Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Technologijos » IT
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: IT

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2008-01-01 iki 2008-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
IT
IT
(7) 2008-12-30 0
Gruodžio pabaigoje adresu blk.lt pradėjo veikti elektroninis knygynas "Baltos lankos".
(14) 2008-12-29 0
Daugelis interneto vartotojų sutinka, kad "Google Earth" yra fantastiška geografinė sistema. Negana to, geriausia jos savybė pradeda ryškėti tik dabar: su "Google Earth" dirbęs mokslininkas netikėtai aptiko nežinomą "žalią lopinėlį", kuris pasirodė esąs neištyrinėtas miškas su gausybe mokslui nežinomų gyvūnų ir augalų rūšių.
IT
IT
(29) 2008-12-28 -1
Kodėl kompiuterinius žaidimus (ypač agresyvius) gerokai dažniau žaidžia vyriškoji auditorijos dalis? Stenfordo Universiteto (Kalifornija, JAV) Smegenų Mokslo Centro profesorius Allan'as Reiss'as nustatė, kad taip yra dėl jų psichologinio poreikio užkariauti ir nugalėti.
IT
IT
(27) 2008-12-28 0
Mažytei Mičigane (JAV) įsikūrusiai kompanijai "Cygnus Systems Inc." neseniai buvo pripažintos nuosavybės teisės į naršymui kompiuteriuose naudojamų sumažintų failų vaizdų, angliškai dar žinomų "thumbnails" pavadinimu, patentą. Kompanija tai nedelsdama atšventė... į teismą paduodama didžiausias tokią technologiją naudojančias kompanijas.
IT
IT
(0) 2008-12-27 0
Pradedant nuo šio pavasario, kompanija "Nintendo" savo žaidimų kompiuteriui "Wii" pristatys specialų maisto užsakymo kanalą "Food Delivery Channel", kuris pradžioje bus skirtas Japonijos auditorijai.
IT
IT
(2) 2008-12-24 0
Kompiuterių saugumo kompanija "Sophos" paskelbė savo saugumo grėsmių ataskaitą 2009 metams "Security Threat Report 2009". Joje apibendrinami kovos su kenkėjiška programine įranga rezultatai, analizuojamos didžiausios grėsmės kompiuteriams, operacinėms sistemoms, interneto svetainėms ir patiems vartotojams. Nepaisant bendro virusų ir elektroninių šiukšlių pagausėjimo visame pasaulyje, pirmąją vietą kaip ir ankstesniais metais vis dar užima JAV.
IT
IT
(18) 2008-12-24 0
Tiksliai to pasakyti niekas negali, tačiau apytiksliai įvertinti įmanoma. Jeigu nenorite patys sukti galvos ekonominiais skaičiavimais, tą gali padaryti specializuotas internetinis projektas webvaluer.org.
IT
IT
(1) 2008-12-23 0
Gruodžio 16 d. Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija Teisingumo ministerijoje surengė seminarą, kuriame 15 teisėsaugos bei kitų valstybės institucijų bei nevyriausybinių organizacijų atstovai aptarė sukčiavimo mokėjimo priemonėmis aktualijas bei kibernetinių atakų pavojų.
IT
IT
(7) 2008-12-22 0
Kažkada, kai HD DVD ir "Blu-ray" formatai varžėsi žūtbūtinėje tarpusavio kovoje, buvo pristatytas universalus DVD/HD DVD diskas. Jo kūrėjai teigė, kad tai palengvins perėjimą prie HD DVD, tačiau, kaip žinia, šis formatas pralaimėjo konkurencinę kovą ir jau grimzta į praeitį.
IT
IT
(23) 2008-12-22 0
JAV muzikos įrašų asociacija (RIAA) nutraukia masines bylas prieš interneto vartotojus dėl nelegaliai siunčiamos muzikos, praneša „The Wall Street Journal". Agentūra kovoje su piratavimu imasi naujos strategijos.
IT
IT
(5) 2008-12-21 0
Australas Andrew Milner'is sukonstravo specialų pokerio stalą, kuris pagal prie kortų priklijuotų radijo identifikacijos (RFID) mikroschemų perduodamus duomenis ir HD videokamerų sekamus žaidėjų judesius gali tiksliai pasakyti, kur yra kiekviena korta. Sistema gali aptikti kortas netgi pilnoje sudėtoje kaladėje.
(7) 2008-12-20 0
Kompanijos "Microsoft" ir "Mitsubishi" patobulino savo permatomo lietimui jautraus ekrano "LucidTouch" technologiją. Naujos kartos ekranai "NanoTouch" leidžia vienu metu matyti rodomą vaizdą ir kitoje įrenginio pusėje ekraną liečiančius rankos pirštus. Taip tikimasi pagerinti ypač mažų elektroninių įrenginių valdymo galimybes. Kaip tai veikia žiūrėkite video.
IT
IT
(6) 2008-12-20 0
Kol kas papildytoji realybė (augmented reality) žengia tik pirmuosius žingsnius ir patogia technologija jos nepavadinsi, tačiau, jog tai unikali ir kol kas tikrai nepabodusi naujovė, yra faktas. Nieko keisto, jog šį „arkliuką“ bando pažaboti reklamos kompanijos.
IT
IT
(35) 2008-12-19 0
"Microsoft" išleido pataisą praėjusią savaitę paviešintai kritinei „Internet Explorer“ naršyklės saugumo spragai, paveikusiai daugiau nei du milijonus „Windows“ vartotojų.
IT
IT
(4) 2008-12-19 0
2008 metais pasaulinė IT technologijų kompanija „Intel“ pasitiko 40-tąjį jubiliejų. Daugiau nei pusė amžiaus, 61 metai, šįmet sukako ir pirmiesiems tranzistoriams. Bendrovė pradėjo naudoti modernų 45 nanometrų technologinį procesą, pristatė svarbių naujovių ir pasiekimų tyrimų srityje. „Intel“ šįmetinių naujovių spektre – sprendimai staliniams, nešiojamiems kompiuteriams ir tarnybinėms stotims, daugybė naujų lustų ir technologijų.