Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Technologijos » IT
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: IT

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2007-01-01 iki 2007-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2007-12-29 0
Korėjos kompanija "Shinhan Card" gruodžio 27 dieną išleido pirmąją pasaulyje USB tipo kreditinę kortelę. Šia kortele galima vykdyti internetinius ir bekontakčius atsiskaitymus, taip pat ja galima atsiskaityti už transporto paslaugas. Integruotoje mikroschemoje įrašytos viešosios autorizacijos ir internetinių finansinių atsiskaitymų programos. Apsiperkant internetu nebereikės įvedinėti kreditinės kortelės numerio - mokėjimus galima atlikti tiesiog prijungiant įrenginį ...
IT
IT
(9) 2007-12-29 0
Kol dauguma portalų intensyviai sistemina besibaigiančių metų naujienas ir įvykius, D. Britanijos savaitraštis „The Economist“ paskelbė tris ateinančių metų technologines pranašystes. Jos liečia informacinių technologijų rinką - tad mums svarbios ne tik bendrąja pažintine prasme, tačiau ir profesine - prižiūrint ir tobulinant technologijų portalą.
(0) 2007-12-28 0
Dar prieš Šv. Kalėdas, gruodžio 19 dieną, Lietuvos vyriausybėje apdovanoti geriausi Lietuvos informacinių technologijų, telekomunikacijų ir elektronikos (ITTE) produktai. Galbūt pasauliniu mastu šie lietuviški pasiekimai ir nublanksta, tačiau galime pasidžiaugti bent jau tuo, ką turime.
IT
IT
(11) 2007-12-22 -1
Vytauto Didžiojo universitetas kartu su partneriais sukūrė internetinę teksto vertimo programą, kuri gali versti ne tik pavienius žodžius kaip paprastas žodynas, bet ir sakinius. Kol kas ši sistema verčia iš anglų į lietuvių kalbą, gali išversti ir tiesiog į naršyklės langą įkeltus tekstus, ir visus interneto tinklalapius – tereikia nurodyti jų adresą.
(6) 2007-12-21 0
Stanford'o Universiteto mokslininkas Yi Cui, pasinaudojęs nanotechnologijomis, sugalvojo kaip padidinti ličio jonų baterijų elektrinę talpą. Pritaikius šį išradimą praktikoje, nešiojami kompiuteriai (bei kiti elektroniniai įrenginiai) autonomiškai galėtų veikti net 10 kartų ilgiau - pavyzdžiui, 20-30 valandų ir daugiau. Mokslininkas mano, kad išradimą galima lygiaverčiai taikyti tiek mažiems, tiek dideliems įrenginiams maitinti.
IT
IT
(10) 2007-12-20 0
Interneto portalas „IGN-Entertainment games“ sudarė sąrašą dešimties žaidimų, padariusių didžiausią įtaką kompiuterinių žaidimų pramonei. Galbūt kai kurie portalo skaitytojai jau net nebus jų girdėję, o kai kuriems tai tapo pirmąją pažintimi su kompiuterių pasauliu...
IT
IT
(0) 2007-12-17 0
Pasaulyje daugėja šventines dovanas internetu perkančių darbuotojų skaičius. Tai paaiškėjo paskelbus organizacijos „Business Software Alliance“ (BSA) užsakyto tyrimo rezultatus. Tyrimo duomenimis, dovanų pirkimas internetu – populiariausia su darbu nesusijusi, bet darbo vietoje atliekama veikla šventiniu laikotarpiu. Asociacijos užsakytą tyrimą atliko bendrovė „R&T Strategies“, jo metu buvo apklausti internetu besinaudojantys darbuotojai 20-tyje pasaulio šalių.
IT
IT
(5) 2007-12-16 0
Google Kalėdų senis pradėjo interneto vartotojos lankyti prieš porą savaičių iki pačių Kalėdų. Jo maišas labai didelis ir dovanų jame labai daug – bet ar jos bus tokios kokių visi tikėjosi? Jau dabar pasigirsta nusivylusių internautų balsų - jų manymu, google šiemetiniai projektai ne tik neatneš reikiamos naudos, bet net ir trukdys vartotojams. Kaip bus iš tikrųjų - sužinosime viską patys išbandę.
