklėms skirti plėtiniai (extensions), leidžiantys įterpti SkypeOut nuorodas į interneto puslapius. Ši click-to-call funkcija orientuota į e-komercijos verslo šakas. Kol kas neaišku, kaip ši funkcija veiks su Skype palaikančiais nešiojamais įrenginiais. Naujojoje versijoje pakeista įrankių juosta, daug paprasčiau naudotis kontaktų knygele ir skambinimo funkcija. Taip pat Sk...
IT
IT
(0) 2007-07-11 2
Dokumente pateikiama trumpa tipinių vaizdo plokščių komponentų suvestinė, aprašoma šių komponentų paskirtis bei jų sąsajos tarpusavyje. Plačiau aptariama video BIOS ir grafinių procesorių kartos; vaizdo plokščių komponentų aprašymas bus pratęstas antroje dalyje.
IT
IT
(0) 2007-07-11 0
Windows Vista kelionė jau beveik pasiekė pradžios pabaigą - oficiali pristatymo data paskelbta lapkričio 30. Kartu bus pristatoma verslui skirta Windows Vista versija bei Office 2007 ofisui skirtų programų paketas. Microsoft išpildė savo pažadą pristatyti Vista 2006 metais, tačiau eiliniams vartotojams skirta šios OS versija planuojama išleisti tik 2007 sausio 30 dieną (tikroji data turėtų paaiškėti per artimiausias kelias dienas).
IT
IT
(0) 2007-07-11 0
Ar žinojote, jog muziką galima ne tik klausyti, bet ir pamatyti? Ne, čia kalba ne apie videoklipus ar filmus. Apie muzikos vaizdą. Kažkas panašaus į Microsoft Media Player ar Winamp vizualizacijas, tik nepalyginamai originaliau ir kas svarbiausia - beveik autentiškai kiekvienam muzikos žanrui. Štai ką leidžia programa The Shape Of Song.
IT
IT
(3) 2007-07-11 0
Individualių programinių sprendimų kūrimo lyderės Lietuvoje "Alna Software“ vadovaujamas konsorciumas prisijungė prie Vytauto Didžiojo Universiteto (VDU) įgyvendinamo projekto, kurio tikslas – sukurti nemokamą automatinio vertimo įrankį, skirtą internetinių puslapių vertimui iš anglų kalbos į lietuvių kalbą.
IT
IT
(0) 2007-07-11 0
"4D Cities" - programinė įranga, leidžianti vartotojui atkurti miestus analizuojant įvairių miesto nuotraukų duomenis. Nuotraukos gali būti darytos įvairiais laikais - programa automatiškai grupuoja nuotraukas pagal bendrus vaizdo elementus, o atkūrus bendrą vaizdą, vartotojui sudaroma galimybė "pakeliauti" po ketvirtąjį matmenį (4D), t.y. laiką, ir peržiūrėti, kaip miestas atrodė skirtingais laikotarpiais. Programos autoriai Frank Dellaert ir Grant Schindler (Georgia Ins...
IT
IT
(2) 2007-07-11 13
Dokumente supažindinama su pagrindinėmis kompiuterinių tinklų sąvokomis. Pateikiami sąvokų apibrėžimai ir trumpi paaiškinimai.
IT
IT
(0) 2007-07-11 0
Šiuolaikinio WEB puslapio, o ypač portalo, neįsivaizduojama be reklaminių banerių. Tai ne tik būdas pritraukti papildomus lankytojus ar uždarbiauti iš reklamos, tačiau ir galimybė pagyvinti puslapio dizainą. Originalūs ir skoningi baneriai padeda sukurti jaukumą. Tačiau skirtingų tipų banerius (flash, gif, jpg ir t.t.) reikia mokėti įterpti į html kodą, kad jei veiktų taip kaip tikimasi. Tai ypač aktualu flash tipo baneriams, kuriems negalioja tradicinis html kodo suvoki...
IT
IT
(0) 2007-07-11 0
Dokumente išsamiai aprašytas Zope realizacijų (instance) sukūrimas Linux operacinėje sistemoje. Pateiktos pagrindinės naudojamos komandos, pagal nutylėjimą priskirti adresai ir pradinių web serverio parametrų keitimo galimybės.