Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jus esate cia: Pradzia » Visos temos » Technologijos » IT
 
 

Paieška archyve atlikta pagal tokius paieškos parametrus:

Rubrika: IT

Tipas: Visi įrašai

Laikotarpis: Nuo 2012-01-01 iki 2012-12-31

Rikiavimas: Naujausi pagal datą

Norėdami lengviau surasti dominantį įrašą, naudokitės archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijomis arba keiskite paieškos parametrus

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
IT
IT
(1) 2012-12-31 2
Nuotraukų dalinimosi programa „Instagram“ – pati populiariausia tokio tipo programėlė pasaulyje. Jos tinklaraštyje ketvirtadienį buvo paskelbtos vietos, kurias vartotojai labiausiai mėgsta fotografuoti. Daugelio nuostabai paaiškėjo, kad Bankokas yra absoliučiai mėgstamiausia „instragramerių“ vieta Žemėje. Populiariausių vietų sąraše objektai Tailando sostinėje užima dvi pirmąsias vietas.
IT
IT
(8) 2012-12-31 13
Kartais, deja, pasitaiko, kad elektroniniai prietaisai įkrenta į kriauklę ar tualetą; daugeliui yra tekę ant jų atsitiktinai išlieti stiklinę geriamo vandens ar kavos. Portalas Gizmodo.com pateikia patarimus, ką reikėtų daryti, į elektroninį prietaisą patekus vandeniui.
IT
IT
(0) 2012-12-31 2
Portalas "Wired" neseniai publikavo gana daug dėmesio sulaukusį straipsnį, kuriame buvo įvardinta 15 pavojingiausių 2012 metų žmonių. Pastarajame sąraše galima išvysti akivaizdžiai kriminaliniam pasauliui priklausančius asmenis, taip pat įvairių šalių diktatorius. Tiesa, sąraše gal kiek neįprastai atrodo kompanijos "Kaspersky Lab" įkūrėjas Jevgenijus Kasperskis (Евгений Касперский). Kokios gi tokios nuomonės priežastys?
IT
IT
(13) 2012-12-31 4
Ir toliau netyla gandai apie tai, jog bendrovė „Apple“ ruošia rinkai „Bluetooth“ ryšį naudojantį išmanųjį rankinį laikrodį - šį kartą apie tai kartu su kai kuriomis techninėmis galimai būsimo įrenginio charakteristikomis pranešė portalas „TechCrunch.com“.
IT
IT
(0) 2012-12-31 0
Ne naujiena, jog “Facebook” yra populiariausias socialinis tinklas pasaulyje. Šių metų vasario 4 dieną tinklas atšventė aštuonerių metų gimtadienį. Nors įsikūrusi 2004-iais, atrodo, jog paslauga egzistuoja daug ilgiau.
IT
IT
(4) 2012-12-31 7
Internetinio sukčiavimo auka nūdienos pasaulyje gal tapti bet kas. Su šia mintimi portalas Gizmodo.com pateikia patarimus, kaip pasirūpinti savo asmeninės informacijos internete saugumu.
(35) 2012-12-28 5
Metų pabaigoje nuolat padidėjantys šventiniai pardavimai neaplenkė ir „Apple“, kuri nuolat spartina savo išmaniųjų telefonų „iPhone 5“ tiekimą, siekdama patenkinti nemažėjantį paklausos ažiotažą. Antra vertus, Kalėdos nepraėjo ir be skandalingų siurprizų: nemažai pirkėjų ėmė skųstis, jog jų „obuolinis“ įrenginys nėra toks kietas, kaip turėtų būti.
IT
IT
(28) 2012-12-28 2
Naujoji „Microsoft“ operacinės sistemos „Windows“ versija kodiniu pavadinimu „Windows Blue“ turės atnaujintą OS branduolį ir vartotojo sąsają. Apie tai, remdamasi neįvardytais šaltiniais bendrovėje, pranešė „Neowin.net“.
IT
IT
(0) 2012-12-28 10
Tinklapis Mashable.com atskleidžia, kaip „Facebook“ reaguoja į jos vartotojų įvykdytus nusikaltimus ir kokią informaciją apie socialinio tinklo vartotoją gali gauti teisėsauga.
IT
IT
(31) 2012-12-28 6
Valdžios ketinimai didinti minimalų atlyginimą nemažą dalį šalies verslininkų baugina, bet tik ne informacinių technologijų (IT) įmones – šioje rinkoje 1,5 tūkst. Lt į rankas uždirba nebent studentai ar praktikantai.
IT
IT
(7) 2012-12-27 4
Kol vieni "Intel" partneriai bando nuraminti tradicinių stacionarių kompiuterių vartotojus, kad su "Broadwell" kartos mikroprocesorių pasirodymu taip vadinama „PC era“ nesibaigs, kiti šaltiniai bando įtikinti, kad procesorių giganto politika pasikeis, ir pasikeis kardinaliai.
IT
IT
(0) 2012-12-27 7
Socialinių tinklų marketingas ir ypatingai rinkodaros sprendimai populiariausiame pasaulyje socialiame tinkle "Facebook" vis dar yra gana didelė paslaptis tradicinio marketingo šalininkams. Tačiau įvairių nuomonių ir vertinimų netrūksta, todėl nutarėme panagrinėti, kurios žmonių mintys neatitinka tikrovės.
IT
IT
(17) 2012-12-27 6
Praėjusią savaitę Lietuvoje pristatyta moderni naujovė – interaktyvi vaizdo projekcijos sistema „DisplAir“. Ją galima valdyti tiesiog rankomis „liečiant“ ore skriejantį vaizdą, be jokių pirštinių ar kitų prietaisų.
IT
IT
(34) 2012-12-27 10
Kaip ir kasmet, 2012-aisiais technologijų rinkoje netrūko naujų įrenginių, o ypač arši kova vyko išmaniųjų įrenginių rinkoje. Pristatome geriausius šių metų technologijų gaminius, o nuomone apie pačius geriausius skaitytojams siūlome pasidalinti komentaruose.
IT
IT
(23) 2012-12-26 5
Įprastų asmeninių kompiuterių pardavimai mažėja ir net rinkos gigantai tai pripažįsta, o planšetinių kompiuterių pardavimai auga, o šis augimas yra milžiniškas. Taigi iškyla klausimas: ar vartotojai, kurie dabar turi asmeninį kompiuterį, sutiktų jį pakeisti į planšetinį?