(2) 2007-12-15 0
Kai imama kalbėti apie naudojimosi kompiuteriu naudą, tarpeklis tarp Afrikos ir plačiajuosčiu internetu besinaudojančio pasaulio vis dar prilygsta Didžiajam Kanjonui. Tik 4 proc. afrikiečių turi prieigą prie interneto, už kurio paslaugas moka daugiausiai pasaulyje – apie 250-300 dolerių per mėnesį, nors ryšio greitis yra pats lėčiausias. Afrikoje elektroninė komercija beveik neegzistuoja. Nigerijoje virš 140 milijonų žmonių yra aplankę vos daugiau kaip šimtą internet...
(0) 2007-12-12 0
Remiantis naujausiais "Sega" ir "NeuroSky" atstovų teiginiais, šios kompanijos ruošiasi bendradarbiauti kuriant mintimis valdomus žaislus. "NeuroSky" specializuojasi biosensorikos ir signalų apdorojimo sistemose, o "Sega" turi ilgametę kompiuterinių žaidimų kūrimo patirtį - apjungus pajėgas planuojama sukurti žaislus, kuriuos žmogus galės valdyti įvairiais biologiniais kūno signalais, tame tarpe - savo mintimis. Deja, nei viena kompanija kol kas nepateikia konkretesnės infor...
IT
IT
(9) 2007-12-12 0
Lietuvoje pasirodė pirmieji „Intel“ 45 nanometrų „Penryn“ šeimos procesoriai, suteiksiantys naujų galimybių ne tik IT profesionalams ar itin galingų sistemų entuziastams, bet ir šalies verslininkams. Tai naujasis itin galingas staliniams kompiuteriams skirtas procesorius „Core 2 Extreme QX9650“ ir net 9 nauji „Xeon“ serijos serveriams skirti procesoriai. Kaip ir kiti naujos kartos „Intel“ procesoriai, jie išsiskiria didesniais darbo pajėgumais ir našiau vartojam...
IT
IT
(0) 2007-12-11 0
Lietuvos mobiliojo interneto rinkos lyderė bendrovė „Omnitel“ save ir Lietuvą pristato apie 10 mln. vartotojų turinčiame virtualiame pasaulyje „Second Life“. „Omnitel“ tapo pirmąja šalies bendrove, įžengusia į „Second Life“, tačiau tikėtina, jog ne paskutine. Panašu, jog būtent dabar galime stabėti, kaip kuriasi tikras virtualus pasaulis, apie kurį seniau galėdavome žiūrėti tik fantastiniusoe filmuose.
IT
IT
(4) 2007-12-10 0
Viena didžiausių elektronikos ir mikroprocesorių pramonės problemų yra per didelis įrenginių išskiriamos šilumos kiekis. Būtent dėl šios priežasties CPU gamintojai yra priversti diegti naujus technologinius procesus bei kurti naują įrenginių architektūrą, o ne paprasčiausiai didinti taktinį dažnį.
IT
IT
(9) 2007-12-07 0
Kompanija IBM padarė didelį žingsnį į priekį kuriant naujos kartos superkompiuterius. Kompanijos darbuotojams pavyko sukurti ultrakompaktinį elektrooptinį moduliatorių, sugebantį duomenis konvertuoti 10 gigabitų į sekundę greičiu. Ir nors greičio rezultatai yra daugiau nei įspūdingi, pačių IBM darbuotojų nuomone svarbiausias naujojo moduliatoriaus parametras – labai nedideli matmenys.
(0) 2007-12-07 0
Kinijos kompanija "InterGrafx" šį trečiadienį pristatė "mobiliąją sekretorę". Iš esmės tai trimatis personažas-programa, aptarnaujanti įprastines mobiliojo telefono funkcijas, tokias kaip SMS, skambučių priėmimas, žadintuvas ir panašiai. Personažo išvaizda taip pat gali būti keičiama. Kol kas neaišku, ar kompanijos inžinieriai yra numatę vyriškos lyties personažą, skirtą moteriškajai publikai.